Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez dostojny kocur Zobacz posta
  Jewtuszko? Chyba chodzi Ci o logo klubu w którym trenuje.
  Mozliwe, jakos tak kijowo z tej kamery bylo widac
  THOMPSON
  LEGIA TO MY
  Freedom for Mary Wagner!!!

  Komentarz


  • przecież oni wczoraj nie tylko walkę pudziana dziwnie sędziowali ,a co do Anglika w końcu ktoś powiedział prawdę o tej szopce pod nazwą ksw.
   Mimo wielu przeciwności,jestem wierny swej miłości!!
   -------------LEGIA WARSZAWA-----------------

   Komentarz


   • Dwa ordynarne wałki - w walce Pudzianowskiego i Chmielewskiego.
    Wstyd, kompromitacja.

    Komentarz


    • moc
     Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

     Komentarz


     • poprostu zbyt wielka kase trzepie ktoś na KSW i Pudzianie zeby mógł sobie pozwolić na 2 porażkę z tym samym gościem ;]

      jakby Pudzian wjebał 2 raz z jakimś typem ( chyba nawet nie łapał sie do 100 setki w rankingach w USA? ) to $$ zaczły by komuś z kieszeni uciekać. a tak zobaczycie jeszcze KSW 30 "szopka betlejemska "

      Komentarz


      • Lewandowski powiedział że był w szatni u Thompsona i tam mu powiedział że to ksw i że tu nie ma wałków a Wy tak narzekacie...
       Komentarz


       • Nie milkną echa na temat werdyktu wczorajszej walki James’a Thompsona z Mariuszem Pudzianowskim, który zdaniem większości osób, nie powinien wygrać wczorajszego pojedynku. Swoje niezadowolenie decyzją sędziowską wyraził Anglik. Kolos najpierw wyrzucił otrzymany puchar w stronę publiczności, a następnie w dość mało wybredny sposób wypowiedział się na temat werdyktu. W związku z zaistniałą sytuacją włodarze KSW postanowili zorganizować konferencję prasową oraz wydać oświadczenie, na temat kontrowersyjnego wyniku.

        Za konfrontacja.com

        Jutro odbędzie się oficjalna konferencja prasowa na której zostanie odczytane oświadczenie dotyczące walki Pudzianowski vs. Thompson II i związanych z nią kontrowersji.
        Chyba ktoś tu się przeliczył, że to przejdzie bez echa
        A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

        Komentarz


        • Przecież wszystko poszło zgodnie z planem, miał być show i był show, miała być zemsta i była zemsta. Wszyscy zadowoleni, prawda? No jasne, że tak. Czekamy więc na KSW 18

         Komentarz


         • W NAJLEPSZYM wypadku przy NAJWIĘKSZEJ dozie dobrej woli możnaby tę walkę punktować 19-19 i dać dogrywkę. Wg mnie 20-19 Thompson.

          Z tego co wiem jeden sędzia dał 19-19, czyli DWÓCH pozostałych sędziów musiało dać 20-19 dla Pudzianowskiego. Chyba inną walkę widzieli

          Komentarz


          • Excellent information to many people like to read articles to learn about these issues of great interest.Oups... my blog disappeared from Les Explorers list ; )So many people leave a comment in your blog, For this we can know that your blog is very Wonderful,Cheers for your performance, I hope you continue to post such good articles.
           Chainsaw Reviews

           Komentarz


           • Jeszcze większa kompromitacja niż wynik walki Chmielewskiego. Szkoda było to w domu oglądać, a co dopiero mówić o kupnie biletu. Pudzian to chłopek, który się nie nadaje do tego sportu i tyle. A cała gala marna jak obcęgi..
            A Melanż Trwa...

            Komentarz


            • a największa krajową konkurencją dla KSW jest MMA Attack zakontraktowany przez... TVN
             "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

             "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

             Komentarz


             • Władze KSW anulowały wynik walki Pudzianowski Thompson - w trakcie walki doszło bowiem do błędów komunikacyjnych sędziów. - Uznajemy, że walka się nie odbyła - poinformowali szefowie federacji KSW.

              - Czujemy się winni tej sytuacji, doszło do technicznego błędu. Nie możemy się skontaktować z Thompsonem - powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW. Wyjaśnił, że doszło do błędów komunikacyjnych między sędziami.

              - Omyłkowo podałem sędziemu ringowemu kartę z wynikami innego zawodnika - poinformował szef sędziów KSW Piotr Bagiński. - Sędziowie powinni zarządzić dogrywkę - dodał.

              Wycofujemy się z wyników, walka nie będzie liczyła się do rekordów zawodników, zmieniamy jej wynik na "no contest" - podał drugi z szefów najbardziej znanej polskiej federacji Maciej Kawulski.

              Po walce pojawiły się sugestie, że po takim wyniku walki "Pudziana" z Thompsonem zagraniczni zawodnicy stracą chęć do przyjeżdżania na gale KSW. - Właśnie dlatego podjęliśmy tą trudną decyzję i anulowaliśmy werdykt - wyjaśnili szefowie federacji.
              hahahah
              Fanatyczny Tarchomin

              Komentarz


              • No to rewanżyk się szykuje
               "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


               Bynajmniej to nie przynajmniej!

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                No to rewanżyk się szykuje
                ciekawe za ile $$$ Thompson się im zgodził na takie rozwiązanie

                Komentarz

                Pracuję...
                X