Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Aż szkoda, że nie jest troszkę młodszy(nie mówię, że jest stary).

Komentarz

• Nie jestem specem więc zapytam . On walczyl z tym kolesiem co po ostatniej swojej walce Janka siedział na trybunach i zapraszał go do walki o pas ?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie. Tamten to Jon Jones, który zwakował pas i przeszedł do wyższej kategorii wagowej bodajże.
        Ostatnio edytowany przez Ciechu; [ARG:4 UNDEFINED].

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ciechu Zobacz posta
          Nie. Tamten to Jon Jones, który zwakował pas i przeszedł do wyższej kategorii wagowej bodajże.
          Ten o to ?

https://twitter.com/JonnyBones/statu...938230784?s=19
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Dwa razy middle kick ustawił walkę i Reyesowi wszystko się posypało, poczuł, że jeszcze raz coś takiego i będzie po zawodach, dlatego poszedł do przodu, a wiadomo, że Janek tylko czeka żeby wyprowadzić kontrę, pięknie zatańczył Dominic
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Nie. To małpiszon Adesanya.

Komentarz

• Ok. No dobra to czy w wadze Janka jest ktoś mocny jeszcze ?
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Poza ewentualnym JJ, napewno Thiago Santos z którym Janek przegrał, pnie się Rakic ( ostatnio zastopowany przez Oezdemira), sam Turas. Zreszta jak spojrzysz na aktualne Top 15 kategorii to Walczył tylko z Reyesem, Santosem i Krylovem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Ok. No dobra to czy w wadze Janka jest ktoś mocny jeszcze ?
                    A ten co znokautował Janka ze 3-4 walki temu. Co z nim? Można by zrobić rewanż.

Komentarz

• Przed chwilą obejrzałem nagranie bez wiedzy o wyniku, rodzina się zbiegła zapytać czemu się krzyczę. Mega historia, brawo Janek.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta

A ten co znokautował Janka ze 3-4 walki temu. Co z nim? Można by zrobić rewanż.
                        Thiago Santos bedzie walczył teraz z Gloverem Teixerią. Jego dyspozycja w tej walce jest wielką niewiadomą, zważywszy, że w swojej ostatniej walce z JJ, zerwał wiązadłą w dwóch kolanach, a walka ta miała miejsce przeszło rok temu. Walka ta moze byc preeliminatorem w walce o pas. Sam Janek chciałby Santosa, ale przede wszystkim JJ.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                          Sam Janek chciałby Santosa, ale przede wszystkim JJ.
                          I tak właśnie powinno być (walka z Jonesem), ale czy Janek sie doczeka to nie byłbym taki pewien - Bones znowu jakieś dziwne gierki na tt prowadzi i chyba już sam nie wie o co mu chodzi

Komentarz

• Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta

I tak właśnie powinno być (walka z Jonesem), ale czy Janek sie doczeka to nie byłbym taki pewien - Bones znowu jakieś dziwne gierki na tt prowadzi i chyba już sam nie wie o co mu chodzi
                            Pod publiczkę ta gierka, on zafiksowany jest na kategorię ciężką, więc zapewne walka Santosa z Teixeirą będzie eliminatorem w walce o pas.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Nowy (chudy) Tybura po dobrej walce pokonuje Rothwella i nieoczekiwanie ma już 3 zwycięstwa pod rząd. Hmm mówiąc szczerze nie spodziewałem się, może coś z niego jeszcze będzie...

Komentarz

• https://twitter.com/ufc/status/1315066583962849283?s=19

https://twitter.com/KSW_MMA/status/1...385848320?s=09
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X