Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Kapitalna walka i murowany nokaut roku, tym bardziej, że na sekundę przed końcem walki, którą na kartach sędziowskich zapewne by przegrał.
    Łokieć z tej płaszczyzny, w takim momencie, to jest jakiś kosmos. Nie do obrony, nie do skontrolowania, totalnie niespodziewany. Szacun, bo Yair próbował tych łokci kilka razy podczas walki.

Czekam na zaległą bitkę z Magomedsharipovem.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
      Łokieć z tej płaszczyzny, w takim momencie, to jest jakiś kosmos. Nie do obrony, nie do skontrolowania, totalnie niespodziewany. Szacun, bo Yair próbował tych łokci kilka razy podczas walki.

Czekam na zaległą bitkę z Magomedsharipovem.
      Nokaut roku i byc moze walka roku, piekna bitka - Panetra ledwo stal na nogach przy oglaszniu wyniku koncowego

Komentarz

• Predator wraca na zwycięską ścieżkę nokautując Blaydes'a. Pojawiły sie kontrowersje co do przedwcześnie zakonczenia pojedynku. W mojej ocenie, sędzia słusznie postąpił, bo była by rzeź.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
          Predator wraca na zwycięską ścieżkę nokautując Blaydes'a. Pojawiły sie kontrowersje co do przedwcześnie zakonczenia pojedynku. W mojej ocenie, sędzia słusznie postąpił, bo była by rzeź.
          Ngannou dopoki ma pare jest bardzo grozny (swietnie sie rusza jak na ciezkiego), jedna bomba zalatwila sprawe.
          Ciekawe czy znowu sie zacznie hype na niego, ciezka jest obecnie tak slaba i bezjajeczna, brakuje kogos kto by to pociagnal.

Komentarz

• czesc

Komentarz

• Mamed drugi raz w czapkę i kończy karierę .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Dziwią mnie ludzie którzy gwizdali na Narkuna. Ogólnie KSW zaczyna mieć problem. Brak młodych, medialnych zawodników którzy pociągnęli by tą organizacje. Dla Gamrota, wypalonego Pudziana dużo ludzi PPV nie wykupi.

Komentarz

• Jak Wam się wczorajsza walka Mameda podobała ? i decyzja o zakończeniu kariery ? Dla mnie trochę ustawione wszystko to wygląda.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                    Dziwią mnie ludzie którzy gwizdali na Narkuna. Ogólnie KSW zaczyna mieć problem. Brak młodych, medialnych zawodników którzy pociągnęli by tą organizacje. Dla Gamrota, wypalonego Pudziana dużo ludzi PPV nie wykupi.
                    Ale dla Popka, czy Oświecimskiego już tak. KSW freakami stoi. A co do Pudzianowskiego to na jego nazwisku będą budowali Kołeckiego.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• JJ Przegrała z Shevchenko. JJ nie pokazała nic czym mogłaby zagrozić rywalce

Komentarz

• Zamieszczone przez gryglipuff Zobacz posta
                        JJ Przegrała z Shevchenko. JJ nie pokazała nic czym mogłaby zagrozić rywalce
                        Samą ambicją, walecznością ciężko wygrać z zawodniczką tej klasy co Shevchenko. Widać było ze odstaje fizycznie.
                        Aśka walczyła z zawodniczką, która ścinała wagę, ma za sobą pojedynki z Holm i Nunes.
                        W moim przekonaniu JJ chciałą wykorzystać szansę zostania pierwszą kobietą w UFC, która była by mistrzynią dwóch kategorii wagowych. Gdyby ta walka nie była o pas mistrzowski pewnie by jej nie przyjęła. Powinna skupić się na swojej kategorii, bo tam może jeszcze namieszać, w muszej szansę są mniejsze.

Komentarz

• Szacunek dla Jędrzejczyk za determinację i wytrzymanie 5 rund, ale samym kardio walki się niestety nie wygra. Kombinacje bardzo czytelne i przewidywalne, przez co Shevchenko mogła sobie to spokojnie kontrować i neutralizować Jędrzejczyk umiejętnym poruszaniem się po oktagonie. Sam spodziewałem się wygranej Valentiny przez nokaut, więc i tak byłem lekko zaskoczony takim, a nie innym rozstrzygnięciem

Osobny akapit dla walki Ortega - Holloway, bo naprawdę było na co popatrzeć. Świetna dyspozycja Maxa w stójce i trochę rozczarowanie postawą Ortegi, bo obalenia kompletnie mu nie wychodziły, a w stójce dawał się strasznie obijać. Dawno nie widziałem, żeby ktoś przyjął tyle uderzeń co Brian w 4 rundzie i cały czas stał na nogach, a nawet próbował się momentami odgryzać.

Gala na pewno na plus

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta

Gala na pewno na plus
                            Na uwagę zasługuję Gunnar, jego skonczenie szczególnie z perspektywy slow motion robi wrażenie.

Komentarz

• Straszne to było. Nawet w filmach akcji specjaliści od charakteryzacji mniej krwi podkładają.

Komentarz

• Tak jak Nunes nie lubię, ale pokonanie bylej mistrzyni Rondy Rowsey aktualnej mistrzyni Valentiny Shevchenko tak rozjebanie Cris Cyborg w minute wzbudza szacunek.

Komentarz

Pracuję...
                                X