Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Slavia powinna grać w przewadze, brutalny faul na nogi od tyłu zawodnika Interu.

Brawo dla Slavii. Panie Mioduski, obcinaj i się ucz

8 minut sędzia doliczył, będą grali dopóty Inter wyrówna.
    To nie tylko kwestia właścicieli.Z tego co kojarzę w ligę Czeską mocno zainwestowali Chińczycy.My takiej kasy nie mamy...
    #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
      To nie tylko kwestia właścicieli.Z tego co kojarzę w ligę Czeską mocno zainwestowali Chińczycy.My takiej kasy nie mamy...
      Nie chce Mnie się wchodzić w dyskusję, policz sobie po porostu to wszystko, jak wielkie pieniądze krążą w Polskiej Piłce. Policz sobie choćby wpływ meczowy np. z meczu z Rangers.

Brak kasy to brednie, Chińczycy chcieliby mieć takie przychody u siebie w lidze.

Jeżeli myślisz że Azjaci wykładają z własnej kieszeni i ogólnie "srają kasą" to się mylisz. Azjata dwa razy zastanowi się zanim za cokolwiek zapłaci a o takich wpływach meczowych jak w Europie tylko marzą, dlatego inwestują w Europejskie kluby, choćby tak małe jak Slavia Praga.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
        Jeżeli myślisz że Azjaci wykładają z własnej kieszeni i ogólnie "srają kasą" to się mylisz. Azjata dwa razy zastanowi się zanim za cokolwiek zapłaci a o takich wpływach meczowych jak w Europie tylko marzą, dlatego inwestują w Europejskie kluby, choćby tak małe jak Slavia Praga.
        Nie.
        Chińczycy inwestują w piłkę jako dodatek do biznesów w danym kraju. Oczywiście są odstępstwa ale głównie to jest ich powód.

Komentarz

• Mimo wszystko w Slavii w 1 składzie 8 Czechów, na ławce 6...
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Co tam się dzieje w Salzburgu ,przecież to karambol jest !!!
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• https://twitter.com/Kloppholic/statu...kB1dJ7p28hT2Ng

04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jest jakiś oddzielny temat dotyczący Fantasy Football CL? Nie do końca czaję możliwość zmiany zawodników pomiędzy wtorkiem i środą.
                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                  Jest jakiś oddzielny temat dotyczący Fantasy Football CL? Nie do końca czaję możliwość zmiany zawodników pomiędzy wtorkiem i środą.
                  Możesz czterech rezerwowych wrzucić sobie do pierwszej 11 np. za tych co wczoraj grali i mieli mało punktów. Te oczywiście się kasują, więc ryzyk-fizyk. Dlatego warto ustawiać tak skład, żeby rezerwowa czwórka grała drugiego dnia.
                  Bazinga!
                  Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Jeśli np wczoraj obrońca punktował i zamienię go na obrońcę, który gra dzisiaj, to punkty za tego pierwszego nie będą liczone?
                    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                      Jeśli np wczoraj obrońca punktował i zamienię go na obrońcę, który gra dzisiaj, to punkty za tego pierwszego nie będą liczone?
                      Tak, skasują się. Jest ryzyko jest zabawa...
                      Bazinga!
                      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Dinamo- Atalanta 4:0

ładny początek
                        You'll take my life but I'll take yours too
                        You'll fire your musket but I'll run you through
                        So when you're waiting for the next attack
                        You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                          Dinamo- Atalanta 4:0

ładny początek
                          Ktoś tu pisał ze piłkarze Lecha grali na zwolnienie Bielicy i coś w tym jest

Komentarz

• Jako fan Interu i włoskiej piłki: Atalanta padaka, drużyna która w zeszłym sezonie była na koniec postrachem wszystkich, dała plamy po całości. Inter wyszedł na mecz z myślą że po 3 ligowych wygranych i Conte na ławce mają wygrany mecz. 0 zaangażowania w wyjściowej jedenastce, tylko zmiennicy coś szarpali, żeby pokazać że nie warto żeby siedzieli na ławie. Zimny prysznic na łeb wszystkich, przyda się przed derbami. Juve i Napoli ładnie, choć osobiście życzę tym ekipom samych porażek

Komentarz

• Liverpool wydaje mi się, że będzie miał wyjebke na LM. Rok temu zdobyli tytuł, a będą na ciśnieniu żeby wreszcie wygrać ligę. Tym bardziej, że start mają dobry i mogą odsadzic City, które dla odmiany uważam za faworyta tegorocznych rozgrywek LM.
                              Swoją drogą ciężko obstawić w tym sezonie Ligę Mistrzów, sporo delikatnych niespodzianek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                                Liverpool wydaje mi się, że będzie miał wyjebke na LM.
                                I dlatego wyszli w najmocniejszym zestawieniu w Neapolu ?
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X