Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Serio myśleliście że Waldi z tym Piastem to gdzieś zajdzie?
    Waldi się skompromitował bardziej niż Vuko, bo nasz trenejro to doświadczenia jednak nie ma praktycznie żadnego...

Komentarz

• A tyle pierdolenia w internetach było, że Piast nam pokaże jak się gra w pucharach. No to pokazał...

Komentarz

• Zaraz dołączy Lechia, a ta ma naprawdę dobry skład przynajmniej na papierze. O, i tyle są warte Fornaliki, Stokowce, Probierze i Brzęczki-nic.

Komentarz

• Lechia też poleciała. Jesteśmy waszą Ligą Europy.

Komentarz

• no i uj no i cześć, Legia zostaje jedynym reprezentantem Polski w rozgrywkach europejskich... Dno dna

Komentarz

• Polska myśl szkoleniowa jest najlepsza na świecie !!!
              Tylko brakuje jeszcze odpowiedniego zgrania, czasu , zawodników , trenerów , pieniędzy , przepisów, Akademi, "odpowiednich Prezesów" tylko marketing działa i DNA
              Wśród cierniów nocy, w mroku drzew, wezwani na Ojczyzny zew.

Komentarz

• Piast trafia w el.LM na pierwszego rywala - OUT, spada do el.LE, tam trafia na pierwszego rywala - OUT.
                Cracovia trafia na pierwszego rywala - OUT.
                Lechia trafia na pierwszego rywala - OUT.

Komentarz

• Spoko, zaraz będą się wymądrzać u Borka albo Stanowskiegoże jakby im ogólnie dać że z 100 mln to by awansowali, szczególnie Probierz

Komentarz

• Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
                    no i uj no i cześć, Legia zostaje jedynym reprezentantem Polski w rozgrywkach europejskich... Dno dna
                    Fakt.
                    Ale przynajmniej hierarchia zachowana.

Komentarz

• Mój wrodzony patriotyzm przejebal mi dziś wszystkie kupony.
                      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• No tu naprawdę trzeba jakichś głębokich zmian... to jest patoliga... pieniądze na poziomie dziesiątek i setek tysięcy euro z kontraktów a poziom dna... albo zrobić to jako ligę pół amatorską i niech zapierdalają do 15 w fabryce a później hobbystycznie piłka albo jakieś salary limit z 10 tys. złotych dla najlepszych... jakie to jest wszystko chore to brak słów. Kibice wszystkich klubów powinni zbojkotować te rozgrywki na kilka miesięcy i przestać chodzić na to gówno... obejrzałem dziś cały nasz mecz, klika minut Piasta i prawie całą Lechię. Ci ludzie nie mają prawa nazywać się zawodowcami.
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                          Mój wrodzony patriotyzm przejebal mi dziś wszystkie kupony.
                          Twój, lachociągu, co?
                          Polska język nadal za trudna?

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
                            Twój, lachociągu, co?
                            Polska język nadal za trudna?
                            Co tam misiu?
                            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                              Co tam misiu?

Chcesz wkur..., lewaku?

Komentarz

• "Pod wzgledem liczby druzyn w grze wypadamy rzecz jasna bardzo slabo na tle calej Europy. Mniej, czyli zero, maja Kosowo, San Marino, Andora, Gibraltar, Wyspy Owcze, Macedonia Polnocna, Islandia oraz Albania."

za rankinguefa.com
                                „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

Pracuję...
                                X