Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
    HJK na bank odpadnie z Crveną, liga finska jest bardzo slaba co zreszta zobaczysz w czwartek, Piast jest mistrzem Polski i takie druzyny jak HJK po prostu musi przechodzic inaczej bedzie to naprawde katastrofalnie swiadczyc o ekstraklasie
    Zwracam honor
    Myślałem ze Piast zagra ze zwycięzcą tej pary a nie z przegranym...

Komentarz

• Piast to musi chyba najpierw przejść 2 rundę, czy nie ?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To czy przejdzie to się okaże , ale rywale na poziomie Rygi i Helsinek to Autostrada bardzo zbliżona do naszej sprzed roku.

Komentarz

• Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
          HJK na bank odpadnie z Crveną
          Odważnie. Postawiłbyś chałupę ?

Komentarz

• 19.00 Lechia Broendy na tvp Sport ,20.00 Piast gra na Polsacie Sport .
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Nie wiedziałem, że Broendby to aż tak amatorski zespół.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                Nie wiedziałem, że Broendby to aż tak amatorski zespół.
                Takich prezentów to nawet nasze ananaski nie robią.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Już 1:1
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Lechia i Piast( w poprzedniej rundzie tyle co sytuacji namarnowały to głowa mała. A potem zdziwienie, że zabrakło jednego gola.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• No właśnie - chyba pierwszy raz od lat wszystkie polskie druzyny wygrały jak jeden mąż, a tak naprawdę przed rewanżami wcale nie można być dobrej myśli, bo może się skończyć, że żadna nie przejdzie...

Swoją drogą ciekawe są narzekania piłkarzy Piasta na autobus postawiony przez Łotyszy - jakby mało razy grali tą "taktyką" w naszej ekstraklapie.
                      Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• w biurze mam tylko naziemną więc cały dzień leci TVP Sport zerkam na mecz Lechii z wczoraj i trzeba przyznać, że grali bardzo, bardzo dobrze. Chyba, że z Brendby już tylko koszulki zostały

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
                          No właśnie - chyba pierwszy raz od lat wszystkie polskie druzyny wygrały jak jeden mąż, a tak naprawdę przed rewanżami wcale nie można być dobrej myśli, bo może się skończyć, że żadna nie przejdzie...

Swoją drogą ciekawe są narzekania piłkarzy Piasta na autobus postawiony przez Łotyszy - jakby mało razy grali tą "taktyką" w naszej ekstraklapie.
                          Zamiast narzekać to mogliby w końcu przestać dawać takie prezenty rywalom,bo jeśli odpadną będą znowu sami sobie winni...

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                            w biurze mam tylko naziemną więc cały dzień leci TVP Sport zerkam na mecz Lechii z wczoraj i trzeba przyznać, że grali bardzo, bardzo dobrze. Chyba, że z Brendby już tylko koszulki zostały
                            NO ponoć w poprzedniej rundzie też gówno grali.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Brondby to nie jest żadna potęga, w minionym sezonie 30 punktów straty do Kopenhagi, zwykly przecietniak z ligi niewiele lepszej od ekstraklasy

To jakie Piast traci, wróć, strzela sobie bramki jest NIEMOŻLIWE
                              Ostatnio edytowany przez ra4319; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                                Chyba, że z Brendby już tylko koszulki zostały
                                Koszulki zostały? A kiedy oni byli mocni? W ostatnich latach polskie zespoły mierzyły się kilkukrotnie z duńskimi i mimo że odpadały z powodu własnego frajerstwa (jak my w 2009 i Arka ostatnio), to po prostu lepiej wyglądały. Chyba liga duńska jest oceniania przez pryzmat ich zawsze solidnej reprezentacji, no i tego że to bogaty kraj, ładna trawka, niezła frekwencja itd. Ale piłkarsko to raczej taka Ekstraklasa.
                                Więc nie dziwne, że taka Lechia stoczy z Brondby dosyć wyrównany dwumecz.

Komentarz

Pracuję...
                                X