Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Oj tak każda formacja Tottenhamu gra na najwyższym poziomie. Z taką ekipa mogą zajść daleko.
    Miałem na myśli sędziów

Komentarz

• Atalanta rozbija wczoraj Everton 3-0 ustalając wynik już do przerwy. Everton słaby albo Atalanta taka dobra, że może namieszać w grupie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
        Atalanta rozbija wczoraj Everton 3-0 ustalając wynik już do przerwy. Everton słaby albo Atalanta taka dobra, że może namieszać w grupie.
        Albo Everton potraktował ten mecz mniej poważnie, a priorytetem jest najbliższy mecz ligowy na Old Trafford.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
          Albo Everton potraktował ten mecz mniej poważnie, a priorytetem jest najbliższy mecz ligowy na Old Trafford.
          Wynik będzie podobny
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ogólnie kluby włoskie tragicznie w LM, genialnie w LE.
            Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Historia dwumeczu w Copa Libertadores:

1. mecz: Club Jorge Wilstermann - Club Atlético River Plate 3:0
              2. mecz: River Plate - Wilstermann 8:0
              https://www.facebook.com/EurosportPL...1798657617776/

To się nazywa atut własnego boiska

Mecz sprzedany jak nic

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
                Ogólnie kluby włoskie tragicznie w LM, genialnie w LE.
                Za to wczoraj Napoli całkiem przyjemnie pressowało z czego zdobyło 3 bramki, conajmniej jak my za Czerczesowa

Komentarz

• Taka ciekawostka

Tureccy fani są doskonale znani z tego, że potrafią stworzyć naprawdę gorącą atmosferę na stadionach. Ich głośne śpiewy nie tylko wspierają drużynę, której kibicują, ale wytrącają również z równowagi przeciwników. Tak było przynajmniej w przypadku Timo Wernera, który musiał opuścić murawę we wczorajszym meczu RB Lipsk z Beºiktaºem już w 32. minucie.

Napastnik od początku miał problemy ze słuchem i w trakcie spotkania można było dostrzec, jak zasłania sobie uszy. Kakofonia gwizdów i okrzyków wyraźnie dawała mu się we znaki i Niemiec próbował sobie pomóc nawet zatykając uszy zatyczkami. I to jednak nie pomogło, dlatego piłkarz poprosił o zmianę już po pół godziny gry.

- To niemożliwe, by przygotować swój zespół na taką atmosferę - stwierdził po meczu trener „Czerwonych Byków” Ralph Hasenhuttl.

- Hałas był ogłuszający, na początku meczu dało nam się to we znaki. W pierwszych 20 minutach w ogóle nie graliśmy dobrze. Ale to była lekcja dla nas wszystkich. Widziałem, na kogo mogę liczyć w takich chwilach. Musimy wyciągnąć wnioski i wciąż się uczyć.

„Czarne Orły”, wspierane przez swoich głośnych kibiców, ostatecznie wygrały spotkanie 2:0 po bramkach Ryana Babela i Taliski.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Orientuje się ktoś czy czasem Tiemoué Bakayoko z Chelsea to nie jest syn Ibrahima Bakayoko, który kiedyś grał w Montpellier? Niby pochodzenie się zgadza ale nie koniecznie musi to być rodzina, wszak nie jednemu kundelkowi burek na imię. Pamiętam, że zawsze go kupowałem w Premier Managerze 98, dobry z niego napaścior był, raiting 96/100 chyba miał
                    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                    Wiedźmin

Komentarz

• Szpakowski wczoraj do Trzeciaka

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                        Za to wczoraj Napoli całkiem przyjemnie pressowało z czego zdobyło 3 bramki, conajmniej jak my za Czerczesowa
                        Kontynuując wątek ta kolejka zdecydownaie na plus. Jedynie Atalanta straciła punkty w Lyonie, ale i tak obyło się bez porażki. No i Milan przez swoją opiszałośc i dwa juniorskie błędy w końcówce prawie stracił punkty, ale zwycięzców się nie sądzi
                        Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W tej kolejce włoskie kluby wypadły bardzo dobrze. Odniosły 3 zwycięstwa w LM a w LE tylko Atalanta remis ale na trudnym terenie w Francji.

Komentarz

• Athletic Bilbao - Zorya 0:1

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                              Athletic Bilbao - Zorya 0:1
                              Asysta Bendtnera
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
                                W tej kolejce włoskie kluby wypadły bardzo dobrze. Odniosły 3 zwycięstwa w LM a w LE tylko Atalanta remis ale na trudnym terenie w Francji.
                                Milan był bliski kompromitacji, Bonucci gra po transferze jak Ranocchia, babol za babolem. Katastrofa.
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X