Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Świetnie ustawia ? Na własnym boisku nie oddali ani jednego celnego strzału
    Co to ma do ustawienia?
    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• No bo jakby stali trochę bardziej na wprost, to piłka poleciałaby w bramkę
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
        Raczej nie trzymałes za mocno.
        A to skąd wiesz, że nie trzymałem za mocno?(bo w sumie to tak średnio trzymałem, jestem za Benficą ale w Europie liczę też na Smoki) Prawda jest taka, że poza 10-15 minutami kiedy faktycznie Liverpool mocno zdominował Smoki to był to niezły mecz w wykonaniu Dragoes i gdyby Marega miał lepszy celownik to mieliby przynajmniej jednego gola(mam tutaj na myśli sytuację z końcówki meczu gdy w doskonałej sytuacji wywalił piłkę gdzieś w stronę Szkocji) a i we wcześniejszych etapach meczu mieli bardzo dobre sytuacje(dwie w końcówce pierwszej połowy, gdy bardzo dobrą interwencją popisał się Alisson a dobitka poszła w trybuny). W każdym razie ten mecz w żadnym wypadku nie przypominał tamtych z zeszłego sezonu. Może i Dragoes mają nikłe szanse na awans do półfinału, ale w tym dwumeczu mogą jeszcze być emocje.

Co do wczorajszych meczów, niestety wybrałem to znacznie gorsze widowisko. Nie licząc bramki Barcelona miała tylko jedną naprawdę znakomitą sytuację, gdy Nelson Semedo wypuścił podaniem Suareza na czystą pozycję ale ten fatalnie uderzył. Manchester z kolei miał tylko jedną dobrą sytację, pod koniec pierwszej połowy gdy Dalot zamiast strzelać podawał. Z samego przebiegu spotkania, mógł być remis. Z drugiej strony była przepaść jeśli chodzi o kulturę gry na korzyść Barcelony.
        Ostatnio edytowany przez Tibo; [ARG:4 UNDEFINED].
        team LEGIA

Komentarz

• Niespodzianka w Londynie narazie Napoli nie istnieje.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
            Zderzył się z angielską piłką, pół żartem, pół serio.
            Takie tam pół żartem pół serio:
            https://www.m.barca.pl/aktualnosci/5...-druzynom.html

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
              Niespodzianka w Londynie narazie Napoli nie istnieje.
              To na pewno niespodzianka, że Arsenal pokonał Napoli?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                To na pewno niespodzianka, że Arsenal pokonał Napoli?
                Żadna. Natomiast wg. bukmacherów wyraźnym faworytem do awansu do 1/2 finału LE było Napoli. Teraz bukmacherzy mogą zacierać ręce, bo pewnie tak się nie stanie.

------
                Ja oczywiście wybrałem mecz w Lizbonie. Świetne widowisko, ale szkoda dwóch głupio straconych bramek, tym bardziej, że przed stratą golą 4-2 Seferović miał stuprocentową sytuację na 5-1.
                Warto wspomnieć, że Benfica grała mocno rezerwowym składym, żeby przedstawić skalę, pogrubiam zawodników którzy generalnie to nie grają:
                Vlachodimos - Corchia Jardel Dias Grimaldo - Fejsa Samaris - Salvio Gedson Rafa - Joao Felix
                Co i tak jest progresem, bo w obu meczach z Galtasaray grało po 4 zawodników pierwszego garnituru, z Zagrzebiem po 5 z podstawowego, dzisiaj 6. Hattricka i asystę zaliczył 19 letni Joao Felix, parę lat temu skreślony w Porto, przygarnięty przez Benficę. Dzisiaj się o nim mówi jako o największym talencie portugalskiej piłki od dawien dawna.
                team LEGIA

Komentarz

• [QUOTE=Tibo;1637958]Żadna. Natomiast wg. bukmacherów wyraźnym faworytem do awansu do 1/2 finału LE było Napoli. Teraz bukmacherzy mogą zacierać ręce, bo pewnie tak się nie stanie.
                  /QUOTE]

Ale przecież gdyby buki funkcjonowały tak jak sobie piszesz to by traciły na „sensacjach”
                  Jako że nie funkcjonują to przy zakładach na awans maja praktycznie wyjebane na to kto przejdzie dalej
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    Ale przecież gdyby buki funkcjonowały tak jak sobie piszesz to by traciły na „sensacjach”
                    Jako że nie funkcjonują to przy zakładach na awans maja praktycznie wyjebane na to kto przejdzie dalej
                    Jak i przy każdych innych zakładach - niezależnie od rozstrzygnięć bukmacher zarabia(wyjątek stanowią ordynarne fixy) mniej więcej tyle samo
                    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Ma ktoś jakiś palestyński stream do meczu Juve?
                      "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Footybite.com

Komentarz

• Zamieszczone przez wiraszka87 Zobacz posta
                          Footybite.com
                          Dziękuję [emoji481][emoji846]

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
                          "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                            Jak i przy każdych innych zakładach - niezależnie od rozstrzygnięć bukmacher zarabia(wyjątek stanowią ordynarne fixy) mniej więcej tyle samo
                            Nie analizowałem tego jakoś szczegółowo - ale wydaje mi się, że to i tak zależy od zainteresowania danym zakładem - w stylu na tryumf w LM gra milion osób i to wtedy jest na bieżąco analizowane/aktualizowane, jeśli idzie o konkretne zdarzenia w stylu ile będzie rożnych w 2 połowie w meczu Bundesligi, to jeśli nie ma jakiegoś ordynarnego wałka to oni chyba na jakimś algorytmie to robią. W sensie, że w skali x tysięcy zdarzeń to i tak są oni na plusie i chyba w ten sposób do tego podchodzą
                            Podkreślam użycie słowa chyba
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                              Nie analizowałem tego jakoś szczegółowo - ale wydaje mi się, że to i tak zależy od zainteresowania danym zakładem - w stylu na tryumf w LM gra milion osób i to wtedy jest na bieżąco analizowane/aktualizowane, jeśli idzie o konkretne zdarzenia w stylu ile będzie rożnych w 2 połowie w meczu Bundesligi, to jeśli nie ma jakiegoś ordynarnego wałka to oni chyba na jakimś algorytmie to robią. W sensie, że w skali x tysięcy zdarzeń to i tak są oni na plusie i chyba w ten sposób do tego podchodzą
                              Podkreślam użycie słowa chyba
                              Zakładając, że mając jakiś zakład prawda/fałsz i prawdopodobieństwo 50%/50% to bukmacher zamiast dać 2:1 za zwycięstwo daje 1,96, czyli w obu przypadkach ma bufor na którym zarabia. Gdy jeden zakład jest bardziej popularny od drugiego przesuwane są widełki tak, aby bukmacher zawsze był na plusie (robi to automat). Problemy dla buka mogą być: 1) początkowy współczynnik jest źle dobrany, 2) ilość zakładów jest zbyt mała, aby zminimalizować czynnik pierwszy oraz/bądź gdy wszyscy będą stawiać na jedną ekipę.

Komentarz

• Po raz kolejny przepraszam Den Haag, ale tym Ajaxem trudno się nie zachwycać
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X