Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To się nazywa mecz tysiaclecia. O lepszą dramaturgie w przyszłości będzie ciężko.
    Totkom ten półfinał, a myślę że później finał się po prostu należał. W przeciwieństwie do innych topowych klubów nie ściągają gwiazd światowego formatu. Co roku robili coraz większy postęp, czy to w lidze, czy to w rozgrywkach europejskich.
    Mam tylko nadzieję, że Pocchetino nie odejdzie z Tottenhamu, a władzom klubu uda się zatrzymać gwiazdy typu Son, Eriksen czy Harry Kane.
    Totki też pokazują, że nie trzeba co rundę ściągać nowych zawodników żeby walczyć o najwyższe cele. Brak sprzedaży najlepszych graczy to też dobry transfer.

Komentarz

• VAR... Jest bardziej sprawiedliwie, ale... te emocje.
      Wyobrażacie sobie, że strzelamy bramkę decydującą o MP w ostatnim meczu w doliczonym czasie. A tu ch.. 15 cm spalony. Nie wiadomo czy się cieszyć po zdobyciu bramki czy dopiero jak przeciwnik wznowi grę od środka. Zabicie emocji czy ich jeszcze większe nagromadzenie ?

Komentarz

• Komplet półfinalistów LM i LE - Anglia 4 , Hiszpania 2 , Niemcy 1, Holandia 1 . Co do zasadności VARu to dziś Eintracht awansował dzięki bramce ze spalonego .
        Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• I pomyśleć, że my z tym Ajaxem dwa lata temu graliśmy jak równy z równym

Komentarz

• Tak sobie pykają, jakby bez ciśnienia grali. Ciekawe w jakim stopniu zostaną rozsprzedani w nowym sezonie.

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
              Tak sobie pykają, jakby bez ciśnienia grali. Ciekawe w jakim stopniu zostaną rozsprzedani w nowym sezonie.
              Frenkie de Jong juz potwierdzony do Barcelony, Matthijs de Ligt wybiera przyszłego pracodawcę. Reszta wyróżniających się kwestia czasu.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• W Tottenhamie widać było braki kadrowe, ale nawet w pełnym składzie... Ja mam wrażenie, że w przerwie jakiś Bardzo Ważny Pan z UEFAMafii wszedł do szatni Ajaxu i powiedział: "OK dzieciaki, pozwoliliśmy wam wyeliminować Real, patrzyliśmy przez palce jak wywalaliście za burtę Ronaldo, ale jak wygracie pierwszy mecz na wyjeździe 3-0, to to zabije emocje, co nam się biznesowo nie kalkuluje. Weźcie sobie na wstrzymanie."
                I oni, chcąc nie chcąc, wzięli na wstrzymanie.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  W Tottenhamie widać było braki kadrowe, ale nawet w pełnym składzie... Ja mam wrażenie, że w przerwie jakiś Bardzo Ważny Pan z UEFAMafii wszedł do szatni Ajaxu i powiedział: "OK dzieciaki, pozwoliliśmy wam wyeliminować Real, patrzyliśmy przez palce jak wywalaliście za burtę Ronaldo, ale jak wygracie pierwszy mecz na wyjeździe 3-0, to to zabije emocje, co nam się biznesowo nie kalkuluje. Weźcie sobie na wstrzymanie."
                  I oni, chcąc nie chcąc, wzięli na wstrzymanie.
                  Czyli ich uczestnictwo w finale tegorocznej edycji LM raczej pewne.
                  Zobaczymy jak sobie poradzą z przeciwnikiem z najwyższej półki, tym razem będącym w odpowiedniej formie i bez znaczących braków kadrowych, niezależnie o od tego kto by nim nie był....Barca czy Liverpool
                  Na pewno zapowiada się ciekawy finał.....młodość, polot, entuzjazm vs doświadczenie, wyrachowanie, kunszt
                  Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• To samo było w ćwierćfinale.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Trochę tak, ale Barca czy Liv w obecnej formie to półka wyżej od Juve, nawet z Ronaldo, co by nie powiedzieć.
                      Aczkolwiek takie niespodzianki to sól futbolu

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                        Tak sobie pykają, jakby bez ciśnienia grali. Ciekawe w jakim stopniu zostaną rozsprzedani w nowym sezonie.
                        Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                        Frenkie de Jong juz potwierdzony do Barcelony, Matthijs de Ligt wybiera przyszłego pracodawcę. Reszta wyróżniających się kwestia czasu.
                        Ponoć tam dojrzeli i stwierdzili, że czas zmienić strategię prowadzenia klubu. Mają sprzedać max 3-4 podstawowych graczy. Więc poza wspomnianą dwójką, zapewne jeszcze Tadic i Zijech zmienią klub.
                        Mioduski won
                        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Mam przeczucie że dziś Liverpool zagra mecz sezonu.

Oczywiście Barcelona u siebie nie przegrywa ale jeżeli istnieje sprawiedliwość na tym świecie to Liverpool powinien wygrać w tym sezonie LM. Naprawdę dziwnym byłoby aby tak fenomenalny zespół znów zakończył sezon bez trofeum. Tym bardziej że w ostatnich sezonach byli pokrzywdzeni, najpierw w LE sędzia nie był po ich stronie a w LM mieli w bramce sabotażystę.

Także ja dziś stawiam na Liverpool i liczę że wygrają, a jak nie dziś to na pewno na Anfield Road pokażą że są zespołem wybitnym.

Komentarz

• Było dokładnie odwrotnie, niż piszesz - w ubiegłym sezonie to raczej Roma mogła się poczuć pokrzywdzona przez sędziego w dwumeczu z The Reds.

Komentarz

• No taki jest Football, czasami bezlitosny. Legia coś wie na ten temat że piłka szczególnie w LM bywa niesprawiedliwa. Natomiast ja pisałem o meczach finałowych. Dzisiejszy mecz można nazwać wczesnym finałem, z całym szacunkiem do Romy ale nie jest to drużyna aspirująca do zdobywania trofeów.

Także wydaje Mnie się że dziś Liverpool zagra na 110%.

Komentarz

• Tak czy siak powinno być świetne meczycho, obie drużyny dysponują dużą siłą ognia.

Komentarz

Pracuję...
                                X