Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A jaki im LO rośnie to głowa mała. Bayern w takiej formie robi się faworytem tej edycji.
    Jakby się jeszcze ten Koman poprawił, bo obecnie to strasznie irytuje.....albo nie poda lepiej ustawionemu, albo spindoli totalnie podanie albo zagra zbyt samolubnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      1/8 finału Ligi Europy (12 i 19 marca)

Basaksehir - FC Kopenhaga
      Olympiakos - Wolverhampton
      Rangers FC - Bayer Leverkusen
      VfL Wolfsburg - Szachtar Donieck
      Inter Mediolan - Getafe
      Sevilla FC - AS Roma

Eintracht/Salzburg - FC Basel
      LASK Linz - Manchester United
      Trzy fajne konfrontacje się zapowiadają

Komentarz

• Mbappe z podejrzeniem COVID. Jutro nie zagra.

Komentarz

• Cycuuuszkiii

#KuchniaMistrzów

Komentarz

• Też mało mnie interesowało co było na talerzu.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
              Też mało mnie interesowało co było na talerzu.
              a kto to jest , Doda ?

Komentarz

• Zamieszczone przez mizal Zobacz posta
                a kto to jest , Doda ?
                Ej weź

Karolina Szostak: "Nie jestem chudą lalką z okładki"

https://viva.pl/ludzie/wywiady-vivy/...urze-22915-r3/
                Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                  Ej weź

Karolina Szostak: "Nie jestem chudą lalką z okładki"

https://viva.pl/ludzie/wywiady-vivy/...urze-22915-r3/
                  fajna

Komentarz

• Nie gadajcie, dobra lufa. A Przede wszystkim sprawdza się w kuchni

Komentarz

• Oj dzieciaki rozpakujesz taką i czar pryska i pierwsza myśl zapakujmy ją z powrotem...

Komentarz

• Niewiele z niej zostało.

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                          Oj dzieciaki rozpakujesz taką i czar pryska i pierwsza myśl zapakujmy ją z powrotem...
                          A dlaczego? Ma wacka?
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Hue hue, wacka pewnie nie ma choć ręki sobie nie dam uciąć. Widziałem Karolinę swego czasu na mieście, w towarzystwie siatkarzy, olimpijczyków z Montrealu i ekspertów PS. Wysoka, kawał babki. Wiadomo, są gusta i guściki, według mnie chyba najfajniejsza z dziennikarek sportowych w Polsce. Osobiście z chęcią upichciłbym coś z Panią Karoliną a potem obejrzał mecz przy piwku. Mam nadzieję że Studio Polsat Sport uraczy Nas dziś widokiem właśnie Pani Karoliny.

A wracając do tematu, wciąż mam dylemat który z dzisiejszych spotkań wybrać, ale chyba zdecyduje się na Liverpool-Atletico. Dzisiaj będzie się działo w LM.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                              Hue hue, wacka pewnie nie ma choć ręki sobie nie dam uciąć. Widziałem Karolinę swego czasu na mieście, w towarzystwie siatkarzy, olimpijczyków z Montrealu i ekspertów PS. Wysoka, kawał babki. Wiadomo, są gusta i guściki, według mnie chyba najfajniejsza z dziennikarek sportowych w Polsce. Osobiście z chęcią upichciłbym coś z Panią Karoliną a potem obejrzał mecz przy piwku. Mam nadzieję że Studio Polsat Sport uraczy Nas dziś widokiem właśnie Pani Karoliny.
                              Hue Hue. Działaj. Tylko nie możesz być patyczakiem

"Chciałabym spotkać jeszcze kogoś, w kim się zakocham i komu mogłabym urodzić dziecko"
                              https://viva.pl/ludzie/wywiady-vivy/...cku-103856-r1/
                              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Wydaje mi się że Pani Karolina marzy o trochę innym profilu niż taki Dżonson zwykły.

Choć gdyby kiedyś doszło do takiej sytuacji że byłaby możliwość obejrzeć mecz we dwoje to nie byłby to zwykły schabowy z ziemniaczkami i suróweczką tylko coś ekstra.

Na pewno bym się postarał

Komentarz

Pracuję...
                                X