Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Ile jeszcze kibice MU będą się męczyć z Mourinho?
    Takie samo podejście miałeś po sobotnim meczu z Liverpoolem ?
    Brawo Sevilla.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Nie do mnie pytanie, ale ja miałem takie również po wygraniu Ligi Europy.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Nie do mnie pytanie, ale ja miałem takie również po wygraniu Ligi Europy.
        Nie widziałem takich postów po wygraniu LE przez MU.

Komentarz

• Bo ja ogólnie mało piszę

Możesz wierzyć lub nie, ale…
          Co do zasady z zagraniczną drużyną w danej lidze sympatyzuję z reguły dlatego, że kiedyś w podstawówce lub liceum coś mi się u nich spodobało (gra, jakiś ulubiony zawodnik etc.) i tak mi zostało, niezależnie od tego jak się teraz drużyna prezentuje – np. AC Milan, został mi „w spadku” po holenderskim trio, Barcelona po petardzie Koemana z finału, Romario i małej wpince, którą mi chrzestny przywiózł zza stalowej kurtyny itd.
          Manchester też lubiłem „od zawsze” i kibicowałem im także za van Gaala i Moysa. A teraz, jak patrzę ile kasy pompują i jak grają, to powoli zaczynam tracić do nich serce, a w zamian za to, chyba po raz pierwszy w nowożytnej historii, zaczynam sympatyzować z drużyną nie za wspomnienia z dzieciństwa, ale za to jak gra teraz – czyli Tottenhamowi. A winą za to obarczam Mourinho.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
            Takie samo podejście miałeś po sobotnim meczu z Liverpoolem ?
            Dokładnie

Dla mnie 10x ważniejsze było ogranie chłopców Kloppa, niż wczorajszy mecz. Podobnie jak znacznie ważniejszy od tego ostatniego jest mecz z Brighton. Generalnie wali mi LM, solą futbolu klubowego jest własne podwórko.

W lidze nie są w końcu chłopcami do bicia i o to chodzi.

Zresztą mam nadzieję przypomnieć te posty wieszające psy na Mou w przyszłym sezonie. Sanchez na pewno odpali, zamieni się Smallinga, Pogba albo zacznie grać albo ława. Będzie jeszcze lepiej
            Ostatnio edytowany przez BlackAdder; 51375.
            "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
              Dokładnie

Dla mnie 10x ważniejsze było ogranie chłopców Kloppa, niż wczorajszy mecz. Podobnie jak znacznie ważniejszy od tego ostatniego jest mecz z Brighton. Generalnie wali mi LM, solą futbolu klubowego jest własne podwórko.

W lidze nie są w końcu chłopcami do bicia i o to chodzi.

Zresztą mam nadzieję przypomnieć te posty wieszające psy na Mou w przyszłym sezonie. Sanchez na pewno odpali, zamieni się Smallinga, Pogba albo zacznie grać albo ława. Będzie jeszcze lepiej
              Daleki jestem od bronienia Mourinho, tym bardziej, że to trener klubu, któremu delikatnie mówiąc nie sympatyzuje, ale tegoroczny bilans 10-1-3 jest całkiem niezły, nawet jeśli odpadli z LM ( co osobiście mnie cieszy).
              Styl gry pozostawia wiele do życzenia, ale co pokazał np: mecz z Liverpoolem, można być słabszym, posiadać mniejsze posiadanie piłki, a uzyskać dobry wynik.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                Daleki jestem od bronienia Mourinho, tym bardziej, że to trener klubu, któremu delikatnie mówiąc nie sympatyzuje, ale tegoroczny bilans 10-1-3 jest całkiem niezły, nawet jeśli odpadli z LM ( co osobiście mnie cieszy).
                Styl gry pozostawia wiele do życzenia, ale co pokazał np: mecz z Liverpoolem, można być słabszym, posiadać mniejsze posiadanie piłki, a uzyskać dobry wynik.
                I co im z tego bilansu? Z LM odpadli, ligę przegrali, styl jaki prezentują jest beznadziejny i jeszcze gadki Jose na konferencji sprawiaja. Moim zdaniem United za jego rządów nie osiągnie sukcesów.

PS. Wygranie Le to może być sukces dla Legii a nie dla tekiego klubu jakim jest/był United.
                Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Bo za innych trenerów po Fergusonie MU osiągał takie sukcesy, że ho... ho... Szczególnie w lidze wiódł prym... Z naciskiem na u siebie...

I z tym "ligę przegrali" to bym wstrzymał konie, bo w takim razie równie chu"jowi są, budujący drużyny dłużej, Klopp, Pochetino i Conte.

Przebudowa trwa, jak w następnym sezonie nie nawiążą równorzędnej walki o tytuł, to posypię głowę popiołem.
                  "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Bo za innych trenerów po Fergusonie osiągał takie sukcesy, że ho... ho...

Z tym "ligę przegrali" to bym wstrzymał konie, bo w takim razie równie chu"jowi są, budujący drużyny dłużej, Klopp, Pochetino i Conte.

Przebudowa trwa, jak w następnym sezonie nie nawiążą równorzędnej walki o tytuł, to posypię głowę popiołem.
                    Ale Murinho to nie Moyes

Conte w 1 sezonie zdobył mistrza,Kloop ma szansę na LM (trzymam kciuki Szawar) a Pochetino pewnego pułapu nie przeskoczy.

Ja kibicem United nie jestem ale chciałbym powrotu wielkich klasyków w LM z nimi w roli głównej
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Bo za innych trenerów po Fergusonie MU osiągał takie sukcesy, że ho... ho... Szczególnie w lidze wiódł prym... Z naciskiem na u siebie...

I z tym "ligę przegrali" to bym wstrzymał konie, bo w takim razie równie chu"jowi są, budujący drużyny dłużej, Klopp, Pochetino i Conte.

jako czlowiek niespecjalnie interesujacy sie liga angielska chcialem sie spytac ile okienek potrzeba na zbudowanie druzyny mogacej powalczyc o tytul/lm gdy mowimy o najbogatszym klubie z topowym menadzerem? Jak juz ustalono, 2 lata to za malo

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                        jako czlowiek niespecjalnie interesujacy sie liga angielska chcialem sie spytac ile okienek potrzeba na zbudowanie druzyny mogacej powalczyc o tytul/lm gdy mowimy o najbogatszym klubie z topowym menadzerem? Jak juz ustalono, 2 lata to za malo
                        Zobacz ile lat po Busbym czekali na tytuł. Wiadomo było, że odejście Fergusona spowoduje zapaść. Powoli z tego się wygrzebują
                        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                          Juve musi wygrać dwa dwumecze, żeby awansować z 1/4 do 1/2?:P
                          Miało być Roma-Chelsea. Zmęczenie materiału po prostu. Dzięki za celną uwage 😉
                          Bo śnieg...

Komentarz

• Courtois (czy jakoś tak) niczym rasowy ręcznik.

Komentarz

• Hmmm ciekawe, Chelsea gra jeden z lepszych meczów na Camp Nou a i tak przegrywa. Może gdyby Courtois był w lepszej dyspozycji w tym sezonie to by te dwie piłki wyjął. Barcelona nic wielkiego nie gra, nie wiem skąd takie zachwyty Trzeciaka. On prywatnie jest kibicem Barcelony? Bo długimi momentami nie da się go słuchać co on pier*oli.

Liczyłem na powtórkę z historii i pamiętne 2:2 w 2012 w półfinale. Przydał by się taki typowy kiler w Chelsea bo widać ewidentnie, że go brakuje. Było kilka fajnych sytuacji, szkoda, że nie wpadło.
                              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                              Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
                                On prywatnie jest kibicem Barcelony? Bo długimi momentami nie da się go słuchać co on pier*oli.
                                Tak. Na inne mecze nie jest zapraszany. Czasami mam wrażenie, że on tam bez gaci siedzi i komentując marszczy freda pod Blaugranę a Szpakowski głupa pali i udaje, że nie widzi.

e:
                                Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                                Courtois (czy jakoś tak) niczym rasowy ręcznik.

Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

Komentarz

Pracuję...
                                X