Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Koń Rafał Zobacz posta
    Wie ktoś czy w Warszawie istnieje jakiś pub gdzie można obejrzeć UFC?
    każdy, który ma OrangeSport. OS transmituje UFC z komentarzem Janisza i Jurasa.
    Może Confasion?

Komentarz

• Soszyński przebąkuje cos o zakonczeniu kariery.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Co tu taka cisza ? Z dzisiejszej nocy na sobotę będą napierdalac się:
        Alistair Overeem z Brockiem Lesnarem ! Zapowiada się nieziemska walka.

Lesnar stawia można powiedzieć dopiero pierwsze kroki w MMA, stoczył dopiero 7 walk, ale już zdążył być mistrzem UFC i stracić je po nieziemskim wjebie od Caina Velasqueza. Lesnar to konkretny zawodnik mający niezłe osiągnięcia w zapasach oraz zaliczył epizod w zawodowym Wrestlingu. Walczy naprawdę nieźle, jest wielkim bykiem, podobnie jak Alistair.

Wszystko przemawia za Overeemem, ja jednak kibicuję Lesnarowi.

Jeśli ktoś nie ma możliwości obejrzenia w TV, tutaj link do walki.
        http://pl-sport.tv/
        Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Może być ciekawie, stawiam na Overeem,choć Holender może się ,,wystrzelać" szybko i siądzie kondycyjnie co jest możliwe.

Ale myślę że bardzo dobra stójka Holendra załatwi sprawę i TKO 1 lub 2 runda.

a Lesnara po raz 3 zestawią z Mirem

Komentarz

• Zamieszczone przez holek Zobacz posta
            Może być ciekawie, stawiam na Overeem,choć Holender może się ,,wystrzelać" szybko i siądzie kondycyjnie co jest możliwe.

Ale myślę że bardzo dobra stójka Holendra załatwi sprawę i TKO 1 lub 2 runda.

a Lesnara po raz 3 zestawią z Mirem
            Lesnar tez kondycyjnie moze szybko sie skonczyć. Dobre młotki bedą odchodziły. Stawiam na Lesnara, choc wydaje mi sie ze faworytem jest Holender.

Komentarz

• Kolano zniszczyło Lesnara, middle kick tylko to skończył.
              Nie wiem czy ktoś jest w stanie przeciwstawić się takiej sile w połączeniu z jego umiejętnościami. Moim zdaniem nawet JSD może mieć kłopot.
              Gala średnia.
              Ostatnio edytowany przez Koń Rafał; [ARG:4 UNDEFINED].
              Piłka Nożna dla Bandytów !

Komentarz

• Ja akurat galę widziałem, ale spoilerowanie jej tak wszystkim z samego rana
                "Oto me królestwo, oto dokąd dążę, tu panował będę jako Bel-Air książę."

Komentarz

• Szkoda, że nie było ostrego mordobicia. Taki lekki niedosyt mam po tej walce
                  Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• dla tych co nie widzieli walki

http://www.sportwizja.pl/film/11154/...alka-i-nokaut/

Komentarz

• Puhakka po raz kolejny nie wystąpi na KSW, ponoć polskie władze zablokowały jego występ...
                      Śmiechu warte nie dopuszczać zawodnika do walk ze względu na jego poglądy...takie rzeczy tylko u nas !

Komentarz

• Zamieszczone przez holek Zobacz posta
                        Puhakka po raz kolejny nie wystąpi na KSW, ponoć polskie władze zablokowały jego występ...
                        Śmiechu warte nie dopuszczać zawodnika do walk ze względu na jego poglądy...takie rzeczy tylko u nas !
                        Za to szykuje się ciekawy pojedynek Różalski vs Le Banner w walce wieczoru. Wydaje mi się, że ciężko będzie Różalskiemu wygrać

Komentarz

• Niedlugo ufc a tutaj cicho, jak obstawiacie walki?

Ja obstawiam Aldo przez gilotyne, Belforta przez tko, Palharesa przez skretowke, Silve przez trojkat a Barboze przez ko w 1 rundzie

Komentarz

• Belfort ma zniszczyc Johnsona Reszta szczerze mówiąc mało mnie interesuje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkelo Zobacz posta
                              Niedlugo ufc a tutaj cicho, jak obstawiacie walki?

Ja obstawiam Aldo przez gilotyne, Belforta przez tko, Palharesa przez skretowke, Silve przez trojkat a Barboze przez ko w 1 rundzie
                              A ja chciałbym zeby ta gala była poprostu lepsza od poprzedniej.

Komentarz

• Na OS gala będzie aż do 9 trwała, czy jak?

Komentarz

Pracuję...
                                X