Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie no proszę Ciebie ,takie czerwone kluby jak Sevilla czy Livorno nie mogą sprawiać niespodzianek.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      Takie samo podejście miałeś po sobotnim meczu z Liverpoolem ?
      Nie oglądałem, bo zmierzałem na stadion, ale:
      Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      Styl gry pozostawia wiele do życzenia, ale co pokazał np: mecz z Liverpoolem, można być słabszym, posiadać mniejsze posiadanie piłki, a uzyskać dobry wynik.
      Ten komentarz, który ma być pochwałą Mou jest tak naprawdę jego krytyką, bo porównując:
      - popularność,
      - finanse,
      - koszt budowy zespołu,
      - płace zespołu,
      MU w meczach z LFC nie powinien być słabszy w żadnej kategorii tylko od początku do końca spotkania atakować słabszego przeciwnika. Czasem może oczywiście przegrać tak jak City z LFC, ale to jest akurat wpisane w futbol.
      Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
      Zobacz ile lat po Busbym czekali na tytuł. Wiadomo było, że odejście Fergusona spowoduje zapaść. Powoli z tego się wygrzebują
      To jednak inne czasy, teraz z pieniędzmi możesz zrobić ekipę na mistrza w 2-3 lata, wystarczy sakiewka i mądrzy ludzie, których chyba już nie ma na Old Trafford.

Komentarz

• Komentarz

• kto Waszym zdaniem awansuje z pary Liverpool - City?

Komentarz

• Ronaldo można nie lubić, ale co bramkę z przewrotki sieknął, to nie mam pytań. Cyborg!

http://www.fangol.pl/view/243907/kos...cr7-przewrotka
            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• A idź Pan w ****.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• No i niestety Bayern wygrał :< Pozostaje liczyć, że wtopią dosyć wysoko u siebie.

Juventus właśnie pożegnał się z LM.
                team LEGIA

Komentarz

• Juve mimo wszystko pożegnało się z tą LM godnie, wynik gorszy od gry, można powiedzieć, że odwrotnie jak w meczach z Tottenhamem.

No i trzeba przyznać, że "ciężko" ogląda się takie mecze, nasze polskie podwórko to jest kompletnie inna dyscyplina, bo nie dodać przedimka "para".
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                    Ronaldo można nie lubić, ale co bramkę z przewrotki sieknął, to nie mam pytań. Cyborg!
                    Bramka z gatunku szczęka opada do samej podłogi. Miazga.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jak nie jestem fanem żadnej z tych drużyn, tak jaram się dzisiejszym meczem pomiędzy LFC a City.
                      Jak dla mnie faworytem, zarówno dzisiejszego meczu jak i całego dwumeczu jest Liverpool. Dla Kloppa to prawdopodobnie mecz, który zdefiniuje cały sezon i myślę, że jest w stanie osiągnąć półfinał.
                      team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                        Jak nie jestem fanem żadnej z tych drużyn, tak jaram się dzisiejszym meczem pomiędzy LFC a City.
                        No i póki co jest się czym jarać, zacny mecz od początku. Ja to mimo wszystko trochę w szoku, bo myślałem, że City ich stłamszą.

Szkoda, że takich spotkań nie puszczają w publicznej, tylko znowu Messi albo Cristiano, chociaż... nie mój problem

Komentarz

• Nawet ja, fanboj Barcelony, wybrałem ligę angielską. Spodziewałem się raczej 3-0 w drugą stronę (ale nie narzekam ).
                          Co się musi dziać u Szawara w domu...
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ja bym się bardzo ucieszył z ewentualnego awansu Liverpoolu.

Jeb.ac Araba...

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Nawet ja, fanboj Barcelony, wybrałem ligę angielską. Spodziewałem się raczej 3-0 w drugą stronę (ale nie narzekam ).
                              Co się musi dziać u Szawara w domu...
                              Spokojnie teraz pewnie będzie w drugą stronę
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jestem za Liverpoolem, ale szalonym meczem nie pogardzę
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X