Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• 4 bramka podsumowuje ich dzisiejszy występ... zresztą rok temu było to samo w Rzymie...

A no i trzeba oddać Klopp to jednak kawał trenera
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
        Barcarze tego nie przeżyją
        Wstyd. Hańba. Nie wracajcie do domu!

Nie rozumiem jak można na przestrzeni tygodnia zagrać dwa tak różne mecze.
        W to, że w dwumeczu Liverpool może być lepszy dopuszczałem, z tym, że Barca może spieprzyć trzy gole zaliczki się liczyłem, ale że zagrają tak słabo przeciwko tak osłabionemu Liverpoolowi, to mnie zaskoczyło Może ten rezerwowy skład uśpił ich czujność. Albo może raczej okazali się pizdeczkami.

No nic, ostrzyłem sobie zęby na finał Barca-Ajax; finał Liverpool-Ajax też przeżyję, ale jak dojdzie do brytyjskiego finału to się wkurzę.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Suarez może dziś kogoś pogryźć .

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Wstyd. Hańba. Nie wracajcie do domu!

Nie rozumiem jak można na przestrzeni tygodnia zagrać dwa tak różne mecze.
            W to, że w dwumeczu Liverpool może być lepszy dopuszczałem, z tym, że Barca może spieprzyć trzy gole zaliczki się liczyłem, ale że zagrają tak słabo przeciwko tak osłabionemu Liverpoolowi, to mnie zaskoczyło Może ten rezerwowy skład uśpił ich czujność. Albo może raczej okazali się pizdeczkami.

No nic, ostrzyłem sobie zęby na finał Barca-Ajax; finał Liverpool-Ajax też przeżyję, ale jak dojdzie do brytyjskiego finału to się wkurzę.
            Nie jestem trenerem, nie znam się na tych zawiłościach taktycznych, ale co na boisku robili Coutinho i Vidal pozostanie dla mnie jeszcze większą zagadką...bo do meczu wnieśli...nic
            Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Z twittera od mistrza painta

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                W takim wypadku ciekawe kto zdobędzie w tym roku Złotą Piłkę?
                Ciekawe pytanie, natomiast co do finału, to faworyt wydaje się być wiadomy i murowany

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                  Ciekawe pytanie, natomiast co do finału, to faworyt wydaje się być wiadomy i murowany
                  W Madrycie i Turynie myśleli podobnie

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Finał Ajax-Liverpool to będzie jazda bez trzymanki
                    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Tak, ja wiem, ale oni nie mieli Kloppa na ławce trenerskiej ani nie pokazali takiej determinacji jak dzisiaj Liv.

Komentarz

• Pożyjemy, zobaczymy

Komentarz

Pożyjemy, zobaczymy
                          Czyżbyś kibicował Ajaxowi

Komentarz

• Jestem fanem dobrej piłki

Komentarz

• Jedno nie wyklucza drugiego

Komentarz

• Klopp pokazuje co w piłce znaczy dobry trener, który ma swoją wizję i przede wszystkim jaja.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X