Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ten sam Tiba, którego pewien użytkownik tutaj uważał za słabszego niż Martins.

Tak to ten sam użytkownik, który teraz zachwyca się Bergiem ale go krytykował jak trenował Legie.

Gdzie ty się podziewasz ze swoimi mądrościami jak gość co mecz gra co najmniej średnio? A jak wyjdzie mu 1 mecz to wytykasz wyimanigowanemu użytkownikowi jakieś porównanie z graczem Legii.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Duzej roznicy miedzy Apollonem, a Omonia nie było widac. Ze takie ogory od lat graja w grupach pucharow... Te wszystkie Karabachy, Kazachstany i Cypry to ten sam poziom zenady. Z powazna pilka ma to mało wspolnego. Jak trzeba być slabym zeby nie golic takich frajerow.
      „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Zamieszczone przez smiglostopy Zobacz posta
        Duzej roznicy miedzy Apollonem, a Omonia nie było widac. Ze takie ogory od lat graja w grupach pucharow... Te wszystkie Karabachy, Kazachstany i Cypry to ten sam poziom zenady. Z powazna pilka ma to mało wspolnego. Jak trzeba być slabym zeby nie golic takich frajerow.
        Niestety, ale taka jest prawda. To wszystko są ogórki. W samym meczu z Omonią widać było, że ciężko było to przegrać. Byli słabsi niż oczekiwałem, a mimo to daliśmy du.py. Właściwie Vukovic dał, komicznym składem i archaiczną taktyką. Dostosowaliśmy się do ich ślimaczego tempa , nastawiliśmy się na niski wynik, dociągnięcie do końca i się zemściło. Głównym atutem Omonii przy tych emerytach w składzie był dobry trener. U nas to była kula u nogi.
        Ostatnio edytowany przez Werten; 152614.

Komentarz

• Jak zwykle sie potwierdza, ze dobry styl musi zaprocentowac wynikami. Ale grunt ze w lidze ich zdominowalismy na starcie sezonu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
            Jak zwykle sie potwierdza, ze dobry styl musi zaprocentowac wynikami. Ale grunt ze w lidze ich zdominowalismy na starcie sezonu.
            No jak to, przecież styl się ocenia tylko w łyżwiarstwie figurowym

Komentarz

• czuję w mosznie że to będzie najlepszy sezon polskich drużyn w pucharach od lat. Dwie ekipy w grupie.
              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                Ten sam Tiba, którego pewien użytkownik tutaj uważał za słabszego niż Martins.

Tak to ten sam użytkownik, który teraz zachwyca się Bergiem ale go krytykował jak trenował Legie.

Czy na każdy temat musisz wyciągać co ty kiedyś napisałeś a co napisał ktoś inny. To chyba sens twojego istnienia na forum.

Komentarz

• Panowie, bezwzględnie lepiej kopać się w czoło i w bólach zdobyć kabaretowego mistrza, żeby za chwilę zostać wyjaśnionym przez jakiś Cypryjczyków albo męczyć bułę z amatorami z Irlandii. Kto by tam chciał wypracowywać schematy, automatyzmy i po prostu grać w piłkę, a nie jedynie biegać za nią i robić za przeszkadzaczy.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                    czuję w mosznie że to będzie najlepszy sezon polskich drużyn w pucharach od lat. Dwie ekipy w grupie.
                    No nie wiem, ale Piast raczej słabo trafił.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Aha. No i ten Ramirez strasznie przereklamowany.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Przyznam bez bicia, że Ramireza traktowałem jak Carlitosa. Takiego podwórkowego gracza z super techniką, ale grającego bardziej efektownie niż efektywnie. Tymczasem pozytywnie zaskakuje

Komentarz

• W tym sezonie widziałem tylko jeden mecz Lecha ( ze Śląskiem ). Zagrali w nim praktycznie na wymianę ciosów. Ofensywne boki obrony zdobywające przestrzeń głębokimi wjazdami z piłką ( jakbym widział Veso i Karbownika z jesieni 2019 u nas ). Do tego 8 i 10 grająca jak brytyjskie box2box ( cała masa rajdów z piłką przez środek - w zasadzie to był pierwszy wariant rozegrania akcji ). U nas grał tak zeszłej jesieni Luquinhas. Gdyby dołożyć do niego wtedy Karbownika to wyglądałoby to podobnie do tego co widziałem w w/w meczu Lecha.

Moja pierwsza myśl - odważnie. Na słabe drużyny fajna taktyka ale przy ogarniętym przeciwniku można dostać w cymbał.

Czy oni w dzisiejszym meczu też zagrali na wymianę ciosów?

Komentarz

• Jędrzejczyk z urazem...
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              Panowie, bezwzględnie lepiej kopać się w czoło i w bólach zdobyć kabaretowego mistrza, żeby za chwilę zostać wyjaśnionym przez jakiś Cypryjczyków albo męczyć bułę z amatorami z Irlandii. Kto by tam chciał wypracowywać schematy, automatyzmy i po prostu grać w piłkę, a nie jedynie biegać za nią i robić za przeszkadzaczy.
                              Kogo???

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta

Czy oni w dzisiejszym meczu też zagrali na wymianę ciosów?
                                Trudno uznać żeby Apollon był w stanie jakieś ciosy wyprowadzać. Typowa południowa piłka trzeciego sortu, czyli "bajeczna" technika z której **** wynika, jak drwal z Polski wjedzie z bara albo na przebitce szybciej dziubnie piłkę i się wyjebie na faul.
                                Przeciwnik ich bardzo wysoko próbował łapać, ale za to przejście tego pressingu i znalezienie się pod ich bramką proste jak jebanie.
                                Ostatnio edytowany przez Tuzin; 2118.

Komentarz

Pracuję...
                                X