Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MMA, K-1, ADCC i inne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• MMA, K-1, ADCC i inne

Pozwolę sobie założyć taki temat, przejrzałem kilka stron i nie było, a temat zacny.

Zbliża się KSW Extra w Dąbrowie Górniczej (13.09, transmisja chyba Polsat Sport). Niestety, nie dojdzie do zapowiadanego pojedynku Jana Błachowicza z Moisem Rimbon. Wielka szkoda, bo zdecydowanie byłoby to COŚ! Po cichu liczę, że organizatorze zdecydowali się zwyczajnie przenieść tę walkę na grudniowe KSW w Warszawie

http://sport.wp.pl/kat,60956,title,K...wiadomosc.html

http://sport.wp.pl/kat,60956,title,K...wiadomosc.html

Temat naprawdę zacny!

Juppi! Mamed będzie walczył!

Komentarz

a ja tam bede trzymac kciuki za Antka ) ostanio słabiej mu poszło..ale i tak jest the best

Komentarz

Pochwal się gdzie trenujesz Salut

Antek ma jeden problem - po długich wakacjach kondycja siadła straszliwie, co było widać na ostatnim turnieju w Warszawie.

Ile ja bym dał za walkę Khalidov - Materla i Kułak - Bedorf

Komentarz

Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
          Obecnie sam nauczam - wcześniej to tu to tam

Ile ja bym dał za walkę Khalidov - Materla
          Jedna już była i Mamed pokazał kto rządzi na tym podwórku ;]

Komentarz

Antek ma jeden problem - po długich wakacjach kondycja siadła straszliwie, co było widać na ostatnim turnieju w Warszawie.

Ile ja bym dał za walkę Khalidov - Materla i Kułak - Bedorf
            dokladnie...ale jak troche popracuje to bedzie ok.... ja tam w niego wierze

Komentarz

Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
              Jedna już była i Mamed pokazał kto rządzi na tym podwórku ;]
              Na ADCC Polish Trials, wiem. Tylko nie zapominaj że Materla startował z kontuzją Poza tym wolałbym walkę w formule MMA.

Gdzie nauczasz?

Komentarz

W jeden ze szkół prowadzę z paroma osobami dodatkowe zajęcia pozalekcyjne

Ja bym z checią zobaczył Mameda w UFC. Ciekawe jakby dał radę ?!

Komentarz

Już jutro gala KSW EXTRA.
                  czekam z niecierpliwością na pojedynek jedynego, niepowtarzlanego, metafizycznego Mameda z bardzo groźnym hiszpanem Danielem Taberą. Zapowiada się fantastyczny pojedynek.

A tak jeszcze z ciekawostek:

Chociaż plotki są szybsze od faktów, a portale internetowe już od kilku dni informują, że Mamed Khalidov wystąpi na gali "Elite XC", to my dopiero dzisiaj potwierdzamy tę informację. Dokładnie 10 października zawodnik "KSW Team" wyjedzie do Stanów Zjednoczonych, by tam stoczyć swój pojedynek.
                  Właściciele federacji "KSW" w dniu dzisiejszym zaakceptowali propozycję organizatorów dotyczącą rywala dla Mameda. Będzie nim wojownik gospodarzy, uczestnik czwartej edycji "Konfrontacji Sztuk Walki" - Jason Guida .
                  - Jason jest zupełnie innym zawodnikiem niż wtedy gdy startował na naszej imprezie. Wszyscy, którzy śledzą amerykański rynek MMA wiedzą, że zrobił duże postępy - wyznali Maciej Kawulski i Martin Lewandowski.

Zdjęcie przeciwnika Mameda na gali w USA:

Komentarz

Weekend przyniósł dwa wydarzenia:
                    http://sport.wp.pl/kat,60960,title,K...wiadomosc.html

oraz

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,P...wiadomosc.html

Drugiego żal komentować. Co do KSW Extra najkrócej jak potrafię: wielkie brawa dla Maćka Górskiego za olbrzymie postępy. Szczególnie jeśli chodzi o klincz i unikanie parteru w którym słabo się czuje.
                    Przy całej mojej sympatii dla Jurasa, może się on uczyć od "Górala". Przez dwa ostatnie lata w kwestii walki w parterze Juras nie poczynił najmniejszego choćby postępu, a to co zrobił w sobotę przyznasz Salut że trudno nawet nazwać szkolnym błędem.
                    Mam przyjemność oglądania treningów Górala i powiem tylko, że słowa komentatora "to jest tytan pracy" nie są ani trochę przesadzone. Chłop daje z siebie wszystko na każdym treningu i zasłużył na ten pas jak mało kto. Gdyby tylko Juras robił takie postępy...

Kolejne wielkie brawa dla Antka. Zmieniono mu rywala i dostał jednego z najlepszych zawodników w Czechach. Widać jak wiele pracy włożył w stójkę bokserską, i przyniosło to efekty. Powiem szczerze że z jego świętego występu ciesze się najbardziej. Brawo Antek, jesteś gość!

Kułak się skończył. Walczył co tu dużo mówić - beznadziejnie.

Błachowicz pokazał jak bardzo wszechstronnym jest zawodnikiem. Brawa za przytomność umysłu. Przegrywałwyraźnie, ale wygrał. I to się liczy.

Piekielnie ciężka walka Mammeda, ale taki sprawdzian przed wyjazdem do USA był mu potrzebny. Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski i w stanach pokaże "polskąszkołę MMA"
                    Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Antek jestes the best...!! liczyłam na parter ale coz....bokser sie z Ciebie robi super gala,w grudniu na Torwarze KSW 10
                      Jakie założenie masz
                      Proste - walczyć i wygrywać
                      Dumę w sercu masz
                      Bo chcesz walczyć i wygrywać

Komentarz

Witam all

Dopiero kurd jest czas zalogować się i podzielić sie wrażeniami.

Zacznę jak Daimler. Maciek Górski fenomenalnie! Weilkie brawa dla tego zawodnika! Pokazal swą wyższośc i zasłużenie wygrał KSW Extra.

I pojedynki pokazowe:

Juras - szkoda, szkoda, szkoda Bardzo sympatyczny gośc ale musi zdecydowanie więcej popracować nad walką w parterze.

Krzysztof Kułak - beznadzieja. Chyba jego czas minał!

Mariusz Slotta - beznadzieja.

Antek i Janek Błachowicz - naprawdę wielke brawa! Szczególnie dla Antka bo stoczyl super pojedynek i chyle mu czoła!

No i na koniec Mamed.
                        Słabsza walka Czeczena. Fakt trafił na najlepszego przeciwnika w swojej karierze ale wydaje mi się, że stać go na o wiele więcej.

Krótkie podsumowanie:
                        Nie wiem czy też to zauważyliście ale praiwe wszystkim naszym fighterom brakło sił. W czasie drugiej rundy wszyscy już dyszeli i słaniali się na nogach. Kułak w drugij rundzie to nie tradfił by już chyba nawet słonia, to samo Slotta. Mamed równiż w dogrywce na totlanych resztkach sił walczył.

I końcem końcvów bardzo słusznie zauważył Andrzej Janisz, że KSW Extra pokazało nam, że nie jesteśmy pępkiem świata w MMA i czeka nas ogroooom pracy!

Pozdro!

Komentarz

http://pl.youtube.com/watch?v=kd3cLu...eature=related Seminarium-Mamed Khalidov
                          Kłamstwo poniża ludzką godność i zawsze było cechą niewolników ,cechą ludzi małych.

Komentarz

Zamierzam zakupić bilety na X KSW tylko że tym razem chciałbym pocisnąć na bogato i zasiąść w środkowej części przed samym ringiem. Mam więc pytanie czy ktoś z Was siedział może w tej części i czy warto wydać troszkę więcej kasy ?

Komentarz

Powiem tak - siedząc na tych krzesełkach przy ringu głowę masz na wysokości ringu, więć widzisz tak "od dołu". W momenci gdy chłopaki się obalają i turlają, widzisz jużsłabo. Oczywiście przy każdym z sektorów są postawione conajmniej dwie średniej wielkość plazmy więc jakby co możesz przerzucić wzrok na TV. Poza tym że siedzisz bliżej ringu na widoczności jednak nie zyskujesz. No, chyba że siadasz w w pierwszym rzędzie Tylko jeśli już chcesz siedzieć tak blisko, to ogarnij się i nie kupuj od tej strony do której dostęp będą mieli fotoreporterzy. Oni są w pracy a siłą rzeczy będą nieco zasłaniać.

Ogólnie lepiej zakupić sobie bilety na trybunie na wysokości ringu w pierwszych rzędach. Tam widoczność jest najlepsza.

Komentarz

Pracuję...
                              X