Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    Lech naściągał zawodników aby zaatakować eliminacje do LE a skończyło sie jak zawsze Jednak trzeba oddnotować ,że te transfery mają prawo wypalić na naszym podwórku co pokazuje iż idze wyrwać sensownych graczy za relatywnie nie duże pieniądze. Inna sprawa to slepa wiara w trenera który w przeciągu 11 miesięcy przegrał wszystko co cie dało: MP ,PP teraz LE. Nawet spocony Arek nie wali w bęben po wczorajszym meczu a to znaczy ,że naprawde mają duże zaufanie do trenera w Poznaniu.
    Nie chciałbym być w skórze Bielicy teraz
    Ciekawe czy go wyjebią już czy po wpadkach w lidze.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Co ciekawe, jest spora szansa że wszystkie drużyny które pokonały Polskie zespoły
      Astana, Utrecht, Midtjylland - odpadną w 4 rundzie.
      Ich poziom był słabiutki.
      To tylko zobrazuje jeszcze dobitniej gdzie jest nasza liga

A Polska reprezentacja na 6 miejscu w rankingu światowym ! Fenomen
      Wśród cierniów nocy, w mroku drzew, wezwani na Ojczyzny zew.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
        Ponad miliard euro wpierdolone w stadiony w ostatnich 10 latach w samej tylko ekstraklasie, jak to nie było w stanie podnieść nieco poziomu tej ligi to ja już nie wiem co może to zrobić.
        To jest takie złudne myślenie jakie mieli politycy zakładając, że np. jak wpakują miliardy w polskie uczelnie wyższe (budynki, sale, sprzęt) to nagle poziom kształcenia się poprawi, choć dalej będą uczyć tym samym programem nieprzystosowanym do współczesnych realiów, z nieruszalną kliką towarzyską, z niejasnym systemem awansów, z zerowym wpływem studentów na wybór nauczyciela (wszakże to studenci są dla wykładowców, a nie wykładowcy dla studentów).

Albo przykład urzędów, sam remont budynków nie podniesie zbytnio jakości usług.

Z piłką jest tak samo. Mamy stadiony i tyle. Ligą zarządzają Ci sami ludzie, w klubach jest ten sam burdel, menedżerowie nadal dostarczają ten sam szrot (gorszy pilkarz z lepszym mendedżerem zrobi większą karierę niż dobry ze słabym menedżerem), i tak się to kręci..

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
          z zerowym wpływem studentów na wybór nauczyciela (wszakże to studenci są dla wykładowców, a nie wykładowcy dla studentów).
          Wiem, że nie ten temat ale ciężko się z tą częścią posta zgodzić. Ja na swoich studiach zawsze mogłem sobie wybrać wykładowcę czy ćwiczeniowca

Komentarz

• Obraz przez ostanie lata wyklarował się taki , że u nas brak gry w grupie przynajmniej w LE to katastrofa a u nich jakby nic się nie stało.
            Pokory nigdy chyba nie nabiorą :P niedługo będą i tak teksty typu taką formą to Ajax jedziemy na miękko przychodzą puchary i sraka

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
              Mamy stadiony i tyle. Ligą zarządzają Ci sami ludzie, w klubach jest ten sam burdel, menedżerowie nadal dostarczają ten sam szrot (gorszy pilkarz z lepszym mendedżerem zrobi większą karierę niż dobry ze słabym menedżerem), i tak się to kręci..

Święta prawda!
              Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
              Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                Oba były ze spalonego.
                Mimo to oni uważają że sędzia był ujowy i robił im pod górę

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                  Mimo to oni uważają że sędzia był ujowy i robił im pod górę
                  Dla mnie hit to i tak Makuszewski który w wywiadzie powiedział, że Utrecht nie zachowywał się, i nie grał jak wielka drużyna. Bjelsa powiedział, że odpadł zespół znacznie lepszy, że więcej bramek im się należało. Śmiechu warte. Ale ważne, że czuje dumę.
                  team LEGIA

Komentarz

Dla mnie hit to i tak Makuszewski który w wywiadzie powiedział, że Utrecht nie zachowywał się, i nie grał jak wielka drużyna. Bjelsa powiedział, że odpadł zespół znacznie lepszy, że więcej bramek im się należało. Śmiechu warte. Ale ważne, że czuje dumę.
                    Pyry są niemożliwe. Po każdej porażce w rzeczywistości, są zwycięzcami w internecie. Oby tak dalej.

Komentarz

• U nas też było pierdololo że byliśmy lepsi, więc nie byłbym taki hop-siup z wyśmiewaniem Lechitów.

Komentarz

• Ale w meczu w Warszawie byliśmy rzeczywiście lepsi, a nasza bramka nie była ze spalonego, i nie prawidłowo nie uznano przeciwnikowi bramki. Gdyby nie błędy sędziów mecz w Poznaniu skończyłby się wynikiem 0-3.
                        team LEGIA

Komentarz

Ale w meczu w Warszawie byliśmy rzeczywiście lepsi, a nasza bramka nie była ze spalonego, i nie prawidłowo nie uznano przeciwnikowi bramki. Gdyby nie błędy sędziów mecz w Poznaniu skończyłby się wynikiem 0-3.
                          Ale liczy się dwumecz, a w tym byliśmy gorsi od Astany i ich awans nie podlegał dyskusji. Więc byliśmy gorsi.
                          Trzeba się z tym pogodzić i walczyć o pkt w LE i wyjście z grupy.

Komentarz

• A czy ja gdzieś napisałem, że Astana nie zasługiwała na awans? Nie. Ja pisze tutaj tylko w kontekście Lecha i ich meczu z Utrechtem.
                            team LEGIA

Komentarz

• Ale drugi gol APOELu

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                                Ale drugi gol APOELu
                                Etam zobacz sobie bramkę w meczu YBB
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X