Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Za to u nich team kontuzjowanych już znacznie bardziej ekskluzywny https://www.transfermarkt.pl/real-ma...gen/verein/418
    No i wynik z Włoch wywieźli.
    Z tabelki wynika, że Marcelo i Valverde powinni być do gry na rewanż, Hazard, Carvajal i Rodrygo na oba ćwierćfinały a Ramos na rewanż 1/4. Więc chyba jakiejś epokowej tragedii nie będzie

Komentarz

• U ans też lista nieobecnych była ekskluzywna; odnosiłem się tylko do ławki w tym meczu - mało kogo kojarzyłem
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Napędzana chińskimi pieniędzmi Slavia wyeliminowała nie byle kogo, bo Leicester, który bije się o 2 miejsce w Premier League. W Pradze też powinni wygrać Czesi, którzy byli lepsi. A propos tego, czemu nie jesteśmy Slavią: https://weszlo.com/2019/03/15/dlacze...-slavia-praga/

Komentarz

• UTD - Milan niezły zjazd

Oby teraz wynik wyglądał inaczej.

Komentarz

• Tak sobie spojrzałem jeszcze na wczorajszy wynik Dynama Kijów. Oddali nam Szabanowa, bo grają młodymi w obronie. Spojrzałem i rzeczywiscie środkowi obrońcy to 18 i 20 lat. Lewy obrońca 21 lat i tylko Kędziora już "stary" bo ma 26. W lidze widzę, ze póki co mają lidera, a wczoraj awansowali dalej w LE. Kurde u nas to nie do pomyślelnia aby grac takimi dzieciakami w obronie i w dodatku mieć wyniki...
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Milan to i tak miał mega farta, żadnego z dwóch spotkań nie wygrali, w obydwu grali w 11 na 10 a wczoraj w rewanżu, mimo przewagi liczebnej oraz grania u siebie w końcówce bronili się tak rozpaczliwie, że aż sędzia z litości zakończył mecz nie dając Serbom wykonać kolejnego różnego bo naprawdę jeszcze chwila i by im wjebali

Komentarz

• Komplet.

Wszystkie pary 1/8 finału Ligi Europy:

AFC Ajax Amsterdam - BSC Young Boys Berno
                FC Dynamo Kijów - Villareal CF
                AS Roma - Szachtar Donieck
                Olympiacos FC - Arsenal FC
                GNK Dinamo Zagrzeb - Tottenham Hotspur
                Manchester United - AC Milan
                SK Slavia Praga - Glasgow Rangers FC
                Grenada CF - Molde FK

Komentarz

• EUROPA
                  Liga Mistrzów - Play Offy

21:00 Borussia Dortmund - Sevilla (3-2)
                  21:00 Juventus - FC Porto (1-2)

Komentarz

• No to dziś przekonamy się ile z Ronaldo zostało prawdziwego Ronaldo.

Komentarz

• Trudne zadanie przed Juve.

Komentarz

• Sędziowie i Juve grają dziś w jednej drużynie. Miałem wrażenie że gol na 1-1 nie powinien zostać uznany, Ronaldo spalił. A teraz ta kartka z doopy i Porto gra w osłabieniu. Mam nadzieję że mimo wszystko powalczą, Juve nie zasługuje na awans.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                          Sędziowie i Juve grają dziś w jednej drużynie. Miałem wrażenie że gol na 1-1 nie powinien zostać uznany, Ronaldo spalił. A teraz ta kartka z doopy i Porto gra w osłabieniu. Mam nadzieję że mimo wszystko powalczą, Juve nie zasługuje na awans.
                          Czemu z dupy? Niesportowe zachowanie jest karane żółtą kartką. To ten Irańczyk jest debilem.

Komentarz

• Bez przesady, jak ktoś oddaje strzał po gwizdku to też karałbyś za każdym razem? W ten sposób sędzia wypacza przebieg wyrównanego spotkania.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                              Bez przesady, jak ktoś oddaje strzał po gwizdku to też karałbyś za każdym razem? W ten sposób sędzia wypacza przebieg wyrównanego spotkania.
                              Przepisy na boisku są po to aby ich przestrzegać i stan meczu nie ma tu nic do rzeczy. ***** i tyle.

Komentarz

• Sędzia tylko czekał na jakikolwiek pretekst aby osłabić Porto i go znalazł, taka prawda.

Komentarz

Pracuję...
                                X