Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Żadnego celnego strzału nie oddało Atletico, nie wyszli na mecz ewidentnie a ten karny to już kryminał.

I weź tu typuj jak football zrobił się taki poje8any, po 0-2 postawiłem na awans Atletico myśląc że Ronaldo już się wystrzelał a tu taki karny.
    Nie było warto.....słabiutki kursik był

Komentarz

• Nie gram na wysokich stawkach, bardziej dla zabawy.

Dobry kurs był przed meczem na Juventus, ponad 4 jeśli dobrze pamiętam.

Kibice Juve mają prawo balować całą noc.

Komentarz

• Hajto ma dziś ciężki wieczór , Schalke 07 .

Komentarz

• Właśnie po to CR7 przeszedł do Juve - zrobić różnicę tam gdzie wszystko stracone, wygrać i być może dopisać kolejne osiągnięcia.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
            Właśnie po to CR7 przeszedł do Juve - zrobić różnicę tam gdzie wszystko stracone, wygrać i być może dopisać kolejne osiągnięcia.
            To jest właśnie różnica między CR7 a np Lewandowskim. Przychodzi ważny mecz Ronaldo ładuje 3 bramki, dziś Bayern gra mega ważny ciekawe co pokaże RL9.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
              a ten karny to już kryminał.
              Karny oczywisty, już większe mieszane uczucia mam do tego, który został podyktowany dla Manchesteru City.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                Karny oczywisty, już większe mieszane uczucia mam do tego, który został podyktowany dla Manchesteru City.
                To prawda, karny dla MC dość problematyczny, aczkolwiek wczorajszy mecz pokazał dobitnie, że ten VAR to dobre ustrojstwo

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                  To prawda, karny dla MC dość problematyczny, aczkolwiek wczorajszy mecz pokazał dobitnie, że ten VAR to dobre ustrojstwo
                  To tylko dzięki Goal-line uznali tą bramkę Ronaldo .

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                    Z perspektywy oglądania meczu w ogóle nie wpadłbym, że ta piłka przekroczyła linię, wręcz że jest dość daleka od tego
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                      W tym wypadku chodziło mi o mecz MC-Schalke, gdzie trzy bramki na styku spalonego były VARowane.

Komentarz

• Co tam Bild pisał po naszej porażce 0:6? Że jakie drużyny nie powinny grać w LM?
                        I plan to live forever or die trying

Komentarz

• Zamieszczone przez Xth Zobacz posta
                          Co tam Bild pisał po naszej porażce 0:6? Że jakie drużyny nie powinny grać w LM?
                          Bild? To coś w rodzaju Super Expressu i faktu.Artykuły o kosmitach i takie tam...
                          #MioduskiOut

Komentarz

• Czy mi się wydaje czy Szpakowski faworyzuje szkopów ?

Komentarz

• Zamieszczone przez mizal Zobacz posta
                              Czy mi się wydaje czy Szpakowski faworyzuje szkopów ?
                              Od Szpakowskiego to ty się odpierdol

Komentarz

• absolutnie nic nie mam , tylko influens i mejwen nie powinien być obiektywny ?

Komentarz

Pracuję...
                                X