Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Z tych miejsc po 80-100zł będzie dobrze widać?

Komentarz

Czyli rozumiem Daimler, że mówiąc o biletach na wysokości ringu masz na myśli te po 80 zł ?

A tak przy okazji można by troszkę odgrzać ten temat bo myślę że warto.

Komentarz

Macie gdzieś mapkę z cenami? To będę mógł powiedzieć więcej.

Komentarz

Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
          Macie gdzieś mapkę z cenami? To będę mógł powiedzieć więcej.

http://konfrontacja.com/pl/archiwum/...orwar_plan.jpg

Komentarz

Kiedy i gdzie jest KSW ?

Ja teraz dorwałem z torrentów pierwsze dwadzieścia gal UFC, zajebiście się to ogląda po tylu latach.
            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

12 grudnia na Torwarze.

Komentarz

- Miejsca w pierwszy kilku rzędach Loży honorowej (80PLN) oraz sektora "T" oraz "G" (60PLN) powinny gwarantować wystarczającą widoczność. One są na wysokości ringu i nikt nie bedzie zasłaniał. Te bilety zawsze idą w pierwszej kolejnosci więc jak ktoś planuje to orient.

- miejsca za 100 i 200 pln do zapomnienia. Nie widac wiele poza tym że możesz się przylansować że siedzisz "na płaskim" przy ringu.

- miejsca za 250 i 300 już lepiej, ale tutaj uwaga: podczas ostatniej imprezy bok "front" był przeznaczony dla fotoreporterów, więc te miejsca siłą rzeczy były mniej atrakcyjne. Fotoreportezy wstają a nawet jak układają się na ringu to w trakcie walki w parterze skutecznie zasłaniają.

- miejsca z boku "ring" są lepsze, na tym boku na 100% będzie stolik sedziowski więc nikt nie będzie wstawał i zasłaniał w czasie walki. Jesli ktoś chce wydac więcej na bilet to polecam właśnie ten bok.

- wzdłuż boku "scena" będzie podest na którym zawodnicy będą wychodzić do walki, więć pewnie też zejdą się przedstawiciele FOTO.

Zaznaczam, że pisze na podstawie KSW 9. Ustawienie stolika sędziowskiego na 100% się nie zmieni, przed sektorem VIP fotoreporteży też z pewnością stać nie będą. Jak ktoś tylko ma zbędne 350-400 od osoby

Mam nadzieję, że pomogłem
                Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zajebiście, musze kupić bilecik bo z poprzedniej edycji sam się wykolegowałem.

Zamiast iść na KSW to kupiłem bilet na Nastulę.
                  Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                  Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

Daimler wielkie dzięki za info. Jutro ogarniam bilety.

Komentarz

Mamed Khalidov vs Jason Guida

http://pl.youtube.com/watch?v=kJtX77yYPQI
                      http://pl.youtube.com/watch?v=pO58vvvXfKo

dodam, że walka według mnie przerwana zdecydowanie za wcześnie. W tej ostatniej serii czyste były może dwa ciosy.
                      Co nie zmienia faktu, że Mammed był zdecydowanie lepszy.

ps. KSW mogłoby pomyśleć o takim okrągłym ringu

Komentarz

Jestem jak najbardziej za okrągłym ringiem. Tym bardziej że jeżeli się nie mylę początki tego rodzaju sportu miały zalażek właśnie w okrąglaku. Przeglądam właśnie sobie zdjęcia z poprzednich edycji KSW i staram się porównać z galą UFC i zaryzykuję stwierdzenie że KSW jest jak dla mnie zbyt komercyjne.

Komentarz

Co znaczy "komercyjne"? B jeśli mówisz o kasie, to największa kasa jest właśnie w UFC.

A taki okrągły ring ma jedną zaletę - już nie raz widziałem jak przy próbie obalenia goście lecieli przez linę na kolana sędziów. Ze względu bezpieczeństwa jest to rozwiązanie dużo lepsze niż klasyczny ring.
                          Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Może źle sprecyzowałem chodzi mi dokładnie o to że KSW jest jak dla mnie trochę sztuczne, w zasadzie ostatnie kilka gal wogóle od siebie się nie różniły. Niema że tak powiem takiego luzu, polotu i spontaniczności. Większość zawodników reprezentuje ten sam poziom albo za każdym razem dostają przeciwnika z tej samej półki. Ja ze swojej strony oczekuję czegoś więcej dlatego za każdym razem pojawiam się na gali i wychodze z niej w 70 % zadowolony. No ale cóż to są moje luźnie przemyśnia i ktoś może się z nimi nie zgodzić.

Komentarz

Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                              Niema że tak powiem takiego luzu, polotu i spontaniczności.
                              http://pl.youtube.com/watch?v=e65k3eAZP1I

Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                              Większość zawodników reprezentuje ten sam poziom
                              oj nie zgodzę się. poziom jest różny i z imprezy na imprezę coraz lepszy. Chociażby na ostatnim KSW Extra rywal Mammeda, Hiszpan Daniel Tabera - to absolutna europejska czołówka., czy chociażby Moise Rimbon wcześniej.
                              Jasne, że fajnie byłoby zobaczyć najlepszych zawodników świata, ale wtedy za bilet przy ringu nie zapłaciłbyś 400pln, tylko jedno zero więcej. Na to potrzeba niewyobrażalnej kasy. uważam, że chłopaki rozkręcili zajebistą imprezę i jak na budżet jakim dysponują robią to doskonale.

O tym, jak trudno jest zorganizować taką imprezę przekonało sie niedawno kilku gości, co to myśleli że wystarczy ściągnąć Nastulę i się samo zrobi

Komentarz

Samo jak wszyscy wiemy nic się nie zrobi. Oczywiście wielkie brawa dla organizatorów za to co robią. Tutaj się z Tobą zgodzę. Jednak sam przyznasz że ostatnie walki Kułaka i Slotty dają im dużo do myślenia.

Odnośnie polotu to może faktycznie przesadziłem albo może im brakuje gestów rękami

Komentarz

Pracuję...
                                X