Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    @Mariobis zapomniał wspomnieć o wyniku tej potęgi macedońskiej:

A tak się nimi zachwycał
    O bramce Necida w spotkaniu Slavii z Villarreal już nie wspomnisz? Przecież się nim zachwycałem.
    Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez Monkey Zobacz posta
      Zachwycał? Pisał, że Vardar pokonałby Legię. Ale dojebać mu zawsze warto nie?
      Za to twoja aktywność ogranicza się głównie tylko do dojebywania jego adwersarzom. I tak jak w tym przypadku masz częściowo rację (bo może nie napisał, jaki to "Vadar jest zajebisty", ale było to też trochę coś więcej, niż krótkie "Vardar ograłby Legię"), tak zwyczajnie Mario zapracował na taką, a nie inną opinię. Ludzie się do niego dojebują głównie ze względu na ogólny odbiór jego osoby i jego ogólną postawę na forumce. Pozwól, że cytatów, czy dyskusji nie będę przytaczał, bo daleko nie trzeba szukać. I nie ma czemu się dziwić

Natomaist tym bardziej nie ma co kolejnego tematu rozwalać.
      Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ktoś wie na czym polega to głosowanie widzów TVP(i gdzie się odbywa) skoro tutaj https://www.flashscore.pl/mecz/2BTa9...zczegoly-meczu i tutaj http://www.teleman.pl/tv/Pilka-Nozna...strzow-1681496 już wiadomo, że w przyszłą środę 1.XI. puszczą TOT-REA? No chyba, że dali sobie już z tym spokój i sami wybierają.

Komentarz

• Są kolejki kiedy dają głosowanie jak ostatnio a są takie kiedy gra Real i nie ma sensu głosować bo wiadomo kto wygra
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
            Ktoś wie na czym polega to głosowanie widzów TVP(i gdzie się odbywa) skoro tutaj https://www.flashscore.pl/mecz/2BTa9...zczegoly-meczu i tutaj http://www.teleman.pl/tv/Pilka-Nozna...strzow-1681496 już wiadomo, że w przyszłą środę 1.XI. puszczą TOT-REA? No chyba, że dali sobie już z tym spokój i sami wybierają.
            Hala dzieci przejęły głosowanie. O ile w ostatniej kolejce bardzo dobrze dla bezstronnego fana piłki, że przegłosowali jednostronny mecz Barcelony z Olympiakosem, a pokazali Chelsea z Romą o tyle w pierwszej kolejce pokazanie kolejnego jednostronnego meczu jak Real-APOEL zamiast chociażby Totków z Dortmundem to głupota.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• No z tym APOELem to przegięcie było. Do momentu gdy w przedmeczowym studiu powiedzieli, że to widzowie wybrali mecz w głosowaniu to jechałem po Kurskim jak po burej suce Nie miałem pojęcia, że u nas takie parcie na Real, aż strach pomyśleć gdy trafi tam Lewy.
              Jeśli tak, to w następne środy obejrzymy Juve-Barca i Real-BVB.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                Jeśli tak, to w następne środy obejrzymy Juve-Barca i Real-BVB.
                Kurski potwierdził na twitterze "oczko".

Komentarz

• No i to mi się podoba
                  Nie to co kiedyś wieczory z LM w TVP i do zmęczenia BVB (trio polskie) lub Liverpool (Dudek)

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                    No i to mi się podoba
                    Nie to co kiedyś wieczory z LM w TVP i do zmęczenia BVB (trio polskie) lub Liverpool (Dudek)
                    Podoba Ci się na przemian Real i Barcelona? Ja to bym wolał zobaczyć drużyny ze średniej półki, bijące się o wyjście z grupy. Wielkie ekipy można pooglądać w fazie play-off.

Komentarz

• Niby racja, ale z drugiej strony te "wielkie" ekipy też będą walczyć o m.in. udział w LE (BVB)

Komentarz

• Qarabag zdobywa bramkę w Madrycie 0:1 a Roma wygrywa z Chelsea 2-0.

Komentarz

• Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
                          Qarabag zdobywa bramkę w Madrycie 0:1 a Roma wygrywa z Chelsea 2-0.
                          jako ciekawostkę dodam, że asystowal przy golu dla azerow były gracz Wisły

Komentarz

• Atletico prawdopodobnie zapewniło sobie właśnie Ligę Europy. Żeby myśleć o fazie pucharowej LM to Chelsea musiałaby przegrać bądz zremisować z Qarabachem i przegrać u siebie z Atletico. Atletico musiałoby także wygrać z Romą. Ale tak się raczej nie stanie, także witamy Atleti w Lidze Europy.

Benfica znów przegrana. Znów kuriozalne gole. Svilar najpierw broni karnego. A potem.... a potem pechowa interwencja, piłka odbiła się od słupka, uderzyła w nogę Svilara i wpadła do bramki. Drugi gol to karny.
                            team LEGIA

Komentarz

• Monaco i Atletico Madryt - półfinaliści poprzedniej LM, teraz nie wychodzą z grup

Komentarz

• Po tym m.in co zrobil Kane w pierwszej połowie, kiedy wywalczyl aut dla swojej drużyny poznaje sie wielkość gracza. Niby sytuacja na pierwszy rzut oka mało istotna dla przebiegu meczu, a okazało się że przy odrobinie ambicji może się stac początkiem sytuacji bramkowej.

Komentarz

Pracuję...
                                X