Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Piękny rekord i zejście ze sceny będąc u szczytu. Przemistrz.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Był. To co teraz Mc Gregor vs Gaethje? Będą z tego pieniądze.
      Jest jest bo jakoś nie wierzę w to odejście Wytarł Gaethje podłogę niestety, tu nawet nie ma czego komentować...

Komentarz

• Nie wygląda na takiego co rzuca słowa na wiatr a jeżeli nawet kiedyś wróci to nie prędko.

Komentarz

• Łysy potwierdził walkę Janka z Adesnayą... Szczerze, mam mieszane uczucia, z jednej strony fajnie, że Janek sobie zarobi, z drugiej to będzie bardzo ciężki pojedynek. Adesnaya ma jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą, stójek w UFC, jest bardzo mobilny i generalnie stylistycznie niewygodny. Ze strony sportowej jakoś nie widzę większego sensu tego zestawienia, ale oczywiście #Janek musisz

Komentarz

• Podobno Najman pomylił wczoraj dyscypliny i zamiast boksować to jakiegoś typa sprowadził do parteru i go zaczął kopać, po czym został zdyskwalifikowany
            Od Brejdaka takie info dostałem, szukam filmiku bo ciężko uwierzyć

e:https://twitter.com/i/status/1330293820467130368

widzę, że trochę polityki tam weszło i Najman został przez jakiegoś pajaca zwyzywany od pisowskich kuurew,
            "dla mnie kobiety powinny mieć ***** prawo do swojego ciała i do swojego(nie zrozumiane)", "śmieć z Jasnej Góry", "Yebać tą pisowską kuurwę":
            https://twitter.com/i/status/1330290691348508676

Włos się jeży.
            Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
              Podobno Najman pomylił wczoraj dyscypliny i zamiast boksować to jakiegoś typa sprowadził do parteru i go zaczął kopać, po czym został zdyskwalifikowany
              Od Brejdaka takie info dostałem, szukam filmiku bo ciężko uwierzyć
              Były tez wysokie kursy na to, że Najman odda kopnięcie w tej walce. Parodia.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
              X