Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Porażka Gamrota jak dla mnie zasłużona, Gruzin silniejszy zdecydowanie. To jednak nie jest obijanie ogórów z KSW...

Komentarz

• Z tym, że zasłużenie to na pewno bym się nie zgodził, natomiast walka na pewno nie była prosta do oceny. Tak czy siak skoro sam Gruzin przyznał, że tego nie wygrał, a w praktycznie wszystkich statystykach Gamrot wypadł lepiej, to nie bardzo jestem w stanie zrozumieć taką, a nie inną punktację.

Tak czy siak ciosy Gamrota w zestawieniu z kopnięciami Kutateladze, sprawiały wrażenie słabiutkich i widać było różnicę siły, która pomogła Gruzinowi także przy przenoszeniu walki z powrotem do stójki. Ogólnie walka całkiem spoko, ale z werdyktem się jednak nie zgadzam.

Komentarz

• Druga runda Gruzin, trzecia Gamrot, pierwsza na styku i w sumie mogła iść w obie strony, może mnie trochę poniosło po walce bo liczyłem na lepszy występ Gamera. Stójka wypadła blado (cały czas na wstecznym, ciosy bardziej pchane niż uderzane), zapasy zresztą też (poza 3 rundą) - Gruzin odrobił lekcję i dość dobrze bronił się przed obaleniami. Szkoda, że Gamrot wywalił się już na 1 przeszkodzie, jakoś słabo to wróży na przyszłość...Stójka i moc do poprawienia natychmiast bo nic z tego nie będzie.

Komentarz

• No właśnie kluczem jest to jak kto ocenia pierwszą rundę, bo w drugiej i trzeciej zwycięzcę wskazać łatwo. Według mnie tam powinien być remis, natomiast jeśli już musiałbym kogoś wskazać, to raczej Gamera, któremu jedno obalenie się udało, a w ciosach obaj byli praktycznie na remis, choć od wymian uciekał raczej Polak. Nie do końca sprawiedliwy jest to werdykt, szczególnie w momencie, w którym sam Gruzin przyznał, że tej walki wygrać nie powinien. Tak czy siak najważniejsze, że sam Gamrot nie płakał w mediach, tylko wziął porażkę na klatę i ma ambicje, żeby się dalej rozwijać. Nie on pierwszy zderzył się z UFC, ale dał dobrą walkę i na pewno zostało to przez włodarzy odnotowane.

Mnie w kontekście dalszej kariery Gamrota martwi właśnie to o czym wspomniałeś, czyli brak mocy w ciosach. Chyba nikt nie oczekuje od Mateusza nokautujących uderzeń w stójce, ale akurat w tej dywizji jest wielu świetnych parterowców, którzy jego największy atut będą w stanie zneutralizować. Tam umiejętność wyprowadzenia celnej kombinacji i punktowanie w ten sposób będzie cholernie przydatne.

Tak na chłodno to temu Kutateladze należy się szacunek tak za postawę w klatce jak i po walce. Debiut w najbardziej prestiżowej organizacji w dość specyficznych okolicznościach, przeciwko niewygodnemu rywalowi i gość nie spękał, tylko bił swoje i świetnie bronił się przed zapasami Gamrota. Przeciwko silniejszym parterowcom będzie mu na pewno trudniej, ale widać, że w tej płaszczyźnie jakoś sobie radzi i trzeba się sporo namęczyć, żeby zająć dobrą pozycję do wyprowadzania czystych uderzeń z góry.

Komentarz

• Za tydzień będzie się działo. Po tym co zrobił z Fergusonem liczę na Amerykanina.

Komentarz

• Zawiodłem się totalnie na Genesis. Słabe walki, nuda, źle zainwestowane 40 złoty. Za duży ring dający zawodnikom możliwość ucieczki, i Różal rezygnujący z walki po 2 rundach. Znane nazwiska a porażka totalna. Do tego dziwna sytuacja w walce Psychopaty z Rutkiewiczem. Gromda na razie nr 1.
              Ostatnio edytowany przez zie(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Różal, który chciał umrzeć w ringu wola sędziego, żeby przerwał walkę, bo mu oko zamknęło.

Dzisiaj zapowiada się konkret bitka w UFC.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ma ktoś z Was link do gali ufc?
                  "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Zamieszczone przez pijak Zobacz posta
                    Ma ktoś z Was link do gali ufc?
                    http://strims.world/UFC.php

Póki co ładnie połamany nosek:
                    https://www.facebook.com/ufceurope/v...49357662413954
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ok ruszylo dzieki - trzeba x razy przeklikac ????
                      "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                        Zajebiście pozakładane maseczki.
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• No i dupa.

Komentarz

• Nie lubię go wybitnie, ale jest niemożliwy

Komentarz

• Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta
                              Nie lubię go wybitnie, ale jest niemożliwy
                              Był. To co teraz Mc Gregor vs Gaethje? Będą z tego pieniądze.

Komentarz

• Absolutna dominacja, ciągły pressing, po 1 rundzie Gaejthe wyglądał jakby był po 3.
                                Można go lubić lub nie, ale to co zrobił w MMA jest niesamowite. Szacunek.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X