Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ochlon. 3-3 nazywasz wpierdolem? 3-3, gdzie każda strzelona bramka to splot niebywałego wręcz szczęścia i karygodnych błędów gospodarzy?
    Ja bardzo się cieszę na frajerskie odpadnięcie PSG ale czytanie tego typu ejakulatow dotyczących wspaniałej gry MU na forum Legii to jakieś kuriozum. Anglicy zagrali naprawdę bardzo złe spotkanie. Dali się zdominować w każdym niemal elemencie gry. Ale PSG miało Kerrera. PSG było do bólu nieskuteczne. Buffon zaliczył interwencję, jaka mu się nigdy nie zdarza. Wreszcie przypadkowa ręką z niczego. Takze tego.
    Dodam jeszcze ten przytoczony fragment

Manchester United oddał wczoraj pięć strzałów na bramkę PSG i każdy z nich miał kluczowe znaczenie dla wyniku meczu.

#1 Gol Lukaku
    #2 Strzał Rashforda, który wypluł Buffon
    #3 Dobitka Lukaku - Gol
    #4 Strzał Dalota, który Kimpembe zablokował ręką
    #5 Gol Rashforda z rzutu karnego po ręce Kimpembe
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• To nie MU jest wielkie,, bo zagrali przeciętny mecz, a w ręcz słaby, tylko grali z PSG zespołem który chyba chce zapisać się w annałach piłki nożnej jako zespół który potrafi odpaść z LM, nawet jeśli wydaje się że to jest niemożliwe.
      Dla MU brawa za ambicję, wiarę i grę do końca. PSG w końcówce zagrało na dowiezienie wyniku i się przewieźli. Tak to jest, była mowa o tym przy okazji odpadnięcia z Barceloną, gen zwycięscy się ma albo nie ma, wszystkiego za pieniądze nie da się kupić. PSG co sezon w pucharach to udowadnia.

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
        Pewnie zabrakło argumentów słownych i postanowił przysymulować
        Co nie zmienia faktu, że to takie pedalskie zachowanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          Ochlon. 3-3 nazywasz wpierdolem? 3-3, gdzie każda strzelona bramka to splot niebywałego wręcz szczęścia i karygodnych błędów gospodarzy?
          Ja bardzo się cieszę na frajerskie odpadnięcie PSG ale czytanie tego typu ejakulatow dotyczących wspaniałej gry MU na forum Legii to jakieś kuriozum. Anglicy zagrali naprawdę bardzo złe spotkanie. Dali się zdominować w każdym niemal elemencie gry. Ale PSG miało Kerrera. PSG było do bólu nieskuteczne. Buffon zaliczył interwencję, jaka mu się nigdy nie zdarza. Wreszcie przypadkowa ręką z niczego. Takze tego.
          Zgadzam się w całej rozciągłości poza fragmentem nt. Buffona. Jemu podobne klopsy zdarzały się coraz częściej i m.in. dlatego w Turynie zdecydowali się wcześniej postawić na Szczęsnego.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Frajersko przegrany mecz przez PSG, Sami sobie bramki strzelali i wię™cej takich spotkań„ w Lidze Mistrzów nie chciał‚bym już widzieć‡. Mbape potykają…cy się™ o wł‚asne nogi, podania do przeciwnikółw, Buffon wypluwają…cy pił‚ki, to nie był‚a Liga Mistrzółw a kabaret. Potwierdzili że nie są… poważnym klubem i mimo że na co dzień„ uważam PSG za jeden z lepszych pił‚karsko zespołów tak skompromitowali się™ tym meczem ostatecznie. Ja wiem że w pił‚ce błędy się™ zdarzają… ale na takim poziomie to jest niedopuszczalne a w wykonaniu tak dobrych pił‚karzy wrę™cz komiczne.

Oczywiś›cie faza rozgrywek jest na zbyt wczesnym etapie aby typować‡ zwycię™zcę™, ale gdy tak patrzę™ na poszczególne drużyny uważam że w tym roku puchar trafi do Atletico Madryt. Drużyna budowana od wielu lat, nie sztucznie jak PSG za wielkie pienią…dze tylko cierpliwie kształ‚towana, z jednym trenerem, z konkretnymi pił‚karzami. Bardzo doś›wiadczony i utytuł‚owany zespół‚. Solidny Bramkarz, zajebista obrona z Godinem i Gimenezem, Mistrz Świata jako rozgrywają…cy, jeden z lepszych numerów 9 na świecie.

Oczywiście wiele się może zdarzyć ale wymarzonym finałem byłby mecz Liverpool-Atletico.
            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Taka ciekawostka: w każdym meczu europejskich pucharów w tym tygodniu (LM i LE) zagrał minimum jeden hiszpan.

Komentarz

• Powinien zostać trenerem Realu Madryt.
                C R 7 !!!
                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Można Krystyny nie lubić, ale to kocur jest. Życzę takiego meczu Lewandowskiemu.
                  PS. Ale był tam karny, czy on się o swoje nogi potknął?
                  Ostatnio edytowany przez jednopostowiec; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ronaldo.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Antyfutbol po raz kolejny przegrał. Simeone może teraz śmiało sam sobie possać *****.
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• No jest kozak ten Ronaldo.

Komentarz

• Krycha robi wielką różnicę.

Brawo Juve.

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                            PS. Ale był tam karny, czy on się o swoje nogi potknął?
                            Był - ewidentnie popchnięty z tyłu i wytrącony z równowagi.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                              Był - ewidentnie popchnięty z tyłu i wytrącony z równowagi.
                              A więc moje wątpliwości wzięły się z jakości streama

Komentarz

• Żadnego celnego strzału nie oddało Atletico, nie wyszli na mecz ewidentnie a ten karny to już kryminał.

I weź tu typuj jak football zrobił się taki poje8any, po 0-2 postawiłem na awans Atletico myśląc że Ronaldo już się wystrzelał a tu taki karny.

Komentarz

Pracuję...
                                X