Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Śledziłem wczoraj te karne na żywo właśnie na flashscorze
    No i przy okazji przypomniał o sobie Kieszek(zdobywca pucharu Ligi Europy jakby nie było, ma w CV) he

Komentarz

• Mamy jakąś ligę Fantasy LM?
      Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
        Mamy jakąś ligę Fantasy LM?
        Jest coś takiego na stronie uefa: https://gaming.uefa.com/
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Ja wiem, że jest bo gram, szukałem jakiejś forumowej ligi coś na wzór Fantasy Premier League
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• A to nie wiem. Też bym chętnie dołączył.
            Bazinga!

Komentarz

• To zapraszam, 934ILSWZXR07.

Komentarz

• A dziękuję, jest nas dwóch, może ktoś jeszcze się skusi.
                Bazinga!

Komentarz

• 43 minuta w meczu Real - Szachtar, wynik 0:3.

Komentarz

• Co za mecz w Madrycie już 5 goli i Szachtar prowadzi nie ukrywam ,że dziś danie główne to Bayern Lewego kontra drużyna Cholo Simeone ciekawe jak Gryzoń zagra w ataku.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Niesamowite jakie oko ma Szachtar do tych Brazylijczykow. Może matka, któregoś z nich obserwuje Legie na instagramie?
                      Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Zidane przekombinował, zobaczył że Szachtar przetrzebiony Covidem gra drugim składem więc postanowił oszczędzić kilku swoich na Barcelonę. No nie wyszło.

Komentarz

• Lech naprawde elegancko sie prezentuje na tle Benfiki.
                          Przede wszystkim graja do przodu, obroncy nie sa obsrani i nie wybijaja po autach, pomocnicy sie pokazuja, sa ruchliwi i dzieki temu dosyc latwo zdobywaja teren. Niezly mecz i poki co dobry dla nich wynik.
                          A pewnie w niedziele banki w lidze z jakimis barszczami

Komentarz

• Gorzej, że dostają dzwon za dzwonem.
                            Gra fajna, ale z drużynami z delikatnie wyższej półki będzie w trąbkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                              Gorzej, że dostają dzwon za dzwonem.
                              Gra fajna, ale z drużynami z delikatnie wyższej półki będzie w trąbkę.
                              Znaczy z ktorymi? To Benfica jest z ktorej polki? Lepsze druzny dopiero po wyjsciu z grupy, jesli w ogole dadza rade z niej wyjsc... Moze i gongi dostaja, ale dwie sztuki wsadzili. Benfica byla murowanym faworytem, a musza sie mocno wysilic.

Komentarz

• Jak Benfica, jak za chwilę Rangersi.
                                Fajnie się to ogląda, ale albo gramy "dla oka", albo "dla wyniku".
                                Może i strzelą z parę bramek w grupie, ale w straconych będzie solidny dwucyfrowy wynik.

Komentarz

Pracuję...
                                X