Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No ja właśnie stawiam, że kasa się nie będzie zgadzała bo dla klubów z topowych lig będą to ochłapy w porównaniu do kasy którą dysponują, zaś dla słabych będzie to zapewne pocałunek śmierci, vide taki Ruch Chorzów grający w kwalifikacjach LE i później mocno cierpiący z powodu zbyt krótkiej ławki

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      No ja właśnie stawiam, że kasa się nie będzie zgadzała bo dla klubów z topowych lig będą to ochłapy w porównaniu do kasy którą dysponują, zaś dla słabych będzie to zapewne pocałunek śmierci, vide taki Ruch Chorzów grający w kwalifikacjach LE i później mocno cierpiący z powodu zbyt krótkiej ławki
      Może też tak być jak napisałeś

Komentarz

• Jeśli dobrze rozumiem po reaktywacji pucharu intertoto ligi 16+ będą miały 1 miejsce w eliminacjach do LM, 0 do LE i 3 do intertoto...
        Biorąc pod uwagę, że budżet "3 ligi europejskiej" ma szansę być porównywalny z pucharem polski może być śmiesznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
          Biorąc pod uwagę, że budżet "3 ligi europejskiej" ma szansę być porównywalny z pucharem polski może być śmiesznie.
          Skąd takie informacje o finansach niby?

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
            Skąd takie informacje o finansach niby?
            z dupy. podobnie jak te na onecie. (onet dawał 8 mln euro za fazę grupową :P)

Komentarz

• Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
              Jeśli dobrze rozumiem po reaktywacji pucharu intertoto ligi 16+ będą miały 1 miejsce w eliminacjach do LM, 0 do LE i 3 do intertoto...
              To dla nas tylko gorzej.Będzie jeszcze ciężej dostać się do LE,a na pocieszenie będziemy mogli pograć sobie z Mołdawią czy Luksemburgiem w rozgrywkach 3 sortu,których nikt nie będzie oglądał więc i pieniądze będą z tego żadne.Przykładowo,według tych zasad w takim np. 2015 roku zamiast z Napoli i Club Brugge gralibyśmy np. z inter Baku i Trnavą.
              Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
              #MioduskiOut

Komentarz

• Obecnie mamy 80 zespolow:
                LM - 32 (8x4)
                LE - 48 (8x4)

Bedziemy mieli 96 zespolow:
                LM - 32 (8x4)
                LE1 - 32 (8x4)
                LE2 - 32 (8x4)

Obecnie co roku w Europie gra 237 zespolow, wliczajac eliminacje*. Czy do eliminacji EL2 zostanie powiekszona pula zespolow? Jesli nie to proporcje troche jak na miedzypanstwowym EURO gdzie gra 24 na 55 zespolow...

Jesli pula zostaje ta sama to bedziemy grac ze strasznymi ogórasami. Jesli dolacza do puli zespoly ze srodka tabeli 5 najmocniejszych lig, atrakcyjnosc EL2 rosnie, ale tylko nieznacznie...

Moim zdaniem zmiany maja na celu:
                - uatrakcyjnienie EL1 poprzez zmniejszenie liczby zespolow
                - wprowadzenie EL2 by zwiekszyc liczbe meczow w rozgrywkach europejskich (wiecej kasy od sponsorow)

Tak jak jeszcze punkt pierwszy jest wykonalny, mam watpliwosci czy drugi ma sens. EL2 ma problemy z prestizem, a koszty grania dla zespolow i dodatkowy wysilek jest bardzo duzy. Jedyne co by to ratowalo w moich oczach to duze nagrody pieniezne i awans sportowy do EL1 (co i tak brzmi biednie).

*tabela "Current ranking" https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coefficient
                Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
                widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

• Skoro wprowadzają rozgrywki tzn, że jest na to popyt, podobnie jak zwiększenie EURO do 24 spowodowało wzrost zysków o 34 %.

Komentarz

• Var od 1/8 finalu tego sezonu LM.

Komentarz

• Czy na tym całym Polsat Premium to jest jakaś multiliga czy tylko pierniczenie ekspertów?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                        Czy na tym całym Polsat Premium to jest jakaś multiliga czy tylko pierniczenie ekspertów?
                        Nie ma multiligi - pierniczenie jest tylko na jednym kanale, a na pozostałych mecze

Komentarz

• Słabo.

Komentarz

• Milik co miał piłkę meczową i ja koncertowo zjebał to nie mam pytań.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                              Milik co miał piłkę meczową i ja koncertowo zjebał to nie mam pytań.
                              Jak nie spudłuje, to trafi w bramkarza przy patelni na 7 metrze. Żenada, mógł być bohaterem.
                              Mioduski won
                              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                                Milik co miał piłkę meczową i ja koncertowo zjebał to nie mam pytań.
                                Nie przesadzaj. To nie była łatwa piłka w przeciwieństwie do tych setek co zjebal Dzban Mane
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X