Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Milan był bliski kompromitacji, Bonucci gra po transferze jak Ranocchia, babol za babolem. Katastrofa.
    To co odwalił Romagnoli to chyba jeszcze lepszy "rarytas" był. Oczywiście od Bonucciego można więcej wymagać, ale jednak mówimy o gościu uchodzącym chyba za najbardziej utalentowanego obrońcę we Włoszech.

Ale tak jak pisałem ostatecznie dali radę i bramka na 3:2 miodzio, a akcja zrobiona przez młodzieniaszków
    Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
      To co odwalił Romagnoli to chyba jeszcze lepszy "rarytas" był. Oczywiście od Bonucciego można więcej wymagać, ale jednak mówimy o gościu uchodzącym chyba za najbardziej utalentowanego obrońcę we Włoszech.

Ale tak jak pisałem ostatecznie dali radę i bramka na 3:2 miodzio, a akcja zrobiona przez młodzieniaszków
      Borini to nie taki młodzieniaszek, a to on podawał

Mi chodzi o całokształt Bonucciego w Milanie, zagrał 10 słabych lub przeciętnych meczów i praktycznie w każdym meczu tworzy sytuacje przeciwnikom. Romek po kontuzji też przeciętnie, z Udine także walnął mocnego babola, ale ten ma czas jeszcze. Zdecydowanie najpewniej gra Musacchio, a Montella jeszcze go rotuje na Serie A z trzecią tykającą bombą Zapatą.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
        Borini to nie taki młodzieniaszek, a to on podawał

Mi chodzi o całokształt Bonucciego w Milanie, zagrał 10 słabych lub przeciętnych meczów i praktycznie w każdym meczu tworzy sytuacje przeciwnikom. Romek po kontuzji też przeciętnie, z Udine także walnął mocnego babola, ale ten ma czas jeszcze. Zdecydowanie najpewniej gra Musacchio, a Montella jeszcze go rotuje na Serie A z trzecią tykającą bombą Zapatą.
        Mea culpa

Ja zrozumiałem, ale mimo wszystko odniosłem się do tego konkretnego meczu.
        Teoretycznie wydawałoby się, że ten skład obrony (Bonucci, Romagnoli z Donnarumą w bramce) może nawiązać do słynnego Baresi, Costacurta, Maldini, Rossi (aż ciarki przechodzą ). Może potrzeba zgrania, bo drużyna została kompletnie przemeblowana.

Komentarz

• Maribor nas przebił w LM , 0:7 z The Reds .

Komentarz

• Tottenham coraz przyjemniej się ogląda.

Komentarz

• Borussia poniosła zawstydzającą serię w Lidze Mistrzów. 5 ostatnich meczów to 4 porażki i jeden remis. Środowisko kibicowskie, przynajmniej to Polskie, jest wściekłe. Oddali 3 strzał w światło bramki, tyle samo co Apoel.

City tylko 2-1 z Napoli. Żeby wynik oddawał przebieg meczu to musiałoby być 5-0.

Monaco wciąż bez zwycięstwa w swojej grupie, i na chwilę obecną raczej ciężko myśleć o innym miejscu niż 4. Czekają ich wyjazdy do Porto i Stambułu. W żadnym z nich nie wróże im punktów. Za to Besiktas może raczej być pewnym 1 miejsca w grupie. 9 punktów, 6 przewagi nad drugim, raczej ciężko będzie im to roztrwonić, mając dwa mecze u siebie.
              team LEGIA

Komentarz

• Monaco to już się pakuje z Lm Mistrzów ubiegły sezon mieli dobry. Po losowaniu to była najbardziej wyrównana grupa. Borussia też raczej nie wyjdzie z grupy a Spartak wczoraj nadspodziewanie rozbił Sevillę 5-1. Manchester City wygrał 2-1 z Napoli bo tam uznali, że priorytetem są rozgrywki ligowe. Napoli tez będzie miało problemy z wyjściem z grupy jeśli nie poprawią swojej gry w LM.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                  Maribor nas przebił w LM , 0:7 z The Reds .
                  Liverpool mógł pobić swój rekord i jednocześnie LM, kiedy to wygrał u siebie z Besiktasem 8-0.

Co do meczu, to co wyprawiał w obronie Maribor wywoływało jedynie salwę śmiechu. Suler nigdy demonem szybkości nie był, ale wystawiając go na Salaha nie było zbyt mądre taktycznie.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                    Borussia poniosła zawstydzającą serię w Lidze Mistrzów. 5 ostatnich meczów to 4 porażki i jeden remis. Środowisko kibicowskie, przynajmniej to Polskie, jest wściekłe.
                    Powiało grozą; Goetze zażądał doświetlenia parkingu, a Herr Stanowski już ostrzy ołówek.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jeżeli w tym roku LM nie wygra angielski klub to będę bardzo zdziwiony.

PS. Co wczoraj grali bramkarze na Santiago to nie mam pytań
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Jeżeli w tym roku LM nie wygra angielski klub to będę bardzo zdziwiony.

PS. Co wczoraj grali bramkarze na Santiago to nie mam pytań
                        A dlaczego miałby wygrać? I niby który?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                          A dlaczego miałby wygrać? I niby który?
                          Po pierwsze matematyka 5 drużyn najprawdopodobniej zagra w 1/16.

Po drugie forma. Skoro Totenham potrafi grać jak równy z równym na Santiago, Chelsea wygrać w Madrycie a United i City leją każdego jak leci (nie zależenie od jakości rywali) to mam podstawy przypuszczać, że ktoś z nich wygra LM. Oczywiście wiele będzie zależało od losowania
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Konkurs drużynowy wygraliby w cuglach
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No ale Benek, kto konkretnie z tych ekip miałby tę LM wygrać?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                                No ale Benek, kto konkretnie z tych ekip miałby tę LM wygrać?
                                Na dziś największą szansę, moim zdaniem ma City ale chciałbym aby to byli The Reds albo Tottenham
                                Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X