Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jedni szybko biegają, drudzy walczą za dwóch a i tak jak co roku to My jako jedyni najdłużej reprezentujemy Polskę w Europie.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• I jak co roku tylko Legia zostaje w grze o puchary

Komentarz

• Kibicujmy Polskim zespołom, bo tak szybko odpadają

Komentarz

• Taaak... oni wszyscy pieknie graja a my ch*owo. Wylaczcie komputery i idzcie na piwo

Komentarz

• Słabe to pocieszenia, bo polewka polewką, ale współczynnik ligowy już nam się chyba nigdy więcej nie podniesie.

Komentarz

• Przede wszystkim to co widać u Lecha to to, że wyglądają żywo, świeżo i grają z jakimś pomysłem. Kondycyjnie wydają się być dużo lepiej przygotowani od nas. Ich nabytki też całkiem dobrze wkomponowały się do zespołu.
              nie oglądałem meczu Lecha, więc się spytam. Skoro tak super u nich to czemu odpadli w III rundzie?

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                nie oglądałem meczu Lecha, więc się spytam. Skoro tak super u nich to czemu odpadli w III rundzie?
                Przez brak skuteczności i błędy w obronie. Okazji mieli multum ale jak się tylu nie wykorzystuje to się nie wygrywa. Frajerstwo niesamowite.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• A Bjelica jest dumny. "Bylismy lepsi", "To pilka nozna i idziemy dalej". To idzcie qrwa kopac w polu kapusty.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                    Bo oni mają pecha. 23 sezony z 25 ostatnich kończyli ligę za Legią przez pecha. 3 finały PP z rzędu przejebali przez pecha. Ostatni raz 3 rundę kalifikacji pucharu Uefa/Ligi Europy przeszli w 2008 roku też przez pecha. Ale się odmieni, bo w Poznaniu mają szczęście do poważnych ludzi jak pisał pewien czubek.

Komentarz

• Dziwić się ze co lepszy piłkarz chcę zaraz spierdalać z tej koślawej ligi. Ale dno ja pierdole.

Nie zapominajmy że pierwszą bramkę strzelili z metrowego spalonego, a na pałce odgwizdano faul z kapelusza. Na niewykorzystane okazje się nie gra tak więc bye bye Leszki.
                      Ostatnio edytowany przez zie(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jakub Białek @jakubbialek
                        - Co można powiedzieć piłkarzom po takim meczu? - pyta reporter.

Bjelica: - Gratulować. Nigdy nie byłem tak dumny z piłkarzy.

No *****.
                        Wczorajsze "zagraliśmy dobry mecz" Magiery to przy tym nic

Komentarz

• Mecz Lech - Utrecht, był pod dyktando Kolejorza, niedopuszczalny błąd Kostewicza który zaważył na odpadnięciu, ale w końcu to ukraińska robota.

A co do Arki z duńską potęgą, to zazdroszczę im woli walki, umiejętności za grosz nie mają, ale charakterem nadrabiają. Nasi Panowie piłkarze mogliby brać przykład.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                            Wczorajsze "zagraliśmy dobry mecz" Magiery to przy tym nic
                            Fakt, mało trenerów z "jajem", którzy nie boją się wprost powiedzieć, że zaj*baliśmy.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

Komentarz

• Dawno nie widzialem tak absurdslnego wywiadu jak ten po meczu z Bjelica
                              Usmiechniety,zadowolony, no super. "Bedzie wiecej czasu na puchar i lige"

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                Bo oni mają pecha. 23 sezony z 25 ostatnich kończyli ligę za Legią przez pecha. 3 finały PP z rzędu przejebali przez pecha. Ostatni raz 3 rundę kalifikacji pucharu Uefa/Ligi Europy przeszli w 2008 roku też przez pecha. Ale się odmieni, bo w Poznaniu mają szczęście do poważnych ludzi jak pisał pewien czubek.
                                [emoji38]

A tak ogólnie, to co dla nas jest podłogą dla wszystkich innych z naszej Eklapy jest sufitem. I to takim dość wysokim. Kolejny sezon z rzędu. Abstrahując od wczorajszego meczu, to nic tylko się cieszyć. Innym zostaje podnieta, bo kupili jakiegoś pedała ze Szwecji, którego rzekomo my kiedyś tam chcieliśmy. Jak się nie ma co się lubi...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
                                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Pracuję...
                                X