Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Fakt, ale sprawdza się to o czym pisałem, czyli:

Juventus popełnia stare grzechy. Zamiast iść za ciosem to mając już wynik stoją, cofają się do obrony i tym wyrachowaniem próbują utrzymać wynik. A, że Totki mają ciekawą ofensywę to o błędy nie trudno. Zobaczymy co się będzie działo w drugiej połowie.
    Z tą defensywa się zgodzę. Totkow stać na lepszego LO, niż Davies. No i brakuje Tobiego Aldera na środku obrony, który zapewnilby więcej spokoju pod bramką.

ed: niech że Mauricio wprowadzi Trippiera za Auriera bo zaraz czerwień będzie
    Ostatnio edytowany przez Alek; 53571.

Komentarz

• Chytra sztuka ten Duńczyk

Komentarz

• Buffon na emeryturę.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Tottenham świetnie zagrał od 10 do mniej więcej 75 minuty. Ale serce zastukało mocniej przy drugim karnym. Ogólnie, świetny mecz do oglądania, mega mi się podoba to jak Koguty operują piłką. Z taką grą, trochę na aferę, to ciężko będzie Juventusowi awansować dalej. Costa starał się szarpać do końca, ale to było za mało aby mieć dzisiaj korzystny rezultat.
          team LEGIA

Komentarz

349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Ale nie miałem racji?

PS dwumecz się jeszcze nie skończył.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Juventus na wyjeździe nie ma nic do stracenia, ale będzie bardzo trudno awansować dalej.

Komentarz

Buffon na emeryturę.
                  Oby swoim przywiązaniem do pierwszego składu nie doprowadził do akcji Gigi Out .

Komentarz

Ale nie miałem racji?

PS dwumecz się jeszcze nie skończył.
                    No właśnie, a Ty się cieszyłes po paru minutach
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Po 10 minutach wczorajszego meczu miałem napisać na Forum "szkoda Kogutów, teraz Juve pozamiata, nie wypuszczą tego". Sam Higuain mógł 4 władować do przerwy... Jednak fajny jest ten futbol

Komentarz

• Kto to jest Lo Celso? Stać PSG wydać 400 mln na dwóch zawodników, a tu w takim meczu wychodzi jakiś Lo Celso, a jak go nie zdejmie to zaraz oprócz karnego z drugą żółtą wyleci.

I jak zwykle pieniądze w piłce to nie wszystko, ale z drugiej strony jak PSG ma w środku tego Lo Celso, ma w obronie jakiegoś Berchiche, na bramce ma siatkarza to coś chyba nie tak.
                        Ostatnio edytowany przez Antares; 59608.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                          Kto to jest Lo Celso? [...] w takim meczu wychodzi jakiś Lo Celso, a jak go nie zdejmie to zaraz oprócz karnego z drugą żółtą wyleci.

[...] PSG ma w środku tego Lo Celso, ma w obronie jakiegoś Berchiche, na bramce ma siatkarza to coś chyba nie tak.

Nie obraź się, ale tymi fragmentami wpisu się ośmieszyłeś.
                          team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                            Nie obraź się, ale tymi fragmentami wpisu się ośmieszyłeś.
                            Nie oglądam PSG jak goli ogórków w swojej lidze więc wybacz, ale nie mam pojęcia kto to jest Lo Celso jakiś. Wiem, że zagrał dzisiaj dramatycznie, a ten karny na takim poziomie to kryminał. A na ławce chociażby Di Maria siedział, który przecież w środku pola może też grać. I ten ich Areola to też nie jest żaden wielki bramkarz, zarówno przy drugim jak i trzecim golu się nie popisał.

Widać Emery'ego nic nie nauczył mecz w tamtym roku na Camp Nou kiedy wyszli z założeniem tylko się bronienia. Dzisiaj w drugiej połowie też widać pasowało im 1-1, Zidane zrobił ofensywne zmiany i PSG znowu poleci w 1/8.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                              Kto to jest Lo Celso? Stać PSG wydać 400 mln na dwóch zawodników, a tu w takim meczu wychodzi jakiś Lo Celso, a jak go nie zdejmie to zaraz oprócz karnego z drugą żółtą wyleci.

I jak zwykle pieniądze w piłce to nie wszystko, ale z drugiej strony jak PSG ma w środku tego Lo Celso, ma w obronie jakiegoś Berchiche, na bramce ma siatkarza to coś chyba nie tak.
                              Berchiche obok Rabiot najlepszy dzisiaj w ekipie PSG. Oglądałeś w ogóle ten mecz?
                              Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Być może analizował mecz na podstawie flashscore czy czegoś takiego. Mój znajomy też jest w stanie komentować mecz mając do dyspozycji tylko takie narzędzie.

Gwoli ścisłości , Berchiche, świetny zawodnik sprowadzony z Realu Sociedad, a Lo Celso, o tym transferze było głośno dwa lata temu, gdy ściągnęli go z Argentyny, bo ściągali potencjał.

W drugiej połowie PSG z gry miało znacznie więcej niż Real. Poza tym powinien być karny za rękę Ramosa, a drugi gol Realu padł po faulu, zdaje się na Kimpembe. PSG zwyczajnie ma pecha do sędziów w lidze mistrzów. Zobaczymy jak będzie w Paryżu, taktycznie ten mecz ze strony Emerego wypadł całkiem dobrze, ale błędy sędziowskie i indywidualne zawodników w ostatnich 10 minutach spowodowały, że znów w Paryżu poczuli gorąco.
                                team LEGIA

Komentarz

Pracuję...
                                X