Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Azjatom niedługo nie będzie można pokazać żółtej kartki
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
      Azjatom niedługo nie będzie można pokazać żółtej kartki
      A z Montenegro zostanie tylko Monte.
      Sami powodują jedynie większe wqrwienie takimi ruchami(coś jak z pedałami i ich paradami, medialnym hałasem itd. Kiedyś jakoś gdzieś sobie żyli i miałem to gdzieś, tolerowałem, a teraz im są bardziej inwazyjni i drą mordę o tolerancji(nie działającej w obie strony bo yebać katoli) to mi się pięść zaciska i zagryzam zęby z nerwów żeby nie zrobić komuś krzywdy he. Ja np po tym całym BLM nie mogę dosłownie patrzeć na Hamiltona i nabrałem obrzydzenia do F1 a dzisiaj np na twitterowym koncie Derby County wyskoczyło mi tęczowe zaproszenie na mecz, nosz kur

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

To dopuszczalność takiego numeru będziemy oceniać według miejsc zajmowanych w rankingu przez drużyny, które miały by go wywinąć?

Sędzia powinien strzelać (ups!) W CIEMNO, ewentualnie sprawdzić, czy któregoś z nich ma już na CZARNEJ liście. Bo inaczej sobie nie poradzi, będzie w CZARNEJ dupie i zostanie CZARNYM charakterem w całym tym zdarzeniu.

P.S. Jak tak dalej pójdzie, to CZARNO widzę przyszłość szachów - niektórych pionków i figur nie będzie można bić. BLM !!
        Trzeba to powiedzieć że sędziowanie w dzisiejszych czasach to jest zdecydowanie czarna robota.
        Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Debi.a nazwali debi.em i wielkie halo.
          Mówisz o sobie? Nic nowego.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

To dopuszczalność takiego numeru będziemy oceniać według miejsc zajmowanych w rankingu przez drużyny, które miały by go wywinąć?
            A czy to była/jest sytuacja standardowa, często pojawiająca się na boiskach piłkarskich, żeby tak się nią ekscytować i dorabiać różne ideologie?

Ed:
            EUROPA Liga Mistrzów - Runda grupowa
            Koniec PSG 5 - 1 Basaksehir (3 - 0)
            Wszelkie dywagacje zostały rozwiane.
            Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie, to był niebezpieczny precedens. Na razie...
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ale mnie przecież nie chodzi o ten precedens, a o rywalizację na boisku, w kontekście którego, ów precedens jest/był zupełnie bez znaczenia.
                Tak więc nie mieszajmy dwóch systemów walutowych.

Komentarz

• No i Conte tak apelował o grę fair play do Realu i Borussi Moenchengladbach, by nie układali się na remis, a tym czasem sam się umoczył
                  Ed: Ale chyba i tak wygrana nad Szachtarem nic im nie dawała poza LE, bo w dwumeczu z BM są gorsi.
                  Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                    Ale mnie przecież nie chodzi o ten precedens, a o rywalizację na boisku, w kontekście którego, ów precedens jest/był zupełnie bez znaczenia.
                    Tak więc nie mieszajmy dwóch systemów walutowych.
                    Ale jest znaczenie bo każdy czarny teraz może poczuć się obrażony czymkolwiek, zwołać zespół, zejść z murawy i chuuj a reszta ma klękać i dawać inny termin meczu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                      No i Conte tak apelował o grę fair play do Realu i Borussi Moenchengladbach, by nie układali się na remis, a tym czasem sam się umoczył
                      Ed: Ale chyba i tak wygrana nad Szachtarem nic im nie dawała poza LE, bo w dwumeczu z BM są gorsi.
                      Inter wygrał i zremisował z Borussią.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Inter wygrał i zremisował z Borussią.
                        No to jednak Conte ma niezły ból dupy, nie wygrać u siebie z Szachtarem, kiedy od 30 min (druga bramka dla Realu) wszystko się układało pod nich.

Komentarz

• Pojawiają się głosy, że Webo (ten czarny) do tego zajścia cały czas wyzywał sędziów od cyganów. Czy czarny może być rasistą? Oczywiście, że nie. Ciężko gdziekolwiek znaleźć wzmiankę na ten temat. Patrząc obiektywnie to nie można mówić, że czarny to czarny, ale że Rumun to cygan to już jest ok (mimo, że to drugie ma konotacje bardziej negatywne od pierwszego)

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                            Pojawiają się głosy, że Webo (ten czarny) do tego zajścia cały czas wyzywał sędziów od cyganów. Czy czarny może być rasistą? Oczywiście, że nie. Ciężko gdziekolwiek znaleźć wzmiankę na ten temat. Patrząc obiektywnie to nie można mówić, że czarny to czarny, ale że Rumun to cygan to już jest ok (mimo, że to drugie ma konotacje bardziej negatywne od pierwszego)
                            Zarejestrowały to jakieś kamery ?
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Nawet jakby zarejestrowały, to myślisz, że coś by to zmieniło ??

W NBA Harrell z LA Clippers wywalił do Doncica https://twitter.com/TheNBACentral/st...90679000928257 , i jakoś liga żadnego wielkiego halo z tego nie zrobiła.
                              Pomyśl co by było, jakby sytuacja miała miejsce w drugą stronę.

W tej chwili świat oszalał. To co się dzieje przed F1, w Premier League, w NBA to jest kabaret.
                              Rasizm na świecie istnieje, ale tylko w stosunku do czarnych
                              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Cała komunikacja sędziów w trakcie meczu jest nagrywana. Teraz przy pustych trybunach zapewne też nagrały się odgłosy z otoczenia.

Komentarz

Pracuję...
                                X