Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kto następny do walki z "człowiekiem, który mówi o sobie, że jest bokserem" ? - Małysz? Jola Rutowicz? Maria Czubaszek?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• walka bez walki , i to na tyle xd

Komentarz

• Kur.va ten kto wmówił Najmanowi, że jest "bokserem" jest dla mnie mistrzem manipulacji
        Tu zęby mamy wilcze a czapki na bakier, tu się Prusakom siada na karku okrakiem

Komentarz

• to był wyższy poziom absurdu

Komentarz

• To nie była walka tylko wpierdol rodem spod sklepu monopolowego
            Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Walka Najman- Burneika cyrk na kółkach... szczerze gratuluje paziom co dali kase za bilet tylko po to by zobaczyć tę walke... Robert jak Robert nic nie zrobił a wygrał.. Najman pora kończyć bo aż mi się śmiać chce. I na co były te jego treningi z Okinskim jak on nic nie zrobił ? haha

Komentarz

• Hahaha Burneika udowodnił tą walką, że Najmana może pokonać chyba już każdy, czekam na walkę Najmana jak dostaje wpierdol od Małysza hahaha
                Uśmiałem się na wieczór co nie miara, dzięki
                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                Wiedźmin

Komentarz

• ale beka no i gromkie pożegnanie EL Estrogena
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zeby tylko najman nie pierdolnal samoboja hehe, tylko niech teraz Grabowski cos wykreci w parterze i bedzie dobrze

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkelo Zobacz posta
                      Zeby tylko najman nie pierdolnal samoboja hehe, tylko niech teraz Grabowski cos wykreci w parterze i bedzie dobrze
                      No faktycznie, facet musi mieć niezła deprechę. Sportowcem jest żadnym, ale podobno dobrym człowiekiem. Czytałem kiedyś, że całą kasę za walkę podajże z Saletą przekazał dzieciakowi choremu na raka. Co by nie mówić szacunek.
                      Bóg z Nami, choj z Nimi.
                      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Naszła mnie jeszcze taka mysl, że Najman po prostu dostaje kase za to, żeby dostał taki *******, pobiegał, coś tam pouderzał i odklepał w mate, coś tam powie po walce, że prawie wygrał, że kontuzja, że mata nierówna i nara do domu a pieniążki na koncie.
                        Opinie i tak ma żenującą więc wszystko mu jedno
                        "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                        Wiedźmin

Komentarz

• Brawo Grabowski. Ogólnie cała gala na duży plus. Dobrze, że Polsat to przejął, bo zajebiście się to ogląda gdy komentuje Janisz z Jurasem. Jak sobie przypomnę pierwszą galę i tę transmisję TVN...

Komentarz

• Ciekawe jak długo będziemy jeszcze oglądać te cyrki i walki ludzi kompletnie do tego nie przygotowanych fizycznie, motorycznie i wydolnościowo.
                            Oby nie do momentu jakiejś tragedii.
                            Ostatnio edytowany przez ; 290.

Komentarz

• najman
                              nawet jajec do wywiadu nie miał, a tak szczekał przed walką...

Bardzo ładne wypierdalaaj w spodku
                              q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
                                Walka Najman- Burneika cyrk na kółkach... szczerze gratuluje paziom co dali kase za bilet tylko po to by zobaczyć tę walke... Robert jak Robert nic nie zrobił a wygrał.. Najman pora kończyć bo aż mi się śmiać chce. I na co były te jego treningi z Okinskim jak on nic nie zrobił ? haha
                                Taktyka pewnie była taka, żeby Burneika za nim pobiegał i się sam położył jak Pudzian z Silvą Najman tylko zapomniał, że podczas pierwszej rundy Burneika sprzedawał mu celne kopy i mógł sobie stać w miejscu a walke i tak na punkty by miał wygraną hah.

No a w drugiej rudzie to była już powtórka z Pudzianowskiego.

Czasami jednak zastanawiam się, czy on nie przegrywa specjalnie tych walk, bo ani nie atakował, ani te ciosy Burneiki nie były moim zdaniem nokautujące w tym parterze, ani Najman nie oddał żadnego celnego sierpa czy prostego a przecież boks tyle lat ćwiczył a Robert nie raz mu się odsłaniam jak atakował..

Walki chyba ustawione, a jak ktoś niżej wspomniał, Najman i tak ma spierdoloną reputację tak więc mu wszystko jedno a kasa się zgadza.
                                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

Pracuję...
                                X