Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawi mnie tylko zachowanie oficjeli UEFY po meczu Lyonu odnośnie Cissoko. Za takie coś to z miejsca jest czerwona kartka i nie ma żadnego tłumaczenia.

Yevaud - obyś miał rację co do tego finału
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• dzisiaj liga europejska

oby Benfica do przodu i Atletico, na resztę mam wyjebane

Komentarz

• Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
        dzisiaj liga europejska

O tak.

Atletico to moja ulubiona druzyna z Hiszpanii! (Kosecki - wiadomo). Troche kibicowalem CV. Wole Barce niz Real, choc to nie ta sama Barca, ktora uwielbialem w czasach Kakero (teraz czarne koszule...)
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
          dzisiaj liga europejska

Pozwole sie nie zgodzic, szczegolnie w temacie awansu Benfiki.
          Napewno bedzie to cieżki mecz, Benfika potrafi grac w Liverpoolu, wygrala na Anfield Road w LM 2-0 po bramkach Simao i Miccoliego, a w tej edycji LE pokonala na Goodison Park Everton.
          Ostatnio edytowany przez Szawar; 982.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jeżeli Valencia spróbuje zagrać tak ofensywnie i zdecydowanie jak w pierwszym meczu to w Madrycie będzie piękne widowisko. Ja trzymam kciuki za Ville i spółkę.

A propo wczorajszego meczu ManU, wg mnie zaraz po Rafaelu głównym winowajcą porażki jest v d Sar ... pierwszy gol jak najbardziej do wyjęcia, drugi gol ... co tu dużo mówić, każdy kto grał kiedykolwiek w piłkę na jakimś poziomie mógł przekonać się że ZAWSZE warto postawić zawodników przy obu słupkach bramki kiedy bronimy się przy rogu wykonywanym przez przeciwnika. Gdyby v d Sar postawił tam któregoś z kolegów ten na pewno wybiłby strzał Robbena.
            Tak samo zachowywał się kiedyś M Szczęsny, wystarczy przypomnieć sobie pewne mecze, również Kowal pisał o tym w swojej biografii.

Komentarz

• Po obejżeniu meczów Ligi Europejskiej dochodzę do dwóch wniosków.

1) Sędziowie to pizdy.
              2) Korzystanie z powtórek wideo we współczesnym futbolu jest KONIECZNOŚCIĄ. Inaczej piłka umrze.

To co odpierdalają panowie w czerni to granda. Na ch*** ten sędzie za bramką! Nic nie pomaga.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                Po obejżeniu meczów Ligi Europejskiej dochodzę do dwóch wniosków.

1) Sędziowie to pizdy.
                2) Korzystanie z powtórek wideo we współczesnym futbolu jest KONIECZNOŚCIĄ. Inaczej piłka umrze.

To co odpierdalają panowie w czerni to granda. Na ch*** ten sędzie za bramką! Nic nie pomaga.
                To samo miałem napisać.Skandal.Nie po to postawili jeszcze dwóch,żeby takie babole odjebali.

****,że Standard bramkę z 2m spalonego strzelił,ale to co odrządzili na Vicente Calderon to jest kpina,uwala się gość na Zigićiu,sprowadza go w parter,rwie mu koszulkę a Ci stoją i niewzruszeni.Nie rozumiem tej farsy.
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Atletico sie udalo. Teraz ciezka przeprawa z Liverpoolem.
                  Ech - to powinien byc final.

W drugim polfinale Fulham z HSV.

Jako, ze nie lubie wybitnie angileskiego futbolu: HSV - Atletico.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Najgorszy finał z możliwych,to spotkanie dwóch angielskich drużyn,cokolwiek byle nie to

Komentarz

• A ja jednak chciałbym zobaczyć w finale taki Fulham w starciu z Atletico Madryt. Głody sukcesów Fulham może stworzyć ciekawe widowisko.
                      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• HSV dużo mocniejsze od Wolfsburga, ja ich widze w finale. W drugim półfinale może być różnie, Atletico skreślałem przed meczem z Valencią, a tu potórka ze sportingu. Jeśli włożą w walke 120% serca to mają szanse.

Komentarz

• Stanowcze nie angielskiemu finałowi. Jeśli Fulham to nie Liverpool i na odwrót.
                          A kto by nie awansował to i tak będzie ciekawie, czy to Fulham, które jak dla mnie jest sensacją, czy Atletico, które ma słabszy sezon, ale na finał na pewno by się wznieśli na wyżyny. Myślę, że w razie awansu The Reds tylko HSV jest w stanie ich pokonać.

Komentarz

• HSV - Atletico, taka mam nadzieje. Obie druzyny grajace ladny i widowiskowy futbol. Chociaz glodne sukcesu Fulham tez moze sie pokazac w finale.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Co do ligi mistrzów, to wydaje się, że jak Barcelona przejdzie Inter i nie będzie jakiegoś kataklizmu w postaci masowych kontuzji to finał będzie raczej kwestią formalną, w lidze europejskiej stawiam jednak na Liverpool bądź co bądź wydają się najmocniejsi a poza tym to ich jedyna szansa na uratowanie marnego sezonu.
                              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Prywatnie żałuję,że nie będzie finału Barcelona vs Inter,jeżeli katalończycy przejdą włochów i wygrają LM,nie będę miał aż tak dużej radości z tego trofeum.
                                Ostatnio edytowany przez Kubal; 7251.

Komentarz

Pracuję...
                                X