Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Koń Rafał Zobacz posta
    Nie koniecznie musiał to być krystian pudzianowski.
    a to wymysł KSW czy raczej widzi mi sie Pudziana ? też mi to nie odpowiada i nie odnosiłem się pod względem całości do tego błazna . Mówię tu o całości jak dla mnie była ona poprawna jak na Polskie realia . Każdy by chciał poziom jak najlepszy ,ale tez UFC czasem jest tak mizerne ,że nie da się tego oglądać .
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Moim zdaniem jedna z najgorszych gal ksw, mankowski vs moks dobra walka, mysle ze mankowski ma duze szanse na pokonanie saidova. Blachowicz niech idzie w slady mameda i obija staruchow albo niech na serio potrenuje bo nie widze go w ufc.

Rafal nie gadaj ze nie lubisz disco

Komentarz

• Jacek być zły
        Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
        to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

• mam nadzieje, że właściciele ksw pójdą po rozum do głowy i na następnych galach będziemy oglądać zawodników bijących się w KLATCE, a nie w ringu. wczoraj w co najmniej 4 walkach liny przeszkadzały w walce. tylko KLATKA

Komentarz

• Co do oprawy to przynajmniej nie było czegoś w stylu Kułaka podjeżdżającego czołgiem pod ring (a takie coś miało chyba miejsce na 17 albo 18 gali) zawsze jakiś plus
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Tą walkę Wiśniewskiego z Walusiem to można gdzieś zobaczyć?

Komentarz

• Powiem dwie rzeczy.
                1. ring
                2. Bagi jako ringowy

dziękuję za uwagę.

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
                  Tą walkę Wiśniewskiego z Walusiem to można gdzieś zobaczyć?
                  http://www.ipla.tv/Jacek-wisniewski-...page_container

*Mam nadzieję, że ipla nie należy do agory lub czegoś podobnego

Komentarz

• Leżał już, zupełnie się nie bronił tylko dostawał po ryju, a się po walce pluje jakby rzeczywiście nie wiadomo jak kontrowersyjna decyzja to była.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Dostawał po ryju?
                      W którym miejscu?
                      Doszedł tam jeden czysty cios, resztą ciosów gruby trafiał w bark, niezależnie co później by się stało moim zdaniem nie było podstaw do przerwania walki.
                      Wiśniewski w pełni miał świadomość co się dzieję, dla mnie walka przerwana stanowczo za szybko.
                      Piłka Nożna dla Bandytów !

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                        Leżał już, zupełnie się nie bronił tylko dostawał po ryju, a się po walce pluje jakby rzeczywiście nie wiadomo jak kontrowersyjna decyzja to była.
                        Obejrzałem i jak dla mnie to jest kontrowersyjna decyzja. Być może 10 sekund później dostał by wpierdol życia... być może. Nie wiem też gdzie dostawał po ryju bo coś tam jednak się bronił, zasłaniał...
                        Dla mnie to wał jakiś jest.

Komentarz

• Mogli śmiało walczyć dalej.
                          Nie zdziwie się jeśli Wisnia będzie chciał rewanżu.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                            Leżał już, zupełnie się nie bronił tylko dostawał po ryju, a się po walce pluje jakby rzeczywiście nie wiadomo jak kontrowersyjna decyzja to była.
                            W walce Wiśniewskiego przerwanie po jednym ciosie w parterze.
                            W walce Pudzianowskiego przerwanie po ok. 50 ciosach bez odpowiedzi.
                            Kontrola Walusia w parterze jest taka, że Wiśniewski równie dobrze mógł wstać i walczyć dalej.

Komentarz

• mam nadzieje, że właściciele ksw pójdą po rozum do głowy i na następnych galach będziemy oglądać zawodników bijących się w KLATCE, a nie w ringu. wczoraj w co najmniej 4 walkach liny przeszkadzały w walce. tylko KLATKA
                              Albo w błocie. Co wy na to? Dobre błotko nie jest złe.
                              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• To miało być śmieszne?

Na razie niestety na klatkę się nie zanosi.
                                Panowie K&L są na razie uparci jak osły, tak jak to miało miejsce w przypadku 2 rundy, ale pewnie za kilka gal jak sami mówią będzie szansa na walki w klatce.
                                Piłka Nożna dla Bandytów !

Komentarz

Pracuję...
                                X