Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gamrot w UFC, debiut już 17.10.

Komentarz

• Przez wykupienie PPV Wotore 3 jestem biedniejszy o 20 zł i zażenowany jak nigdy w życiu...
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
        Przez wykupienie PPV Wotore 3 jestem biedniejszy o 20 zł i zażenowany jak nigdy w życiu...
        Taka słaba? Ja np. Na Gromde wydanych pieniędzy nie żałowałem.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta

Taka słaba? Ja np. Na Gromde wydanych pieniędzy nie żałowałem.
          Pierwsza walka do której wyszedł gość z tlenem na 30 sekund, no cóż, zdarza się, w kolejnej faul i dyskwalifikacja, ale przeciwnik tak naruszony, że odpuszcza półfinał, losowanie lucky loser w którym nie wiem dlaczego bierze udział ten zdyskwalifikowany i...przechodzi dalej...bardzo fajna walka o pas, ale to co się odjebało po niej to masakra, trzeba to zobaczyć, bo nie myślałem, że serio można coś takiego odstawić...w półfinale kolejny kontuzjowany, znowu losowanie i znowu przechodzi dalej gość którego już dawno nie powinno być w turnieju, w finale spotyka się ze swoim przeciwnikiem z półfinału z którym przegrał i...wygrywa...
          Zawiodłem się i to bardzo, mnóstwo niedociągnięć jeśli chodzi o otoczkę, inne aspekty całkiem zepchnęły sport na drugi plan, a szkoda, bo walka Janika bardzo fajna (tylko tutaj dupy dał sędzia)...
          #MuremZaBonusem

Komentarz

• #MuremZaBonusem

Komentarz

• Łoooooooooooooooo!!!!
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Ależ mu zrobił tatar z wątroby

Komentarz

• Janek kot.

Ciekawe czy Jones wróci
                  q[-_-]p

Komentarz

• Po prostu brak słów, Janek jesteś gość

Komentarz

• Ale miałem farta,że akurat się przebudziłem przed 6

Historyczna chwila !!! Brawo !!!
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• e:
                        No i uj, film zablokowany.
                        "Film niedostępny
                        Ten film zawiera treść od partnera UFC, który zablokował go na mocy praw autorskich."
                        Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Piękna sprawa i wielkie gratulacje dla Janka!

Posypuję trochę głowę popiołem, bo nie wierzyłem, że uda się ten pas do Polski przywieźć. Zawsze miałem wrażenie, że Błachowicz ma zbyt oczywiste ograniczenia, żeby zostać mistrzem, a Reyes z Jonesem wyglądał bardzo mocno. No nie byłem optymistą siadając do telewizora, ale bardzo się cieszę, że źle Janka oceniłem. Super sprawa tak dla samego zawodnika jak i dla rozwoju sportów walki w Polsce, bo Błachowicz pokazał, że warto marzyć, wierzyć i konsekwentnie dążyć do celu.

War Jano!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

e:
                            No i uj, film zablokowany.
                            "Film niedostępny
                            Ten film zawiera treść od partnera UFC, który zablokował go na mocy praw autorskich."
                            https://mmacore.tv/videos/Dominick_R...art_2/10369417

W 4 partach, z czego 1 to wejście i prezentacja, a ostatni powtórka ubicia.

Warto było zarwać nockę.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Mega kocur. Wielu lepszym nigdy nie udało sie zostac mistrzem, a on juz wpisał się na stałe w kanony najlepszej organizacji UFC na świecie. Brawo.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Game plan na tę walkę też prima sort. Bez zbędnego podpalania się, ręce wysoko i kombinacje ciosów w 1 rundzie zakończone kopnięciami. Strasznie dojrzał Janek, klasa.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X