Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Santos po walce z JJ, to juz nie ten sam gość. Szanuje GT, tym bardziej, że ma 5 walk z rzędu do przodu, ale to w moim odczuciu nie jest to poziom np Dominika Reyesa.
    Nie no jasne, ja nie mam zamiaru Glovera kreować na kogoś kim nie jest, po prostu doceniam go jako zawodnika i uwypuklam jego atuty Wychodzi na to, że to będzie pierwsza od dawna walka, w której Cieszyński Książę nie będzie underdogiem...

Komentarz

• Jak walka pójdzie w parter to Glover będzie miał zdecydowaną przewagę w tej płaszczyźnie. Starcie dużo trudniejsze dla Janka względem walki z Izzym. Jak go naruszy middle kickami, nie wejdzie w półdystans to będzie dobrze.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Na lokalnym podwórku to w KSW 60 zawalczy zawodnik Daas Berserkers Team BIelsko Biała i Sportowe Zagłębie Jego przeciwnik to Aleksandar Ilić

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
          Jak walka pójdzie w parter to Glover będzie miał zdecydowaną przewagę w tej płaszczyźnie. Starcie dużo trudniejsze dla Janka względem walki z Izzym. Jak go naruszy middle kickami, nie wejdzie w półdystans to będzie dobrze.
          Racja. Dlatego próbę obalenia trzeba kończyć jak w pojedynku z Corey Andersonem.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Racja. Dlatego próbę obalenia trzeba kończyć jak w pojedynku z Corey Andersonem.

A Melanż Trwa...

Komentarz

• Oglądał ktoś walkę Fabińskiego? Chyba poleci z ufc bo dużo tną ostatnio

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Walczyliśmy o Orła, teraz o koronę dla Niego, hasłem naszym Bóg, Ojczyzna, Honor

http://pamietamy.fotolog.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez emes Zobacz posta
                Oglądał ktoś walkę Fabińskiego? Chyba poleci z ufc bo dużo tną ostatnio

Po drugiej porażce z rzędu, nie sądzę.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• 3 wygrane przez decyzje, nie kojarzę żeby to były jakieś widowiskowe walki, a teraz 3 przegrane z rzędu wszystkie przed czasem. Z lepszym bilansem potrafią zwolnić, ale trzymam kciuki żeby szanse dostał

Walczyliśmy o Orła, teraz o koronę dla Niego, hasłem naszym Bóg, Ojczyzna, Honor

http://pamietamy.fotolog.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez emes Zobacz posta
                    Z lepszym bilansem potrafią zwolnić, ale trzymam kciuki żeby szanse dostał

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalkay
                    Tylko co to da? Fabiński daje nudne walki niestety a ta sobotnia porażka to jest kompromitacja - dał się udusić jak amator a zapasy to teoretycznie jego płaszczyzna. Gość ma bodajże 34 lata a zamiast się rozwijać to się cofa, UFC zweryfikowało go mocno - czas się pakować.

Komentarz

• W kolejnym KSW zestawili Pudziana z Jurasem......także pozostaje później już tylko walka Esmeraldy Godlewskiej z Przemysławem Babiarzem i można gasić światło w tym "szoł".
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Za to świetny bokser Izu umiera po jedej rundzie

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                          W kolejnym KSW zestawili Pudziana z Jurasem......także pozostaje później już tylko walka Esmeraldy Godlewskiej z Przemysławem Babiarzem i można gasić światło w tym "szoł".
                          Cyrk przyjechał do miasta, jeszcze baby z brodą brakuje. Wracając do sportu - znakomite UFC 261, Usman, Szewczenko a zwłaszcza Namajunas plus ta kontuzja Weidmana... Mi zaimponowała szczególnie Namajunas, ten nokaut na chińskim cyborgu pierwsza klasa. Dziewucha gdyby miała równo pod kopuła byłaby dominatorką na długie lata bo jej stójka jest fenomenalna.
                          Ostatnio edytowany przez El Peyote Asesino; 151999.

Komentarz

• Śmiali się z Fame, a to większy kabaret się robi.

Komentarz

W kolejnym KSW zestawili Pudziana z Jurasem......także pozostaje później już tylko walka Esmeraldy Godlewskiej z Przemysławem Babiarzem i można gasić światło w tym "szoł".
                              Ostatnim asem w rękawie jest bezpośrednia walka między włodarzami federacji. KSW 72 "Zostanie tylko jeden". Może bym nawet wykupił PPV?

Komentarz

W kolejnym KSW zestawili Pudziana z Jurasem..
                                O kurva. Pomijając wątek sportowy rozumiem, że w WCA będę trenować/sparować w innych godzinach, a narożnik będą mieć jeden wspólny? Cyrk.

Komentarz

Pracuję...
                                X