Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odnoszę wrażenie że zbyt dużą wagę przykładacie do słów trenerów po meczu czy to wygranym czy przegranym. Jest to nic nieznaczący obowiązek wobec mediów.

Komentarz

• Wszyscy zaliczyli eurowpierdol? no trudno, ale jutro w canalu Super Piątek, w niedzielę Liga+Extra i będą się wszyscy ekscytować jaka to superprofesjonalna liga

Komentarz

• 12.07.2017
        Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
        Teraz tylko czekać, jak wyłożą się w eliminacjach i zostaną z kadrą 30 typa na mecze w Ekstraklasie i PP.

A słowo stało się ciałem...
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• A to nie jest tak, że jak się nie strzela jakiejś sytuacji to jest kwestia umiejętności ??
          I jeżeli się raz za razem nie trafia to jest się chvjowym zawodnikiem?
          Więc o jakim braku szczęścia mówimy?

Komentarz

• Wyżej notowana, rozstawiona Legia odpada z pastuchami, wyżej notowany, rozstawiony Lech odpada z Utrechtem, któremu po latach świetności pozostały tylko wspomnienia, a skazywana na pożarcie Arka zalicza świetny dwumecz, i gdyby nie pech w końcówce (bo inaczej tego nie można nazwać) czekałaby na wynik jutrzejszego losowania.

Więc z tych trzech dwumeczy na plus tylko Arki, mimo ostatecznej porażki w tym dwumeczu. Oni nic nie musieli, oni mogli, a jednak pięknie walczyli i byli o krok od awansu.

Co nie zmienia faktu, że generalna ocena występu polskich drużyn po wczoraj i dzisiaj jest bardzo zła. Polska piłka klubowa to jakiś dramat i śmiech na sali.
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Lech nie był rozstawiony.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• A niektórzy chcą jeszcze powiększyć ligę do 18 drużyn.

Mam nadzieję, że Legia wylosuje Utrecht w kolejnej rundzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                  Lech nie był rozstawiony.
                  Był był

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
                    Był był
                    Na pewno? Obiło mi się gdzieś o oczy, że w 4 i 4 rundzie nie będą rozstawieni.

Komentarz

• Komentarz

• Generalnie mocniejsze ekipy nam nie groza w 4 rundzie po dzisiejszych wynikach, ale to moze byc zludne zwlaszcza biorac pod uwage nasza forme. Taki Freiburg odpadl z Domzale... niby fajnie, ale kto wie czy nie gorzej dla nas. W kazdym badz razie najmocniejsze ekipy na jakie mozemy trafic to:

1. Panathinaikos
                        2. Rosenborg
                        3. Hajduk
                        4. Constanta z Rumunii
                        i oczywiscie mistrz z niesklasyfikowanej nigdzie ligi Macedonskiej duzo grozniejszy od Astany Vardar Skopje (info pewne od Mario)

Komentarz

• Wczoraj Ajax dzis PSV żegna się z pucharami.

Jak ktoś będzie miał pełna listę drużyn na które możemy wpaść to niech wrzuci.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
                            Generalnie mocniejsze ekipy nam nie groza w 4 rundzie po dzisiejszych wynikach, ale to moze byc zludne zwlaszcza biorac pod uwage nasza forme. Taki Freiburg odpadl z Domzale... niby fajnie, ale kto wie czy nie gorzej dla nas. W kazdym badz razie najmocniejsze ekipy na jakie mozemy trafic to:

1. Panathinaikos
                            2. Rosenborg
                            3. Hajduk
                            4. Constanta z Rumunii
                            i oczywiscie mistrz z niesklasyfikowanej nigdzie ligi Macedonskiej duzo grozniejszy od Astany Vardar Skopje (info pewne od Mario)
                            Dodałbym Crvenę jeszcze.

Komentarz

• Jeżeli Braga odpadnie a narazie przegrywa to Panata będzie rozstawiona.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Na pewno? Obiło mi się gdzieś o oczy, że w 4 i 4 rundzie nie będą rozstawieni.
                                Lech ma współczynnik 10,950, a Utrecht 6,712.

Komentarz

Pracuję...
                                X