Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Liczysz ze sie zaloguje na forum?
    To jak z tym stylem, jednak sie liczy, czy nadal tylko w lyzwiarstwie i wazne co w sieci po ladze na Pekharta?
    A gdzie ja dzisiaj pisałem cokolwiek o stylu? Gdybyśmy tak grali i przeszli to super.
    Ale graliśmy jak graliśmy i przegraliśmy, z drużyną i piłkarzami kilka długości przed nami.

Styl bez znaczenia.
    ​​​
    Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

A gdzie ja dzisiaj pisałem cokolwiek o stylu? Gdybyśmy tak grali i przeszli to super.
      Ale graliśmy jak graliśmy i przegraliśmy, z drużyną i piłkarzami kilka długości przed nami.

Styl bez znaczenia.
      ​​​
      Czyli jednak schizofrenia. Nigdy nie pisales o stylu, dla pewnosci pokasuj posty bo nie beda pasowaly do tezy.
      Tak, gdybysmy tak grali jak dzis i przeszli to byloby super. A nawet hiper.
      Ultra qwa hiper.

Komentarz

• Liga Mistrzów 2020/2021 - GRUPY:

Grupa A: Bayern Monachium, Atletico Madryt, FC Salzburg, Lokomotiw Moskwa
        Grupa B: Real Madryt, Szachtar Donieck, Inter Mediolan, Borussia Moenchengladbach
        Grupa C: FC Porto, Manchester City, Olympiakos Pireus, Olympique Marsylia
        Grupa D: Liverpool, Ajax Amsterdam, Atalanta Bergamo, FC Midtjylland
        Grupa E: Sevilla, Chelsea Londyn, FK Krasnodar, Rennes
        Grupa F: Zenit Sankt Petersburg, Borussia Dortmund, Lazio Rzym, Club Brugge
        Grupa G: Juventus Turyn, Barcelona, Dynamo Kijów, Ferencvarosi TC
        Grupa H: Paris Saint-Germain, Manchester United, RB Lipsk, Istanbul Basaksehir
        Więcej: https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozn...fazie-grupowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          (...) graliśmy i przegraliśmy, z drużyną i piłkarzami kilka długości przed nami.
          ​​​
          Gówno prawda.
          Popatrz chociażby na transfermarkt. Ok, może to nie jest super źródło, ale wartość drużyny 35 mln EUR Legia vs 12 Karabach. 1 pilkarz wycena 1.3 mln, 4 po 1 mln. Popatrz po naszych i sobie porównaj.
          Po prostu to jest klub prowadzony z pomysłem i posiadający trenera (nie ucznia i amatora). Ściągają piłkarzy cenowo totalnie w naszym zasięgu, ale takich, którzy pasują do koncepcji i są zdyscyplinowani. Nawet Borek słusznie zauważył, że tam każdy grał tak samo, w ten sam sposób. I widać było wytrenowane schematy, pomysł na grę. Po 5 minutach meczu było jasne kto awansuje.
          I absolutnie nie mają lepszych piłkarzy od nas. Mają jakiś pomysł na zarządzanie klubem, swój sposób na grę i trenera, który umie z przeciętnych piłkarzy ulepić solidny zespół.
          My jesteśmy kompletnym przeciwieństwem i nawet mając dziś 2 czy 3 "kotów" więcej gówno byśmy zrobili. Ściągnijmy jeszcze ze 3 środkowych pomocników, bo niepotrzebny nam skrzydłowy i spróbujmy Karbownika na bramce. A na asystenta trenera proponuje Smudę...
          Nie do Ajaxów jeździć podpatrywać lepszych, a do Azerbejdżanu *****.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Abstrahujac od naszej chuujowej gry, to skonczy sie tak, ze ten Wielki Lech grajacy pieknie dzisiaj sie wypierdoli, a my zameldujeny sie w fazie grupowej
            No tak...

Komentarz

• Taka Bułgaria ma dwa kluby w grupie LE.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Mam nadzieję ,że pyry wylosują jakieś Kazachstany, Bułgarie i inne takie.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• No i Leszki mają Benfikę Lizbona, Standard Liege i Rangersów
                  q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                    No i Leszki mają Benfikę Lizbona, Standard Liege i Rangersów
                    Czyli mogą spokojnie powalczyć o wyjście z grupy.

Komentarz

• Mogli trafić gorzej. Przy pewnej dozie szczęścia mogą powalczyć o awans.
                      Bazinga!
                      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Jak dla mnie max 2 pkt i tyle będzie z ich grania,
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Jak dla mnie max 2 pkt i tyle będzie z ich grania,
                          Tu juz nie chodzi ile oni punktów tam uzbierają, ale o fakt, że sie tam znaleźli.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Tu juz nie chodzi ile oni punktów tam uzbierają, ale o fakt, że sie tam znaleźli.
                            No znaleźli się to fakt. Maja teraz swoje pięć minut. Liczę natomiast na to, że w każdy czwartek będą dostawać sromotny wpierdol a przy okazji zaniedbają Ekstraklasę.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

No znaleźli się to fakt. Maja teraz swoje pięć minut. Liczę natomiast na to, że w każdy czwartek będą dostawać sromotny wpierdol a przy okazji zaniedbają Ekstraklasę.
                              Jakiś czast temu były na forumce głosy oburzenia, że Legia jest hejtowana, jak gra w pucharach, a kibice innych klubów nie patrzą na rankingi itd...

Komentarz

• Wczorajsza seria rzutów karnych w meczu Rio Ave - Milan.

2-2 po dogrywce.

Komentarz

Pracuję...
                                X