Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja mam tak samo. Programowałem dekoder od nowa żeby znalazł Kanał 26 i wszystko mi poprzestawiał. Zobacz na 715 tam jest Sat.1 z tym że nie wiem jak u Ciebie, ale ja mam jakąś blokadę na mecze ;p np na RAI obraz się wyłącza w czasie meczy...

Komentarz

• Ja mam Cyfrę + z TP, przez internet i u mnie jest na 140 kanale. Poszukajcie programu Sat 1.

Bayern prowadzi. :/

Edit:
      Kanał 715, albo 749.

http://www.cyfraplus.pl/_pro_uklad-k..._astra-tv.html
      Ostatnio edytowany przez Perła; 7056.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Jakos jestem dziwnie spokojny o wygrana Lyonu.
        No dobra, z taka gra to oni sobie moga z Legia grac. Szkoda.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
          Ja mam Cyfrę + z TP, przez internet i u mnie jest na 140 kanale. Poszukajcie programu Sat 1.

Bayern prowadzi. :/

Edit:
          Kanał 715, albo 749.

http://www.cyfraplus.pl/_pro_uklad-k..._astra-tv.html
          Dupa czarny ekran.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ten Lyon jest tak nieporadny, że nie mam słów. Rozumiem, że bramka w takiej sytuacji w rewanżu na 0-1 ustawia mecz, ale to jest taka kaszana, że nie wierze. Tylko jak Bayernowi sie zachce wyprowadzić kontre to to jakoś wygląda.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
              Dupa czarny ekran.

Dziwne ja mam pakiet podstawowy w cyfrze i zarówno na 715 jak i 749 śmiga mi elegancko meczyk.

Komentarz

• Najslabszy mecz Lyonu jaki widzialem w tym sezonie,0-3 to najnizszy wymiar kary
                Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• No i Bayern po fatalnym początku rozgrywek doszedł do finału. Patrząc obiektywnie na ich mecze w fazie pucharowej to w pełni zasłużony awans. W finale może być ciekawie. Bayern zarówno w starciu z Interem i Barceloną nie stoi na straconej pozycji, ba ta ich konsekwencja może przynieść skutek w postaci końcowego tryumfu w Lidze Mistrzów.

Dzisiaj drugi półfinał Inter zagra jednak ze Sneijderem w składzie. Na ławce prawdopodobnie usiądzie Pandev, który jeszcze do końca się nie wyleczył, a więc z przodu zagra para Etoo - Milito. Tak jak już napisałem, jeżeli Inter zagra tak samo jak w Lonydnie z Chelsea to powinien zagrać w Madrycie.
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Z tego co pamiętam, to z Fiorentiną Bayern został przepchnięty raczej do tego ćwierćfinału, więc czy zasłużył na grę w finale jest sprawą dyskusyjną. Ja widzę to tak, że Bawarczycy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej (od kiepskiej fazy grupowej, przez męczarnie z Violą, wyrównane spotkania z MU aż do pogromu w Lyonie). Finał może być świetnym widowiskiem, dzisiaj przedsmak

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                      Tak jak już napisałem, jeżeli Inter zagra tak samo jak w Lonydnie z Chelsea to powinien zagrać w Madrycie.
                      Oby tylko nie stracili za szybko bramki. Trochę nie wierzę że zagrają na zero z tyłu więc oby trzymali się jak najdłużej. No i liczę na jakąś zabójczą kontrę.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kubal
                        Lyon to bardzo dobra drużyna,ale zarówno MU jak i Bayern,a teraz już niemcy nie powini mieć problemu z ich pokonaniem.
                        Z całej tej czwórki kibicuje oczywiście mojej Barcelonie

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                        Absolutnie sie nie zgadzam co do Bayernu. Niemcy dwukrotnie przegrali z Bordeaux w fazie grupowej wiec nie stawialbym ich w polu faworytow w tym meczu. Szanse sa moim zdaniem rowne, z lekka przewaga Lyonu.
                        A jednak
                        Ostatnio edytowany przez Kubal; 7251.

Komentarz

• ***** Bayern siekierami.Nikogo nie darzę taką antypatią w Europie.

Dziś od rana marzę by wszyscy mówili jutro o Messim

3-0 dla Barcy
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Spodziewam się masy bramek i meczu który będzie lepszy od finału

Oczywiście awans Barcy
                            "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
                            Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
                            Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
                            Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• Zamieszczone przez Strzałek Zobacz posta
                              Oczywiście awans Barcy
                              Skad taka pewnosc ze Barca wygra dzisiaj mecz? To ze graja u siebie to jeszcze nic nie zmienia.
                              Inter ma przewage 2 bramek i sadze ze to druzyna z Milanu znajdzie sie w Finale.

Komentarz

• Wiadomo coś na temat transmisji dzisiejszego meczu na Cyfrze+ ?

Komentarz

Pracuję...
                                X