Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Rozumiem, że szanujesz padolino?
    Nie oglądałem ich spotkań więc nie wiem co tam odwalali.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Też nie wiem o co chodzi, wczoraj wygrali w Charkowie 0:3. Chodzi Ci o cz.k. w 77 minucie dla Szachtara?( https://www.flashscore.pl/mecz/lIhRAWGJ/#wideo )?
      Benkowi chodzi po prostu o to, że raczej nikt się nie spodziewał, że ktoś z zerowym kontem punktowym po trzech kolejkach może wyjść z grupy LM(po 4 kolejce mieli 1 punkt) i tyle.
      Ale jednak trzeba powiedzieć, że oprócz odstającego MC cała trójka(Atalanta, Szachtar, Dinamo) wyrównana. Atalanta gdyby wczoraj przegrała czy zremisowała zajęłaby 4 miejsce w grupie(Din-Ata 4:0, Ata-Din 2:0).

Komentarz

• Dokładnie chodzi mi o to czerwo, które miało decydujący wpływ na przebieg meczu i było absolutnie kluczowym jego momentem.
        Nie wspominając już o tym, że chwilę wcześniej Muriel powinien dostać druga żółtą. No i bramka dla Szachtara i pierwsza dla Atalanty. Obie na styku. Oczywiście dla Szachtara nie uznana, dla Włochów już tak. Choć tu się akurat nie spieram bo być może jakaś super dokładna analiza wykazała poprawność decyzji. Niemniej padolino z 77 minuty to szczyt żenady - jak można szanować coś takiego, to nie wiem.
        No nic, ktoś sobie urządzi trening strzelecki w 1/8.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          Dokładnie chodzi mi o to czerwo, które miało decydujący wpływ na przebieg meczu i było absolutnie kluczowym jego momentem.

Niemniej padolino z 77 minuty to szczyt żenady - jak można szanować coś takiego, to nie wiem.
          No nic, ktoś sobie urządzi trening strzelecki w 1/8.
          Czy za coś takiego jakiś piłkarz po meczu był już karany przez jakąś komisję po obejrzeniu video? Takie rzeczy powinny być tak samo karane jakimiś dyskwalifikacjami na równi co w przypadku chamskich i brutalnych fauli niezauważonych w czasie meczu przez sędziego a później właśnie weryfikowanych. Anulowanie kartki i 3 mecze odpoczynku dla symulanta ukróciłoby te myki niedoszłych aktorów. Wyniku tego meczu już to nie zmieni ale da jakiś sygnał innym na przyszłość.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Niezła historię piszą. Po 3 kolejkach 0 pkt a tu prosze Szacun na dzielni !
            Kiedyś podobny "powrót do żywych" zaliczyło Newcastle United.

A tak na marginesie, ciekawy tweet zamieścił Prezes Boniek. Czyżby Polskie kluby będą zaliczały "Eurowpie4dol" również w podrzędnych Europejskich rozgrywkach? Wszystko na to wskazuje. Wszak jest super, więc o co Wam chodzi

https://twitter.com/BoniekZibi/statu...360449025?s=20

Komentarz

• Rangersi wychodzą właśnie z 1 miejsca z całkiem trudnej grupy z Feyenordem, Porto i Young Boys. Nie taki łatwy jednak trafił się nam rywal w tej Q4 LE.
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                Rangersi wychodzą właśnie z 1 miejsca z całkiem trudnej grupy z Feyenordem, Porto i Young Boys. Nie taki łatwy jednak trafił się nam rywal w tej Q4 LE.
                Łatwy.Był w naszym zasięgu

Komentarz

• To że w naszym zasięgu, nie znaczy że łatwy to był rywal, a grupę mieli naprawdę solidną, ostatecznie z drugiego miejsca awans.

Komentarz

• Mariusz Moński
                    @M_Monski
                    Jak Ferencvaros nie przegra meczu w ostatniej kolejce LE, to sezon 20/21 rozpoczniemy z 32 miejsca. Za nami już same potęgi: Lichtenstein, Litwa, Luksemburg.

11:55 PM 28 lis 2019
                    Ludogorets - Ferencvaros 1:1

Komentarz

• ale co prezentowała Legi w sierpniu, a co prezentuje dziś to niebo, a ziemia. jak przepatrzyłem kto jak wypadł w LE to się załamałem. Jak nic się nie zmieni to wylądujemy w mega czarnej dupie.

Komentarz

• Właśnie, ciekawe jak działaj wyglądał by nasz dwumecz z Rangersami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                          Właśnie, ciekawe jak działaj wyglądał by nasz dwumecz z Rangersami.
                          To prawidłowo mógłby przewidzieć jedynie nasz forumowy "wróżbita Jackowski". Ten, który nie odróżnia Piotra Dudy od Andrzeja Dudy.
                          "Pilnujcie barw!".
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Za chwilę rozpoczyna się losowanie fazy pucharowej Champions League.

Moje życzenie to Barcelona - Chelsea.

Transmisja na Polsat Sport.
                            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Borussia Dortmund - PSG
                              Real Madryt - Manchester City
                              Atalanta Bergamo - Valencia
                              Atletico Madryt - Liverpool
                              Chelsea - Bayern Monachium
                              Olympique Lyon - Juventus
                              Tottenham - RB Lipsk
                              Napoli - FC Barcelona
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Bardzo wyrównane pary. Może za wyjątkiem Lyon - Juve oraz Napoli - Barca. Choć akurat Włosi lepiej się spisują w LM, niż w Serie A.
                                Real - City jak dla mnie hit.

Komentarz

Pracuję...
                                X