Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To co, wyjdzie do tego Masvidala czy wraca do 155?

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
      To co, wyjdzie do tego Masvidala czy wraca do 155?
      Lepiej dla niego, gdyby nie wychodził.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Main event kompletnie bez historii, nie liczyłem, że Kowboj wygra, ale że chociaż powalczy...
        Ciekawe kogo mu tereaz dadzą - raczej nie będzie to Khabib - może Gaethje?

Komentarz

• Patrząc na tą całą szopkę to pewnie trylogię z Diazem
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Walka z Diazem ma sens, bo medialnie sprzeda się to jako domknięcie trylogii i powinien być to dla Conora dobry sprawdzian przed poważniejszymi walkami, o których mówi się już teraz. Tak czy siak ja bym na miejscu McGregora z tej kategorii uciekał, bo tutaj w drodze do pasa ma przed sobą zawodników, którzy stylistycznie bardzo mu nie pasują + są od niego więksi i silniejsi.

Gaethje to bardzo ciekawy matchup, ale nie chce mi się wierzyć, że Conor wziąłby walkę, w której ma zdecydowanie więcej do stracenia niż do ugrania. Prawdopodobieństwo porażki wysokie, a to definitywnie eliminowałoby go z walki o pas w 155 w najbliższej przyszłości. Sportowo rewelacja, ale w UFC już dawno nie o to chodzi :/

Komentarz

• Gaethje to medialnie i kasowo słabe zestawienie dla rudego. Wydaje mi sie, ze bedzie zainteresowany pojedynkiem z wygranym w walce Khabib z Fergusonem.

Komentarz

• Sędzia, który dał 49-46 dla Jonesa to jakiś żart.

Komentarz

• Brawo Janek. Teraz walka o pas.

Komentarz

• Po prostu brak słów, Janek jesteś wielki

Komentarz

• Mam nadzieję, że go nie wystawią zestawiając JBJ z Reyesem i mamy największe wydarzenie w historii polskiego MMA.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Mam nadzieję, że go nie wystawią zestawiając JBJ z Reyesem i mamy największe wydarzenie w historii polskiego MMA.
                        Należy mu się jak psu buda, reakcja Jonesa też mam nadzieję wymowna 😃

Komentarz

• No Błachowicz jest w stanie zrobić naprawdę dużą rzecz. Jeśli siegnąłby po pas to przejdzie do historii. Brawo
                          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                            No Błachowicz jest w stanie zrobić naprawdę dużą rzecz. Jeśli siegnąłby po pas to przejdzie do historii. Brawo
                            Dużą rzeczą jest, że w ogole o ten pas będzie walczył i to z legenda UFC.

Komentarz

• Dajecie jakieś szanse Aśce? Bo patrząc na tę Chinkę to nie wydaje mi się, żeby była jakakolwiek szansa na wygraną. Na treningu medialnym na tarczach rozwaliła system IMO.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                                Dajecie jakieś szanse Aśce? Bo patrząc na tę Chinkę to nie wydaje mi się, żeby była jakakolwiek szansa na wygraną. Na treningu medialnym na tarczach rozwaliła system IMO.
                                Wytrzymać pierwszą rundę.

Komentarz

Pracuję...
                                X