Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Strzel dwa gole ze spalonego, przeciwnikowi nie uznają jednej bramki, powiedz, że graliście lepiej. Typowy Bjelica. Po porażkach w lidze też zawsze był dumny ze swoich zawodników. Liczę, że Lech teraz będzie grał jak za późnego Skorży, może akurat, że spadną. I nie, nie mówcie "kto nas będzie reprezentował" bo tai Lech w dwumeczu pokazał się z gorszej strony niż taka Arka Gdynia.
    team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
      Nie zapominajmy że pierwszą bramkę strzelili z metrowego spalonego, a na pałce odgwizdano faul z kapelusza. Na niewykorzystane okazje się nie gra tak więc bye bye Leszki.
      Nie było chyba dobrej powtórki drugiego gola dla Lecha ale wydaje mi się, że też śmierdziało spalonym.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
        Nie było chyba dobrej powtórki drugiego gola dla Lecha ale wydaje mi się, że też śmierdziało spalonym.
        Oba były ze spalonego.
        team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Śmiejcie się z tego Lecha, ale wolałbym, żeby Legia odpadała po takim meczu, niż po biedzie, jaką pokazali we wczorajszym meczu.
          A ja bym jednak wolał, żeby nie odpadała, nawet po najchvjowszym meczu.
          Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
          Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Ludzie,nie ma o czym gadac. Lech od paru lat gra w pucharach taka biede,ze rozpatrywanie ich stylu to jakas kompletna paranoja.

Komentarz

• Zróbcie sobie(niektórzy) taki podpis do postów: Wolę przegrywać w stylu Lecha, niż Legijnie wygrywać. Już któryś raz z kolei czytam takie pierdoły(np. po obu meczach 2-1 z Lechem) czy hit od Mario, wolę przegrać w finale Pucharu z Arką xD
              team LEGIA

Komentarz

• Bjelica to bardzo dobry trener, tylko wyników nie ma

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
                  A ja bym jednak wolał, żeby nie odpadała, nawet po najchvjowszym meczu.
                  Może źle się wyraziłem. Oczywiście zawsze lepiej jest wygrać, nawet grając piach. Porażka w lepszym stylu byłaby nieco łatwiejsza do strawienia, niż to co pokazaliśmy w dwumeczu z Kazachami, o lidze nie wspominając.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Poziom naszej ligi to poniżej dna mułu.

Paradoksalnie najlepiej zaprezentowała się Arka, którą każdy skazywał na mocny wpierdool. Zapierdalali aż miło było patrzeć.
                    Leszki też na kurvie wyszły i indolencja strzelecka okazała się zbyt duża

Tak tragicznego roku w pucharach dobre 7-8 lat nie było, a może być tylko gorzej jak dalej będziemy jako liga zaczynać od pierwszych rund eliminacji na początku lipca, ale jak ma być kurva inaczej jak tylko my coś tam punktujmy w rankingu...
                    I się dziwić, że Nikolić, Priović czy Vadis nie chcieli dłużej w tej lidze uczestniczyć...
                    Kto dostanie ofertę z poważnej ligi to sperdala, logiczne.
                    q[-_-]p

Komentarz

• Wszystko fajnie, tylko że Leszki nie będą teraz grać co 3-4 dni

Komentarz

• Zamieszczone przez Strudzi Zobacz posta
                        Wszystko fajnie, tylko że Leszki nie będą teraz grać co 3-4 dni
                        Grają tak od kilu sezonów już i co zwojowali?

Dodatkowo, to kadrę mają na taką grę. Smród w szatni gwarantowany, no chyba, że zacznie się nagła wyprzedaż.
                        Against Modern Football

Komentarz

• Ponad miliard euro wpierdolone w stadiony w ostatnich 10 latach w samej tylko ekstraklasie, jak to nie było w stanie podnieść nieco poziomu tej ligi to ja już nie wiem co może to zrobić.

Komentarz

• Lech naściągał zawodników aby zaatakować eliminacje do LE a skończyło sie jak zawsze Jednak trzeba oddnotować ,że te transfery mają prawo wypalić na naszym podwórku co pokazuje iż idze wyrwać sensownych graczy za relatywnie nie duże pieniądze. Inna sprawa to slepa wiara w trenera który w przeciągu 11 miesięcy przegrał wszystko co cie dało: MP ,PP teraz LE. Nawet spocony Arek nie wali w bęben po wczorajszym meczu a to znaczy ,że naprawde mają duże zaufanie do trenera w Poznaniu.
                            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              Wczoraj Ajax dzis PSV żegna się z pucharami.
                              Ajax odpada w tej samej rundzie co Legia i się żegna z pucharami, a Legia odpada w tej samej rundzie co Ajax i jako jedyna drużyna z Polski nadal reprezentuje kraj na arenie międzynarodowej?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                                Ajax odpada w tej samej rundzie co Legia i się żegna z pucharami, a Legia odpada w tej samej rundzie co Ajax i jako jedyna drużyna z Polski nadal reprezentuje kraj na arenie międzynarodowej?
                                Oj było już późno
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X