Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    Po tym, co zobaczyłem wczoraj i dzisiaj, to już nawet nie smutek, a rezygnacja. APOEL lejący Slavię, która według niektórych tutaj miała być nie wiadomo jak mocna i na którą nie chcielibyśmy trafić. Karabach z Kubą Rzeźniczakiem, Donaldem Guerrierem i jakimiś no name'ami odprawiający z kwitkiem Kopenhagę, do której podobno nie mamy startu. Na dokładkę Celtic pokazujący jak gra się z "zawsze niewygodnymi zespołami z Azji"... pozostaje podziękować Magierze, Mioduskiemu i tej bandzie patałachów zakładających nasze koszulki. K***a, wszyscy potrafią, tylko nie polskie kluby, o ile nie polosuje im się jakichś Trenczynów i Dundalków.
    Lata zaniedbań właśnie teraz wychodzą, smutne jest to że jakiś APOEL którego najdroższy transfer w histrorii to chyba 600 tyś. euro potrafi z powodzeniem szturmować europejskie puchary, natomiast nasze zespoły cały czas odbijają się od nich, najczęściej w fatalnym stylu (jak kiedyś lech z islandczykami)
    Zamieszczone przez księciuniu
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• że też jeszcze Mario nic nie napisał o meczu Vardaru

z innych ciekawostek to Ajax u siebie w dupę z Rosenborgiem, a Midtyjlannd dokładnie jak z Arką przy stanie 2-2 na wyjeździe w ostatniej minucie traci bramkę na 3-2

Komentarz

• Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
        Po tym, co zobaczyłem wczoraj i dzisiaj, to już nawet nie smutek, a rezygnacja. APOEL lejący Slavię, która według niektórych tutaj miała być nie wiadomo jak mocna i na którą nie chcielibyśmy trafić. Karabach z Kubą Rzeźniczakiem, Donaldem Guerrierem i jakimiś no name'ami odprawiający z kwitkiem Kopenhagę, do której podobno nie mamy startu. Na dokładkę Celtic pokazujący jak gra się z "zawsze niewygodnymi zespołami z Azji"... pozostaje podziękować Magierze, Mioduskiemu i tej bandzie patałachów zakładających nasze koszulki. K***a, wszyscy potrafią, tylko nie polskie kluby, o ile nie polosuje im się jakichś Trenczynów i Dundalków.
        Nie bardzo rozumiem, z tego co napisałeś to wynika , że nie potrafi też Slavia, Kopenhaga i Astana...
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
          że też jeszcze Mario nic nie napisał o meczu Vardaru
          No to przecież już dawno pisałem, że tylko Bogu można dziękować, że chociaż na starcie eliminacji trafili na amatorów (Marienhamn). Bo Vardar już na dzień dobry rozpierdoliłby w pył Legię.
          Zamieszczone przez Bary89
          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Ajax w 2 miesiące z finalisty LE, do problemów z przejściem kwalifikacji rozgrywek.

Komentarz

• Astana właśnie jedzie z Celticiem 4-1, bramka szkotów na wyjeździe jednak przesądza sprawę.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ogląda ktoś ten mecz? Podobno mogli już nastrzelać im z 7 bramek...

e. po ptokach...

Komentarz

• Ta Astana u siebie a na wyjezdzie to dwa inne zespoły, jeszcze przed przerwą mogło być 4-1, a po przerwie spokojnie mogli im stuknąć jeszcze ze 4 bramki a skończyło się 4-3. Może gdyby pierwszy mecz był u nas, i Astana musiałaby zagrać bardziej otwarty futbol to by inaczej to wyszło, bo w to, że gdyby Celtic grał najpierw u nich i by odpadł, to nie wątpię. Mimo wszystko, trochę dla nas wstyd.

W Nicei niestety wyjazdowa bramka Napoli. Liczyłem, że może uda im się jakoś wejść do grupy, zawsze to jakiś powiew świeżości. Hoffenheim też ma małe szanse na awans do grupy(ahhh szkoda tego ostatniego meczu na BVB z błędami sędziowskimi).

Z ciekawostek, po kilku meczach doktor Albańczyk przesunął dzisiaj Ogigę na 10kę, tak jak wystawiał go Magiczny Jacuś.
                  team LEGIA

Komentarz

• obiektywnie to My w tej Q4 bysmy dostali sroge baty od kazdego tak patrzac na multlige ;-(
                    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Od kiedy to pierwszy mecz u siebie to miałby być handicap?
                      Litości..

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                        Od kiedy to pierwszy mecz u siebie to miałby być handicap?
                        Litości..
                        Przeczytaj jeszcze raz to:

Może gdyby pierwszy mecz był u nas, i Astana musiałaby zagrać bardziej otwarty futbol
                        Nie sądzisz, że gdyby grali bardziej otwarcie to byśmy nie strzelili u nas więcej niż 1 gola? Może i nie, ale ja nie napisałem że byłoby inaczej, a że mogłoby być inaczej. Także litości.....
                        team LEGIA

Komentarz

• Wiadomo jako mamy bonus za Dzidzie w LM?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                            Przeczytaj jeszcze raz to:

Nie sądzisz, że gdyby grali bardziej otwarcie to byśmy nie strzelili u nas więcej niż 1 gola? Może i nie, ale ja nie napisałem że byłoby inaczej, a że mogłoby być inaczej. Także litości.....
                            To napisałeś mądralo:

Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                            bo w to, że gdyby Celtic grał najpierw u nich i by odpadł, to nie wątpię
                            Poza tym, czemu mieliby grać u nas bardziej otwarcie, skoro u siebie są w stanie wykręcać niezłe wyniki?

Komentarz

• To nie wiesz o tym Majkisek, że w pierwszym meczu, na boisku przeciwnika to atakujesz i dajesz się kontrować?

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                                Wiadomo jako mamy bonus za Dzidzie w LM?
                                300 tysięcy euro, a jak wyjdą z grupy to jeszcze 200 tysięcy.
                                #teamMioduski

Komentarz

Pracuję...
                                X