Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Plus fajne nazwisko w rekordzie.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Zgadzam się, spokojnie mógł się ewakuować z Kej Es Dablju ze 2 lata temu, zmarnowany czas niestety. Tak sobie oglądam te walkę któryś już raz no i znakomita ta kimura trzeba przyznać, obalenie zresztą też

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta

Też wkurza mnie jego pyszałkowatość i ta pewność siebie granicząca z arogancją, ale talentu i pracowitości odmówić mu nie można, Gamrot "rośnie" wraz z każdym treningiem w ATT i jestem ciekam jak to się dalej potoczy
    I tak późno opuścił cyrk o nazwie ksw, ale szacunek dla każdego kto chce sprawdzić się w sportowej rywalizacji, zamiast odnosić pseudosukces i budować sobie rekord w oparciu o celebrytów, parodystów łamanych siatki na Copacabanie przez dyrektora artystycznego Wojsława, czy gości z ujemnym bilansem.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Szczerze nie trawię gościa, ale nie odmówię mu umiejętności jeśli chodzi o zapasy. Ciekawe jak będzie wyglądał z zawodnikami z top 15.
    Też wkurza mnie jego pyszałkowatość i ta pewność siebie granicząca z arogancją, ale talentu i pracowitości odmówić mu nie można, Gamrot "rośnie" wraz z każdym treningiem w ATT i jestem ciekam jak to się dalej potoczy

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Szczerze nie trawię gościa, ale nie odmówię mu umiejętności jeśli chodzi o zapasy. Ciekawe jak będzie wyglądał z zawodnikami z top 15.

Zostaw komentarz:

• emes
    odpowiedział(a)
    Tak jak stwierdził, któryś komentator "jak sparing czarnego pasa z białym" krok po kroku i po bonus

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Mati jak profesor - i nie chodzi o Wieteskę

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Niestety, dno i 100 m mułu... podejrzewam, że kontuzja uratowała go przed nokautem w 2 rundzie bo Poirier zaczął się rozkręcać i Rudy przyjął sporo na łeb. Co za upadek, kiedyś (mimo, że go nigdy nie lubiłem) potrafił zaimponować, teraz już tylko wkur...

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Typ który ewidentnie przegrał tę jedyną rundę, leży ze zlamana nogą i dalej gada te swoje kocopoły. On nie jest normalny. Zero szacunku. Rudy już sie skończył.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Tutaj sędzia dał ciała kompletnie, w ogóle ciekawa gala: jedne łamie rękę, drugi nokautuje w 7 sekund po to by zaraz odnieść kontuzję przy celebrowaniu wygranej
    Królem i tak Nate Diaz - krew, Stockton slap, nonszalancja, trashtalk i przegrana

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Tybura z 5 zwycięstwem z rzędu, niesamowity postęp zrobił od czasu walki z Sakai. Zapaśniczo i parterowo to jest kocur, jak dla mnie jeden z lepszych w HW, stójkowo hmm sam nie wiem, niby fajnie kiwa i ma cios, ale za dużo zbiera i w końcu ktoś go może ustrzelić (hatfu)
    Stójka jednak słaba, dużo szczęścia miał, że WH go nie zdjął jednym celniejszym ciosem.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Tybura z 5 zwycięstwem z rzędu, niesamowity postęp zrobił od czasu walki z Sakai. Zapaśniczo i parterowo to jest kocur, jak dla mnie jeden z lepszych w HW, stójkowo hmm sam nie wiem, niby fajnie kiwa i ma cios, ale za dużo zbiera i w końcu ktoś go może ustrzelić (hatfu)

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Poleciał.
    To teraz pewnie KSW i obijanie leszczy do emerytury...

Edit

Gamrot vs Stephens w lipcu - dobre nazwisko i solidny (choć poobijany) przeciwnik. Wrota do TOP 15 stoją otworem
    Ostatnio edytowany przez El Peyote Asesino; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)

Tylko co to da? Fabiński daje nudne walki niestety a ta sobotnia porażka to jest kompromitacja - dał się udusić jak amator a zapasy to teoretycznie jego płaszczyzna. Gość ma bodajże 34 lata a zamiast się rozwijać to się cofa, UFC zweryfikowało go mocno - czas się pakować.
    Poleciał.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X