Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Benfica skompromitowała się w tej edycji Ligi Mistrzów, notując 6 porażek, tracąc 14 goli(w tym 5 w jednym meczu z Basel), strzelając zaledwie jednego. A nie była to jakaś mocna grupa. W poprzednich latach trafiali do cięższych i potrafili urywać punkty prawidzwym Europejskim Tuzom, dla przykładu byli jedynym zespołem w historii najnowszej który wygrał na Calderon w europejskich pucharach. Z drugiej strony, co się dziwić, ostatnie 2 lata to istna wyprzedaż świąteczna w ich zespole.

Drugim zespołem z zerowym dorobkiem punktowym jest Feyenoord, ale oni trafili do cięższej grupy(City, Napoli, Szachtar), a i punkty mogą zarobić jutro goszcząc u siebie Napoli.
    team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
      Benfica skompromitowała się w tej edycji Ligi Mistrzów, notując 6 porażek, tracąc 14 goli(w tym 5 w jednym meczu z Basel), strzelając zaledwie jednego. A nie była to jakaś mocna grupa. W poprzednich latach trafiali do cięższych i potrafili urywać punkty prawidzwym Europejskim Tuzom, dla przykładu byli jedynym zespołem w historii najnowszej który wygrał na Calderon w europejskich pucharach. Z drugiej strony, co się dziwić, ostatnie 2 lata to istna wyprzedaż świąteczna w ich zespole.

Drugim zespołem z zerowym dorobkiem punktowym jest Feyenoord, ale oni trafili do cięższej grupy(City, Napoli, Szachtar), a i punkty mogą zarobić jutro goszcząc u siebie Napoli.
      Patrząc na wyniki Benfici i Feyenoordu jeszcze bardziej docenia się nasze zeszłoroczne 3 miejsce w grupie i 4 zdobyte punkty. Portugalczycy skompromitowali się po całości.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
        Patrząc na wyniki Benfici i Feyenoordu jeszcze bardziej docenia się nasze zeszłoroczne 3 miejsce w grupie i 4 zdobyte punkty. Portugalczycy skompromitowali się po całości.
        Mam dokładnie tak samo, jak się patrzy na wyniki niektórych zespołów w tej edycji i ich potencjał, to Nasz wynik punktowy był całkiem, całkiem. Szkoda, że w tym roku się nie udało.
        #teamMioduski

Komentarz

• A ile było jęków po pierwszych meczach, że kompromitacja, żenada, lepiej było awansować do Ligi Europy.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            A ile było jęków po pierwszych meczach, że kompromitacja, żenada, lepiej było awansować do Ligi Europy.
            Z niektórych części kraju głosy o kompromitacji i żenadzie dochodziły jeszcze po ostatnim meczu grupowym ze Sportingiem

Komentarz

• Borussia 0:2 z Realem po 15 min... mogliby im dosrac jeszcze 4 sztuki.

Komentarz

• Lecą ciekawe mecze decydujące "o czymś", to nie... w TVP mecz o pietruszkę. Ciekawe czy z wyboru widzów (?)

Napoli chyba jednak ląduje w Lidze Europejskiej, bo Szachtar póki co 2:0 z City.

Komentarz

• Zapowiadają się ciekawe mecze na najbliższej rundzie Real, Chelsea, Juve i Bayern trafią zapewne na bardzo silnego rywala Najgorzej ma Chelsea bo ma tylko 3 kandydatów (PSG, BARCELONA, Besiktas).

Sam chętnie zobaczył bym już w najbliższej kolejce dwumecz Real-PSG
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie dosyć, że Szachtar wygrał, to jeszcze Napoli przegrało :P

Całkiem niezły mecz w Charkowie. Niezłe kontry, ale też trzeba przyznać, że Szachtar potrafił się mądrze utrzymywać przy piłce. Gdyby nie karny w 92 minucie, to City zakończyłoby mecz bez honorówki. Oglądałem z Angielskim komentarzem, i Peter Drury(ten który komentuje mecze w PESie :P ) powiedział, że widać kto dzisiaj chciał wygrać, a kto musiał. I rzeczywiście tak było.

Spartak nas pobił.Stracili 7 bramek w jednym meczu, i ani jednej nie strzelili.
                    Ostatnio edytowany przez Tibo; 142241.
                    team LEGIA

Komentarz

• Sam chętnie zobaczył bym już w najbliższej kolejce dwumecz Real-PSG
                      A znając życie zobaczysz Real-Besiktas lub Real-Roma.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                        Lecą ciekawe mecze decydujące "o czymś", to nie... w TVP mecz o pietruszkę. Ciekawe czy z wyboru widzów (?)

Napoli chyba jednak ląduje w Lidze Europejskiej, bo Szachtar póki co 2:0 z City.
                        Z tego co wiem to widzowie głosowali na to jaki mecz chcą obejrzeć.

Komentarz

• Kontynuując dyskusję o drużynach włoskich to ostatecznie wyniki bardzo zacne, bo wszystkie 6 jest na wiosne w pucharach, a jedynie Napoli zawaliło LM, ale i tak będą w LE. Porażka z Feye de facto nie ma już znaczenia, ale w pierwszym meczu w Doniecku pokpili sprawę - przypominam, że dużo Milik tam popsuł. Zresztą przewidziałem przebieg ostatniej kolejki Doniecku kilka postów wcześniej.

Komentarz

• Strzelanina Liverpoolu palce lizac. I to jeszcze ze Spartakiem a nie jakims Mariborem... Mysle ze woleliby jednak nasze 4:8 W ogole w tej edycji wczorajszy wynik ruskich, czy bilans Benfiki, pokazuje, jak przyzwoity wynik osiagnelismy w zeszlym roku, pomimo taaakich roznic w budzecie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                              Strzelanina Liverpoolu palce lizac.
                              Miło było na to popatrzeć.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• A propo LFC to czy oni nie pobili jakiegoś rekordu ilości bramek strzelonych w fazie grupowej? Jeśli tak to do kogo należy takie osiągnięcie?

Komentarz

Pracuję...
                                X