Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak ja żałuje że nie mam c+! Jeśli nie dojdzie jutro do remontady, to życzyłbym sobie finał Liverpool-Real. W końcu coś sie dzieje w tej LM 😎
    Bo śnieg...

Komentarz

• Roma!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Niepojęte ale piękne

Brawo Roma, brawo The Reds!!
        Pełna zgoda, nareszcie jakiś powiew świeżości w tej LM.
        City mocno cisnęło w pierwszej połowie i byli bliscy strzelenia kolejnych bramek.
        Skąd tego sędziego wzięli na takie spotkanie to nie mam pytań. Pierwszy gol niesłusznie uznany, drugi niesłusznie nie uznany, z przebiegu gry też masa błędów, a juz kartka na Virgila to śmiech.

Roma niesamowity powrót z zaświatów, to co udało się Barcelonie w poprzednim sezonie z PSG, tak w podobnych okolicznościach awansowała Roma.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Sędzia popsuł spektakl City - Liverpool, tak trzeba sobie powiedzieć. Gdyby uznał prawidłowo strzeloną drugą bramkę, Bóg wie co by tam się działo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Roma niesamowity powrót z zaświatów, to co udało się Barcelonie w poprzednim sezonie z PSG, tak w podobnych okolicznościach awansowała Roma.
            Nie do końca. Barcelonie rok temu wydatnie pomógł sędzia. Tutaj od początku do końca świetnie dobrana taktyka, jeżdżenie na dupskach, agresja i pressing. Zjedli Barcelonę żywcem. Zajebisty mecz i tak jak pisałeś na początku - zajebisty powiew świeżości w plastikowej Lidze Mistrzów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
              Sędzia popsuł spektakl City - Liverpool, tak trzeba sobie powiedzieć. Gdyby uznał prawidłowo strzeloną drugą bramkę, Bóg wie co by tam się działo.
              Pierwsza bramka była bardzo dyskusyjna, w opinii wielu, jak i mojej, faul bez piłki. Szczerze dziwi mnie, że to hiszpański sędzia tego nie gwizdnął, ale cóż, to jest po prostu bardzo słaby sędzia.
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Romie i United kibicuję tak jakoś od dziecka(już prawie nie pamiętam dlaczego, prawdopodobnie to wina rudego a drugimi ojciec mnie zaraził historią Dzieci Busby'ego i Monachium) i powiem, że nawet Scudetto w 2001 nie dało tyle radochy co wczoraj hehe(taki żarcik ). W pierwszym meczu już nawet te swojaki tak mnie nie wekurwiły jak ta bramka Suareza na 4:1 przy babolu w polu karnym Defrela. Przy 3:1 już chciałem żeby tylko dowieźli to do końca i sobie znowu czegoś nie strzelili bo na prawdę wierzyłem w 2:0 u siebie. Natomiast strzelić 3bramki Barcelonie i jednocześnie nic nie stracić to takie sci-fi trochę było Oni na prawdę zagrali dobry pierwszy mecz a o wyniku zadecydował pech przy dwóch bramkach i głupi błąd w polu karnym więc mogę sobie powiedzieć, że Roma była lepsza a w tym rewanżu podwójnie skoncentrowana żeby nie powtórzyły się historie z Camp Nou.
                Fajnie się tak cieszyć trochę jak małolat i trochę odlecieć od rzeczywistości i codzienności

Noty wg rzymskiego Corriere dello sport
                Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

Komentarz

• Pisząc w duchu niektórych zjadliwych postów poświęconych niektórym meczom Legii można podsumować "drewniany Messi spartolił w dwumeczu z Romą tyle sytuacji ile Kuchy by nie zdołał w czterech meczach".

p.s. Niewiarygodnie potwornie się ucieszyłem wtopą Barcelony, sprawiedliwość za zeszły rok musi być! - trochę tylko mi żal Messiego bo to piłkarz numer dwa na świecie, zaraz po CR7.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Alez kurna ćwierćfinały
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zmieniłem już kanał . Ramos to się specjalnie wyczyścił z kartek przed półfinałem ?

Komentarz

• Juve
                        fac fideli sis fidelis

Komentarz

• A Melanż Trwa...

Komentarz

• Co to za debile dzisiaj sędziują!
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ale kurestwo...
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Brak słów

Komentarz

Pracuję...
                                X