Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Nie tylko Messi jest w najwyzszej formie, rownie w znakomitej jest Tevez. Argentyna wyrasta na jednego z glownych faworytow MS.
    Do tego Aguero,Higuain,Di Maria-całą rzesza OFENSYWNYCH zawodników...W pomocy Cambiasso,Mascharano,?. Wygląda to dobrze ale brakuje obrońców i wybitnego golkipera.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Już nie przesadzaj z tym brakiem oborńców. Jest wiecznie młody Zanetti, jest Samuel, do gry wraca Milito, całkiem dobrze radzi sobie Collocini w Newcastle. Argentyna w każdej formacji jest bardzo mocna.
      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
        Już nie przesadzaj z tym brakiem oborńców. Jest wiecznie młody Zanetti, jest Samuel, do gry wraca Milito, całkiem dobrze radzi sobie Collocini w Newcastle. Argentyna w każdej formacji jest bardzo mocna.
        Na papierze Argentyna nie wiem czy nie wyglada najmocniej ze wszystkich ekip. Ale jezeli beda grac tak jak w eliminacjach to wielkiej kariery nam undialu im nie wroze. Fakt, ze druzyne majaca takich zawodnikow "powinna i bez trenera sobie poradzic" ale jednak Maradona na tym stanowisku kompletnie sie nie sprawdza...
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Oby Manchester rozjechał dziś Bayern..
          bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Na papierze Argentyna nie wiem czy nie wyglada najmocniej ze wszystkich ekip.
            Wyżej od Argentyny postawiłbym Hiszpanię (chodzi o papier). Tam też mają kłopot bogactwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
              Fakt, ze druzyne majaca takich zawodnikow "powinna i bez trenera sobie poradzic" ale jednak Maradona na tym stanowisku kompletnie sie nie sprawdza...
              I to powinna być przestroga dla tych wszystkich co to chcą Kowala na trenera. Liczę jednak że wszystkiego tam nie spartoli i Argentyna w końcu coś na MŚ ugra.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Panowie, mam pytanie- nie orientuje się ktoś czy dzisiejszy mecz MU-Bayern można obejrzeć na którymś "dalekim" kanale Cyfry? Bo nie mam zwykłej anteny dachowej i polsat odpada...
                "Zmartwychwastałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych"

Komentarz

• spróbuj 207 albo 389
                  bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
                    Oby Manchester rozjechał dziś Bayern..
                    Ja sobie mniej więcej tak to wyobrażam: szachy, szachy, szachy, Manchester strzela na 1:0. Bayern powolutku zaczyna się wychylać, żeby doprowadzić do remisu, United trzyma wynik dający awans. Około 65 minuty z ławki Rooney i 10 minut później strzela na 2:0. Bayern do końca ciśnie i strzela tuż przed końcem na 2:1 i mamy dogrywkę, gdzie po karnych awansują Anglicy.

hehehe nie powiem, obejrzałbym w końcu dogrywkę w tegorocznej LM

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
                      spróbuj 207 albo 389
                      Nie omieszkam sprawdzić, dziękówka
                      "Zmartwychwastałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych"

Komentarz

• Zamieszczone przez PabloMag Zobacz posta
                        Ja sobie mniej więcej tak to wyobrażam: szachy, szachy, szachy, Manchester strzela na 1:0. Bayern powolutku zaczyna się wychylać, żeby doprowadzić do remisu, United trzyma wynik dający awans. Około 65 minuty z ławki Rooney i 10 minut później strzela na 2:0. Bayern do końca ciśnie i strzela tuż przed końcem na 2:1 i mamy dogrywkę, gdzie po karnych awansują Anglicy.

hehehe nie powiem, obejrzałbym w końcu dogrywkę w tegorocznej LM
                        A przypadkiem Rooney nie zasiądzie dzisiaj na trybunach?
                        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Wg Daily Mirror, Roo dostał zielone swiatło od lekrzy Manchesteru i najprawdopodobniej wystapi. Czy od pierwszych minut czy na ławce, to juz zalezy od SAF'a.
                          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Nie zdziwiłbym sie gdyby to był jedynie wymysł dziennikarzy co by podkręcić atmosferę przed meczem i poddenerwować trochę Bawarczyków.

Komentarz

• Dokładnie. Sam sir Alex mówił ostatnio, że Rooney na pewno nie zagra z Bayernem i byłby gotowy na mecz z Blacburn ale woli go oszczędzać i zagra dopiero w derbach Manchesteru z City. Jak dla on jest wiarygodniejszy od gazety.

Komentarz

• Okrutnie nie lubię Bayernu,muszą odpaść bo jak im się uda to prosta droga do finału :/
                                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Pracuję...
                                X