Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta

Wracając do sportu - znakomite UFC 261, Usman, Szewczenko a zwłaszcza Namajunas plus ta kontuzja Wiedmana... Mi zaimponowała szczególnie Namajunas, ten nokaut na chińskim cyborgu pierwsza klasa. Dziewucha gdyby miała równo pod kopuła byłaby dominatorką na długie lata bo jej stójka jest fenomenalna.
    Swietna gala, pomimo tego, że zadna walka w karcie głównej nie wyszła poza drugą rundę.
    Historia z Wiedmanem nieźle zatoczyła koło.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Prochazka obrotowym łokciem znokautował Reyesa i wydaje się nominalnym następnym do walki o pas.
      Zawodnik niezwykle nieszablonowy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
        Prochazka obrotowym łokciem znokautował Reyesa i wydaje się nominalnym następnym do walki o pas.
        Zawodnik niezwykle nieszablonowy.
        Tak zawodnik niezwykle nieszablonowy i niezwykle chaotyczny Bardzo dobrze się go ogląda, jest efektowny i pomysłowy, ale gardy nie ma w ogóle i zbytnio nie myśli o obronie, co prędzej czy później się na nim zemści. W kontekście walki o pas nie wróży mu to zbyt dobrze bo Jan ma bardzo wysokie ringowe IQ, jest mistrzem kontr i szukania luk w gardzie

Komentarz

Tylko co to da? Fabiński daje nudne walki niestety a ta sobotnia porażka to jest kompromitacja - dał się udusić jak amator a zapasy to teoretycznie jego płaszczyzna. Gość ma bodajże 34 lata a zamiast się rozwijać to się cofa, UFC zweryfikowało go mocno - czas się pakować.
          Poleciał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Poleciał.
            To teraz pewnie KSW i obijanie leszczy do emerytury...

Edit

Gamrot vs Stephens w lipcu - dobre nazwisko i solidny (choć poobijany) przeciwnik. Wrota do TOP 15 stoją otworem
            Ostatnio edytowany przez El Peyote Asesino; 151999.

Komentarz

• Tybura z 5 zwycięstwem z rzędu, niesamowity postęp zrobił od czasu walki z Sakai. Zapaśniczo i parterowo to jest kocur, jak dla mnie jeden z lepszych w HW, stójkowo hmm sam nie wiem, niby fajnie kiwa i ma cios, ale za dużo zbiera i w końcu ktoś go może ustrzelić (hatfu)

Komentarz

Tybura z 5 zwycięstwem z rzędu, niesamowity postęp zrobił od czasu walki z Sakai. Zapaśniczo i parterowo to jest kocur, jak dla mnie jeden z lepszych w HW, stójkowo hmm sam nie wiem, niby fajnie kiwa i ma cios, ale za dużo zbiera i w końcu ktoś go może ustrzelić (hatfu)
                Stójka jednak słaba, dużo szczęścia miał, że WH go nie zdjął jednym celniejszym ciosem.

Komentarz

• 04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Tutaj sędzia dał ciała kompletnie, w ogóle ciekawa gala: jedne łamie rękę, drugi nokautuje w 7 sekund po to by zaraz odnieść kontuzję przy celebrowaniu wygranej
                    Królem i tak Nate Diaz - krew, Stockton slap, nonszalancja, trashtalk i przegrana

Komentarz

• Typ który ewidentnie przegrał tę jedyną rundę, leży ze zlamana nogą i dalej gada te swoje kocopoły. On nie jest normalny. Zero szacunku. Rudy już sie skończył.

Komentarz

• Niestety, dno i 100 m mułu... podejrzewam, że kontuzja uratowała go przed nokautem w 2 rundzie bo Poirier zaczął się rozkręcać i Rudy przyjął sporo na łeb. Co za upadek, kiedyś (mimo, że go nigdy nie lubiłem) potrafił zaimponować, teraz już tylko wkur...

Komentarz

• Mati jak profesor - i nie chodzi o Wieteskę

Komentarz

• Tak jak stwierdził, któryś komentator "jak sparing czarnego pasa z białym" krok po kroku i po bonus

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Walczyliśmy o Orła, teraz o koronę dla Niego, hasłem naszym Bóg, Ojczyzna, Honor

http://pamietamy.fotolog.pl/

Komentarz

• Szczerze nie trawię gościa, ale nie odmówię mu umiejętności jeśli chodzi o zapasy. Ciekawe jak będzie wyglądał z zawodnikami z top 15.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                                Szczerze nie trawię gościa, ale nie odmówię mu umiejętności jeśli chodzi o zapasy. Ciekawe jak będzie wyglądał z zawodnikami z top 15.
                                Też wkurza mnie jego pyszałkowatość i ta pewność siebie granicząca z arogancją, ale talentu i pracowitości odmówić mu nie można, Gamrot "rośnie" wraz z każdym treningiem w ATT i jestem ciekam jak to się dalej potoczy

Komentarz

Pracuję...
                                X