Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• PSG w zasadzie przegrywa same ze sobą, to co wyprawia ten ichni Agra z numerem 4 to parodia ...
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Wszystko się zgadza, PSG ma mecz pod kontrolą a ewentualny awans MU należy rozpatrywać w kategorii fantasy, aczkolwiek takie przypadki się zdarzają.

Komentarz

• O ja cie.......na własne życzenie, ale jednak

Komentarz

• No i git
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
              Wszystko się zgadza, PSG ma mecz pod kontrolą a ewentualny awans MU należy rozpatrywać w kategorii fantasy, aczkolwiek takie przypadki się zdarzają.
              Nom

Komentarz

• No i kolejny trener pewnie poleci z PSG. Ależ będzie karuzela szkoleniowców w nowym sezonie w Europie.

Komentarz

• Ale jaja
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ale czy tam na pewno powinien być karny?
                    Nie żebym narzekał

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Ale czy tam na pewno powinien być karny?
                      Nie żebym narzekał
                      Zablokowany ręką strzał na bramkę . Jak najbardziej .

Komentarz

• Karny ewidentny. Wyskoczył głupek z łapami szeroko, powiększył ewidentnie obrys ciała zasłaniając bramkę.

Komentarz

• Jakim cudem ten mecz trwał do setnej minuty?

Komentarz

• Powiększony przekrój ciała oraz piłka szła w światło bramki czyli korzyść z nastrzelonej ręki, karny prawidłowy jak na mój gust.

Natomiast miałem wrażenie, że był spalony przy bramce Mbappe, ale mogłem nieuważnie patrzeć, na samej górze ekranu byl obrońca MU który być może złamał inię ...
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jak narazie trzy mecze 1/8 po mojej myśli, a ten Porto-Roma mi wisi.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Ale czy tam na pewno powinien być karny?
                                Nie żebym narzekał
                                Niby ręka i powiększenie było, ale w takim meczu i w takim momencie.....no właśnie.

Ale tak się kończy, gdy zamiast dobić przeciwnika, podaje się mu tlen

Komentarz

Pracuję...
                                X