Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• najprawdopodobniej w półfinale Inter zagra z Barceloną. I pewnie znów Barca będzie górą w tym pojedynku (tak jak w grupie byli lepsi w dwumeczu). W tym sezonie Barcelona jakoś potrafi spiąć się na te ważne meczy i grają bardzo dorze.
    Widzę finał Barca- MU, czyli powtórka sprzed roku

Komentarz

• Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
      Nie wiem zabardzo czym Cie tak rozsmieszylem...

CSKA na papierze jest najslabsza druzyna z tych ktore jeszcze graja w LM,przegrali minimalnie w Mediolanie gdzie kazdy oczekiwal wysokiej wygranej i zaliczki Interu.Rawanz w Moskwie i wszystko jest mozliwe.
      Jeżeli ktoś się spodziewał wysokiej wygranej Interu to chyba nie za bardzo się zna. Nie pamiętam kiedy ten zespół w Lidze Mistrzów odniósł wysokie i przekonywujące zwycięstwo na swoim boisku(edit znalazłem edycja 2007/2008 - 3-0 z Fenerbahce). W obecnej edycji zremisowali 2-2 z Dynamem i wygrali 2-0 z Rubinem męcząc się niemiłosiernie. W poprzedniej edycji u siebie pokonali słaby Anorthosis tylko 1-0 i dostali w dupe z Panathinaikosem. Juz abstrahując od jego obecnej formy w Serie A, to jak by nie lał na swoim podwórku innych, to w LM zespół ten zmienia się nie do poznania. Męczy się nawet ze słabeuszami i nie przypadkowo w ostatnich latach nic nie osiągał. Ten sezon jest jakiś wyjątkowy, choć CSKA jeszcze nie przeszli, z drugiej jednak strony paradoksalnie mogą nie zdobyć mistrzostwa Włoch.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Czy tylko mi od słuchania komentatorów z enki uszy puchną?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Messi i wszystko jasne w Mediolanie powoli mogą zacząć opracowywać taktykę na tego Pana...
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
            Messi i wszystko jasne w Mediolanie powoli mogą zacząć opracowywać taktykę na tego Pana...
            przecież nie od dziś wiadomo, że Messi to kocur, a jak widać pomimo tego ciężko go powstrzymać. Samego meczu nie widziałem, ale 4 bramki mówią same za siebie...
            "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
            hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Pozamiatał tym meczem
              Tutaj znalazłem, wszystkie bramki: http://www.11.pl/rytm_pilki/liga_mis...nal_4_1_video/
              I na weszło jest artykuł, że najlepszy w historii.
              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Chyba naprawdę mieliśmy szansę współuczestniczyć w czymś wyjątkowym.Wszyscy wiedzą,że Messi to niezwykły gracz ale wczoraj wskoczył na wyższą półkę.Na miejsce,w które dotarło nie wielu,zaledwie kilku.I to wszystko z uśmiechem na twarzy z radością,z łatwością-wystarczyło popatrzeć na twarze zawodników Arsenalu.Oni byli źli,ale dawało się odczuć bezradność,niemoc,że ten mały-wielki facet tak nimi pokręcił.Rewelacja.
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                  Czy tylko mi od słuchania komentatorów z enki uszy puchną?
                  Nie tylko tobie. Dobrze, że w barze nie było permanetnej ciszy to części tych elokwentych wywodów nie słyszałem.
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                    Oni byli źli,ale dawało się odczuć bezradność,niemoc,że ten mały-wielki facet tak nimi pokręcił
                    Pamiętam jeden z pierwszych wywiadów, jakie udzielił Descarga po przyjściu do Legii - mówił, że zdecydowanie najlepszym zawodnikiem, przeciwko któremu grał był Messi. Już nawet nie próbowali go zatrzymać, tylko próbowali go sfaulować, ale nawet na to był za szybki... A ile wtedy Messi mógł mieć lat?

Jak znajdę ten wywiad to wrzucę.

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                      mówił, że zdecydowanie najlepszym zawodnikiem, przeciwko któremu grał był Messi. Już nawet nie próbowali go zatrzymać, tylko próbowali go sfaulować, ale nawet na to był za szybki...
                      Wczoraj coś mocno rzuciło mi się w oczy.Otóż,Theo Walcott,obwołany nadzieją angielskiego futbolu,nazywany super-sprinterem-a jak te jego atuty blado wyglądały przy Argentyńczyku.To co najbardziej poraża mnie jako osobę czynnie grającą,posiadająca uprawnienia instruktorskie to klej jaki ma Messi kiedy się rozpędza.Ma możliwość zrobienia każdego zwodu,w każdą stronę w każdym momencie.I to praktycznie czyni go nie możliwym do powstrzymania.Była taka akcja,chyba przy 1-1,może 2-1-gdy Messi nadciągał prawym skrzydłem,wpadł w pole karne i tak wbił w ziemię któregoś z kanonierów,że ten mało się nie wywrócił-Leo oddał później strzał prawą nogą w boczną siatkę.

Najlepszy.
                      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• On jest przecież ciągle bardzo młody. Aż umieram z ciekawości, co zaprezentuje w RPA. Argentyna przecież już od dobrych 20 lat nic nie ugrała, Messi jeszcze zagra na co najmniej trzech Mundialach, ale to chyba właśnie teraz jest w tej życiowej formie

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                          klej jaki ma Messi kiedy się rozpędza.Ma możliwość zrobienia każdego zwodu,w każdą stronę w każdym momencie
                          I w tym chyba jest cała jego siła. W tym właśnie kleju, w tym, że na pełnym biegu trzyma piłkę praktycznie na stopie. To jest coś niesamowitego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                            On jest przecież ciągle bardzo młody. Aż umieram z ciekawości, co zaprezentuje w RPA. Argentyna przecież już od dobrych 20 lat nic nie ugrała, Messi jeszcze zagra na co najmniej trzech Mundialach, ale to chyba właśnie teraz jest w tej życiowej formie
                            Poki co to w reprezentacji prezentuje sie bardzo slabo. No ale MS rzadzi sie swoimi prawami, a i motywacja wieksza niz mecze eliminacyjne czy towarzyskie.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              On jest przecież ciągle bardzo młody. Aż umieram z ciekawości, co zaprezentuje w RPA. Argentyna przecież już od dobrych 20 lat nic nie ugrała, Messi jeszcze zagra na co najmniej trzech Mundialach, ale to chyba właśnie teraz jest w tej życiowej formie
                              Nie tylko Messi jest w najwyzszej formie, rownie w znakomitej jest Tevez. Argentyna wyrasta na jednego z glownych faworytow MS.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                                Nie tylko tobie. Dobrze, że w barze nie było permanetnej ciszy to części tych elokwentych wywodów nie słyszałem.
                                o Kalinowskim to pisałem już dawno, lepiej jakby mogli puszczać bez komentarza

Ps. nie było ciszy, bo był doping dla Portowców
                                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Pracuję...
                                X