Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Myślę, że gdyby nie ta kontuzja lewej ręki, to byłby w stanie jeszcze wyciągnąć tą walkę na prostą. Austin zaatakował na samym początku, ale potem jakoś atakował niemrawo, mimo, że Andrzej lewą rękę miał cały czas opuszczoną. No szkoda...
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

Niech on już skończy ta karierę.
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Lekarz zdiagnozował zwichnięty łokieć. co by nie mówić - nie jest to zadrapanie...
        Szkoda, ale z drugiej strony widocznie takie obciążenia dla 4-letniego chłopa to już za wiele.

Komentarz

Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
          Lekarz zdiagnozował zwichnięty łokieć. co by nie mówić - nie jest to zadrapanie... Szkoda, ale z drugiej strony widocznie takie obciążenia dla 4-letniego chłopa to już za wiele.
          Ja tam nie mam pretensji, że poddał walkę, bo widać było, że ledwo co ręką powłóczy. Mnie wkurwia tylko to, że walka się zaczyna a każdy, KAŻDY wie, że od początku się murzin na niego rzuci, żeby go znokautować, bo KAŻDY tak z Gołotą robi, i co? w 9 sekundzie leży i nie wie co się dzieje.

Komentarz

Mimo wszystko...przykro. Chłop dawał Nam tyle lat nadzieję na pas...
            wielka szkoda. Powinien się wycofać, nie ma teraz już sensu ciągnąć przesłanek o mistrzostwie świata. Andrew powinien być mistrzem w 1996 roku... Był wtedy bezwzględnie najmocniejszym bokserem na świecie.
            Wielka porażka, nie będziemy mieli oficjalnego mistrza wagi ciężkiej...

Komentarz

Dzięki, biore się za oglądanie
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

http://www.smog.pl/wideo/21592/najsz...en_na_sekunde/

Komentarz

To już dzisiaj :

oraz

Zapowiada się naprawdę obiecująco. Szkoda tylko że Juras będzie występował tylko i wyłącznie w roli komentatora.

Komentarz

Ciekawie zapowiadają się pojedynki Kułaka i Chmielewskiego,z Holendrami...

Szczególnie,ten Kułaka,zobaczymy czy się będzie chciało chłopakowi...
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Dla tych, którzy na Torwar się nie wybierają, na żywo - Polsat Sport godz. 21.00

Komentarz

ciekawa gala sie zapowiada szkoda tylko, że bez Jurasa

Komentarz

Kosednar - Górski walka wieczoru

Komentarz

Kilka słów na temat KSW X
                            Miała to być jedyna, niepowtarzalna gala jaka miała kiedykolwiek miejsce w Polsce. I była ale chyba tylko i wyłącznie pod względem nieudolności logistycznej i organizacyjnej. Poczatek imprezy zaplanowany był na 20.00 w kolejce do wejścia stałem godzinę i dziesięć minut. Noż ***** mać ochrona tego wieczoru była wyjątkowa nieudolna zresztą jak zwykle, ale żeby wpószczenie kilkuset osób zajmowało tyle czasu. Odnośnie samej gali pierwsze dwie walki turniejowe jak dla mnie lipa. Dopiero Michał Fijałka i Peter Ondrus sprawili że krew w żyłach zaczęła szybciej płynąć. Szkoda że Michał złamał rękę bo obstawiałem go na zwyciężcę turnieju. Włoch Matteo pozostawiam bez jakiegokolwiek komentarza. Walki Extra. Wielkie brawa dla Antka. Naprawdę świetna walka. Daimler powiedz jak oceniasz walkę Górskiego. W moim odczuciu niestety przegrał. Na sam koniec chciałbym powiedzieć że wielki czerwony uj ekipie z Polsatu, którym notorycznie trzeba było zwracać uwagę na to aby usunęli się z pola widzenia.
                            Aha sklepik Manto mogliby jakoś ogarnąć ponieważ wyglądał jak stragan z bazaru.

Komentarz

Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                              Daimler powiedz jak oceniasz walkę Górskiego.
                              Nie przegrał, dla mnie był remis.

Komentarz

Strasznie szkoda, zę ten czech przegrał finał, dla mnie był zawodnikiem wieczoru, a już jego walka z włochem to streetfighting w najczystszej postaci.

Ja uważam, że ostatnią rundę Górski wygrał, pierwszy prosty na ryj przeciwnika i końcowe flying knee pewnie zapunktowało.
                                Z punktu widzenia telewidza najciekawsza gala KSW od bardzo dawna.
                                Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X